Wireless

Šansa uvek postoji, ali verovatnoća uspeha operacije zavisi od toga koliko vlasnik mreže na koju hoćeš da se nakačiš razume wireless tehnologiju i uglavnom je vrlo mala.
 
Uglavnom je sansa manja od minimalne..
Mozda nekad na pocetku sve te skalamerije, sada nema sanse.
Osim, sto kaze Bojan, ako je gazda neki amater pa ostavi sve "na izvol'te"
 
Sobzirom da je gazda obican dziber "poznam je ga licno" Covek nije u stanju da prevede dve engleske reci i sl. a on to radi sa nekim u ekipi. Mislim da on moza i nebi provalio kad bi mu neko upao na mrrezu a i da provali nema veze.


sta ja treba da uradim da probam pa ako uspe uspe
 
Imam bezicni internet i vezan mi je samo jedan kompjuter i sve radi dobro.Sada imam potrebu da povezem jos jedan kopjuter ali na drugom spratu.Kako to da uradim i postoji li mogucnost da se u tom slucaju dva kompjutera racunaju kao jedan korisnik i da nastavim da placam jedan internet paket svom provajderu?
 
korana02:
Imam bezicni internet i vezan mi je samo jedan kompjuter i sve radi dobro.Sada imam potrebu da povezem jos jedan kopjuter ali na drugom spratu.Kako to da uradim i postoji li mogucnost da se u tom slucaju dva kompjutera racunaju kao jedan korisnik i da nastavim da placam jedan internet paket svom provajderu?
Ovako korana02 ako imaš u oba kompjutera mrežne kartice treba ti samo jedan ukršteni UTP kabel sa odgovarajućim priključcima i odgovarajućom dužinom ako nemaš mrežne (lan) kartice trebaju ti onda i one , a sve što trebaš da uradiš posle postavljanja kabla u kući i povezvanja u kompjuter je šerovanje internet konekcije. na http://forum.krstarica.com/threads/122470 imaš jedan izuzetno obiman tekst o umrežavanju računara.
 

Back
Top