Potrebna pomoc!Pomozite

  • Začetnik teme Acimcevka
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A

Acimcevka

Gost
Imam decka iz Smedereva a zivim u Beogradu. Zaljubljena sam u njega od glave do pete.Skoro mesec dana smo u vezi a videli smo se samo za novu godinu.Stariji je od mene godinu dana i poznajemo se duze vreme.Da li neko moze da me posvetuje.
 
pa trbebate da razgovarate,i to podhitno da bi vasa veza licila na nesto.dzabe ako si ti zaljubljena ako on ne oseca nista.kako moze da izdrzi da te toliko dugo ne vidi ako mu je stalo.nista udaljeni 750 kilometrara nego samo 75
 
ako je zaljubljen u tebe kao i ti u njega budi sigurna da vam daljina nece prestavljati nikakav problem.bilo bi dobro da razgovarate i da sama procenis da li vredi nastavljati takvu vezu jer su potrebna ogromna ulaganja i sa jedne i sa druge strane.srecno!
 
Ja malo kasnim,ali nema veze...
Rećiću ti samo da sam ja, evo, udata za jednog takvog koji je od mene bio "udaljen" 170 km... i svašta se tu prođe, ali ako je ljubav prava, iskušenja su još veća..
Zato vam želim da izdržite sve!!!
Inače, nisi napisala koliko imaš godina,,,
Pozdrav!
 
Eh, kad bi ja bio udaljen od moje drage samo 75km... a ovako 500 i kusur :( ... I to sasvim treca drzava...

No, prava ljubav moze da izdrzi prostorne udaljenosti! Samo je potrebna redovna komunikacija... Jer sto bi se reklo - sve je u glavi!
 
Acimcevka:
Imam decka iz Smedereva a zivim u Beogradu. Zaljubljena sam u njega od glave do pete.Skoro mesec dana smo u vezi a videli smo se samo za novu godinu.Stariji je od mene godinu dana i poznajemo se duze vreme.Da li neko moze da me posvetuje.
Jugoprevoz povratna karta... nije skupa ... vidjajte se koliko god cesto mozete.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top