Atlantida

nisu nishta posebno,iritira me pevach.

zar se nisu rascepili na atlantidu i aeterniu?
Znam da je Matija sada u Aeterniji,valjda i josh neki chlanovi...
A da je u Atlantidi ostao samo pevach sa novom postavom..

Tako sam neshto ja ukapirala...

Anyway,Matiju znam veoma dobro... :)
 
Pa u Atlantidi je od originalne postave ostao samo pevach, a ostali chlanovi su napravili Aeterniu. Inache, vecheras sviraju u Domu omladine sa pochetkom u 21:30 na nekom minifestu...
 
Moji drugovi ih slushaju ja slabo. Moj ortak me zeza za onu pesmu Kraljica pohlepe jer devojcica koja mi se svidja je sa njim u svadji tj nikad nisu ni bili prijatelji nego se mrze i to mnogo.
Pa onako. Slazem se sa onim da im je pevac ko da je izasho iz vrtica.
 
Ocean_state:
Moji drugovi ih slushaju ja slabo. Moj ortak me zeza za onu pesmu Kraljica pohlepe jer devojcica koja mi se svidja je sa njim u svadji tj nikad nisu ni bili prijatelji nego se mrze i to mnogo.
Pa onako. Slazem se sa onim da im je pevac ko da je izasho iz vrtica.
anja?
kraljica pohlepe?
please me.... :evil:
 
i atlantida i aeternia su zesci shitovi. bubnjar retardiran, a onaj klavijaturista stimpi feget, pevac ocaj, gitarista tuga od coveka, ma svi su izgubljeni slucajevi...
 
Sweet_Jane:
pa nista, pricala mi za balet i taaako to :p:p:p
ne mogu da verujem da si se tako ispalio :p:p
oushn baletan :p:p:p
:lol:
Pa ja sam samo ironicno rekao i ja treniram balet. Jes da sam kao mali bio mrshaviji od Jevreja u Aushvicu ali nikad nisam trenirao balet. Trenirao sam rukomet sa ostalim fenserima iz rakica ali sam u jednom momentu prestao i ugojio se. Ja do cetvrtog razreda uopshte nisam bio debeo. A kad sam ja govorio da ne volim DK?
 

Back
Top