(neobicni) Fetisi (u granicama normale!!!!)

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Koristio sam pretragu pa mi se cini da ovakava tema vec nema na LJ&S...Ne bi je ni bilo da se nisam malopre setio necega sto mi se desilo ranije...

Zasto neobicni? - pa neki sexy donji ves i slicne stvari su manje vise uobicajen fetis, a

Zasto u granicama normalne? - pa bas ne preterujmo... Kakvih ovde sve ima blesnika, moze se svatsa ocekivati! Naravno neko ce reci "gde je granica" pa normalan cove zna... Kada mi neko kaze "o ukusim se ne raspravlja" ja uvek odgovorim "pa da neko slusa Mitra Mirica a neko Baha" E tu paralelu prenesite na utvrdjivanje granice normalnog fetisa...

E sada, moj (skoro otkriveni) fetis!

Bio sam sa jednom zenskom i sve tandara - mandara ;) A ona inace nosi naocare ali samo kada vozi nocu, znaci skoro je ni ne vidjam sa njima.

I tako mi je bilo zanimljivo da se volimo a da ona stavi naocare :D:D Nekako izgledala mi je kao satro stoga!!! ;-) Hehe, naravno inace je starija, pa je efekat bas ono... :) Kao autoritet, i tako ta sranja....


Prvo sam joj to predlozio iz zezanja ali sam onda ustanovio da mi se to stvarno svidja!! i tako smo radili jedno duz vreme, posle se zalila da je malo zuljaju pa smo ih skinuli, ali svejedno bilo je super!!! :D
 
el bi to moglo nekako da se vidi?
c032.gif
 

Back
Top