MAGIC GOLD-prevara ili zarada
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: MAGIC GOLD-prevara ili zarada

Početnik
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano MAGIC GOLD-prevara ili zarada

Postovani kolege i koleginice naravno sa formu
    E ovako,prije nekoliko dana drug sa fakulteta mi je se javio,drug kojeg poznajem dovljno dugo i veoma dobro i kojem vjerujem!
    Javlja mi se sa pricom o nekom veoma dobrom poslu u kojem mozes da zaradis!preko telefona mi nije htio nista reci vec da moram da odem kod nekom njegovog druga koji ce mi sve lijepo profesionalno da objasni...ja kao student koji vec duze vrijem pokusava da nadje posao da pomognem svojim riditeljima da ima budem sto manji trosak,jedva sam cekao da vidim u cemu je rijec...odveo me je kod tog svog drugara i poceli su mi da objasnjavaju...odma su me pitali da li sam cuo za kompaniju MAGIC GOLD,odmah po nazivu mi je sve bilo sumnjivo...objasnjavlai su mi sta ti ta kompanija daje...dobijes kao svoj sajt email i racun u e-gold banci zatim kao ima tri paketa koji kostaju 90$,170$ i 330$ pa mi onda objasnajvjau razlike u tim paketima i objasnjavaju njihov sistem kako funkcionise i kako do zarade...sve je to meni licilo na neku prevaru jer ti fakticki nista ne prodajes a zaradjujes,kao prodajes neki prazan prostor na internetu tj neke kako oni nazivaju profitni centri tj opet web stranice...i kako dalje prica ide sve je to genijalno kako funkcionise po binarnom sistemu koji lici na piramidu ali nije piramida vec neka vrsta pametne pirameide kako sam je ja nazvao jer u ovom sistemu ti koji si ispod toga sto je iznad tebe mozes vise da zaradjujes od njega ako izbalansiras neke dvije linije...da sad ovako ne objasnjavam,uglanvom ja sam shvatio sistem u kojem da bi ti imao tu zarade ti moras da nadjem minimlano dvojicu koji ce isto da se registruju i da uplate i da i oni dalje traze minimum dvojicu i tako mi svi zaradjujemo....pokazivlai su mi kako ti oni salju sms poruku kada ti zaradis taj minumun od 45$ i on ti se automatski prebaci na racun e-gold banke i ti to mozes da podignes kad god hoces na dva legalna nacina kako su mi objasnili...i ja vjerujuci svom drugu ja sam se registrovao kojeg necu kriviti ako mi ovo propane tj mojih 170$ koje sam ulozio u ovo...e sad o cemu se radi...ja sam imao potencijalnih prijatelja koji bi mogli da prihvate ovu ponudu ali necu da nudim dok ne vidim je li ovo prevara,jer cu samo da izgubim drugove koji su mi bitniji od bilo koje sume novca...
    zato vas molim da mi pomognete i razjasnite...prije cu da prihvatim da izgubim tih 170$ neko nekoliko prijatelja....jer nas je narod dosta puta bio prevaren...
    hvala
    i izvinjavam se kao imam nekih gramtickih gresaka zurim na faks

Domaćin Oggy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Lightbulb MAGIC GOLD-prevara ili zarada- trac ili istina

Citat Original postavio index
    ... ima tri paketa koji kostaju 90$,170$ i 330$ .....i ja vjerujuci svom drugu ja sam se registrovao kojeg necu kriviti ako mi ovo propane tj mojih 170$ koje sam ulozio u ovo.......prije cu da prihvatim da izgubim tih 170$ neko nekoliko prijatelja....
    Kao da si sam odgovorio na pitanje, placas ulaz, ne radis nista- samo treba jos dvoje da uclanis- to ti je klasicna piramida. A za drugo, zasto nisi proverio pre nego sto si se TI uclanio nego sad da "ne predjes" prijatelje??? Ako vec nemas kinte odakle ti ideja 170$ da das:shock: ?

Neki ljudi mi stvarno nisu jasni ....Imas ovde tema sa slicnim sistemima, samo potrazi"NEVEROVATNA ZARADA" "ZARADA NA INTERNETU" "ZARADITE KLIKTANJEM" "POTREBNI SARADNICI" "NESTO SASVIM NOVO"...Ukljuci malo mastu!

Početnik
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: MAGIC GOLD-prevara ili zarada

ja sam napravio gresku,uopste nisam razmisljao,vec sam na povjerenje druga rekao evo ucalnicu se...jer sam mislio tj kako ga znam da ne bi usao u nesto bezveze...i ja sam mu vjerovao i ucalnio se i sad poslije sam poceo da razmisljam sta kako...eto samo to...moja greska ali samo da budem siguran da ne uvlacim ljude u ovo ako ne valja...ma da opet tesko cu dobiti pravi dogoovr preko interneta...ali u svkaom slucaju hvala

Buduća legenda whitenicky (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    413

Podrazumevano Re: MAGIC GOLD-prevara ili zarada

definitivno prevara ........ne veruj nikome ...samo se uzdaj use i u svoje kljuse ))))
    Sergeant

Početnik
    Učlanjen
    05.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Talking Re: MAGIC GOLD-prevara ili zarada

Nije prevara decko ovi uskogrudi i slepi ljudi su suvise dugo negativni da bi videli bilo sta pozitivno , sve im je prevara sve im je piramida itd sad za njih jeli vas dvoje ako bi vam neko rekao ljudi imam posao za vas prava piramida al ako uclanite 5 ljudi dobit ce te 10.000 dolara i garantira ti to daje ti recimo menicu ili sta ja znam neko zlato u zalog kod nekog drugog lica u kojeg oboje imate poverenje sta biste vi VIKALI PREVAAAAARA PIRAMIDAAAAAA HAHAHAHAHAHAH

Slične teme

1. MAGIC GOLD
    Autor dzonipn u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 10.06.2007., 23:11

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •