Korn Unplugged

Poruka
9.015
taman kad smo pomislili da ne mogu nize da padnu...
da mi je neko ovo prichao kada sam ih slushao pre deset godina...

chak bih i prihvatio unplugged album koji je dobro uradjen... al jednostavno.. "blind" unplugged? give me a break.. us to i jadno zvuchi.. recept za promashaj..

eh da.. zamislite.. gostuje amy lee iz evanescenceceae, kako god se to pishe.
bash hardcore
a onda josh krecu da obradjuje "creep" od radiohead "for every kid ever picked on [in skool]"
do jaja.. ista pricha kao i pre deset godina.. odrastite ljudi...

tu negde mu dodje i Robert Smith koga poshtujem.. necu to ni da komentarishem.

bukvalno zvuchi kao.. poshugavljeni korn. ako je to moguce.
pesme nisu unplugged niti mogu da budu da bi se uzivalo u njima
jednostavno su sra/nje


tako da....

KORN UNPLUGGED

FCKING HEAVY MAN

GET IT
 
Daaa breee... pre neki mesec čuh dae to trebalo da rade u februaru... i nikakomi nie ulazilo u glavu naštaliće da liče njihove pesme tako ocsvirane... :?... Madabi baaaš voleoda čuem...
 
nikad nisam voleo Korn,ali danas mogu slobodno da kazem da su sljam od benda...pre su imali nekih dobrih pesama ali sada...
no.gif
 
hm....neznam....imam diskografiju.....album ``korn``je bash ekstra,i nisu loshioni su neki kao zachetnici numetala.....neznam shta da kazhem povodom unplugged albuma,al to je neshto shto ja mislim svaki muzichar zakachi u svojoj karijeri....
 
Dajte, ljudi, nemojte ih otpisivati. Nisu losi, samo prolaze kroz krizu u karijeri, mada se meni svidjaju i nova ostvarenja. Mnogo volim Somebody Someone, Liar, Blind, Did my time, Everything I've known... Dobri su!
 
Normalan razvoj u karijeri. Ne može se očekivati od bilo koga da zvuče uvek isto. Sećam se da su slične reakcije bile kada je Metallica izdala svoj S&M, koji je meni tako dobar sažetak njihove bogate karijere potpomognut orkestrom.
Čuo sam par stvari sa dotičnog koncerta i ne mogu reći da mi se baš svidelo, navikao sam da je Korn tvrd. Ipak smatram da je veoma interesantno i nikako nije dno kao što se ovde pominje.
 
m'dajte... stwarno. meni unplugged super zwuci i mislim da owo nije kriza, nego da su samo htjeli da probaju nesto nowo. to je hc unplugged album. sta mu fali? to sto je cura iz bezze benda ne mora nista da znaci. malo experimentisu, od cistog hc-a, preko twisteda, do owog. ja ih jos uwijek wolim.
 
VisionOfDisorder:
taman kad smo pomislili da ne mogu nize da padnu...
da mi je neko ovo prichao kada sam ih slushao pre deset godina...

chak bih i prihvatio unplugged album koji je dobro uradjen... al jednostavno.. "blind" unplugged? give me a break.. us to i jadno zvuchi.. recept za promashaj..
U cemu je problem - niko te ne tjera da ih i dalje slusas. Ako ti se ne svidjaju , ostavi.

eh da.. zamislite.. gostuje amy lee iz evanescenceceae, kako god se to pishe.
bash hardcore
Ako se njihova jedina vrijednost ogledala u tome sto su "hardcore" onda bi se moglo reci da su izgubili na kvalitetu. Ali srecom, nije
a onda josh krecu da obradjuje "creep" od radiohead "for every kid ever picked on [in skool]"
do jaja.. ista pricha kao i pre deset godina.. odrastite ljudi...
Ako su deset godina nezreli, zasto ih slusas deset godina?

tu negde mu dodje i Robert Smith koga poshtujem.. necu to ni da komentarishem.
:)

bukvalno zvuchi kao.. poshugavljeni korn. ako je to moguce.
Ok, svako ima pravo na drugacje misljenje.
pesme nisu unplugged niti mogu da budu da bi se uzivalo u njima
jednostavno su sra/nje
Da li se vrijednost pjesme odredjuje melodijom ili rijecima ili emocijom ili porukom ili su pjesme neutralne a mi smo ti koji im dajemo vrijednost?

Opet, svako ima pravo na svoje misljenje. Ali bez neargumentovanog pljuvanja, molim.
 

Back
Top