Sta Beogradjani sanjaju?

Sanjala sam kako Alicia Keys pokushava da me
ubije. Beyonce uspeva da me odbrani od nje.
Dolazi policija, hapse, moju omiljenu pevachicu, ali
odjednom, ona stiche veliku popularnost,
pochinje sa koncertom ispred zgrade policije i odjednom
ja sam bad guy u svom snu..
connie_16.gif


Tek sam sad prochitala tvoj san.... Izgleda da je ovih dana aktuelna hop scena za sanjanje. :D
 
Sanjala sam neke boleshtije...:?
Kao imam ugovoren brak,koji moram da isposhtujem.Sva moja rodbina vrshi pripreme,ali glavni problem je shto ne mogu nigde da nadjem odgovarajucu zelenu burmu(a inache plavi prsten mi je verenichki :) )
Meni se tako ne udaje i htela bih da pobegnem.
 
Sanjala sam uzasno mnogo nepoznatih ljudi ,uglavnom neke crnce...i svi su oni doshli kod mene u goste....
Nishta tako mi caskali ,i ako mi i nije bilo bash najjasnije ko su oni,i onda sam krenula da ih ispratim itad shvatim da oni vec dugoo vremena nisu uopshte zivi.....

Znachi ......freeky spooky
connie_nutzo.gif
 
sanj'o sam da sam se posvađao sa devojkom......u stvari...nema scena svađe...nego film počinje ...mi u nekom ebemligaštaje......neka pozornica...mi među pooblikom......i ja ljoot..... i polomim joj dva para naočara za soonce.....skinem joj sa nosa jedne i polomim....pa onda drooge....a ona uzme moju torbu i baci dole....mi smo visoko...ispod sede ljoodi....... a kao kad je bacila...dole reka....i ja silazim....donesem gore......i tako sve......i ništa proboodim se...a ona kova kafu....i bio sam ljoot na nju i kad sam se proboodio.....nemam pojma što sam bio ljoot......
 
sanjala sam da imam probleme koje već imam i nikako da ih rešim, kao što i jeste na javi .....i još sam sanjala kako se pri tome preznojavam i grickam nokte do živaca i...onda se probudim. i shvatim da nisam ništa sanjala. da sam samo dremala svoj stvarni život.
 

Back
Top