Omiljeni Dj : house,club,electro, dance, techno, psytrans...

obozavam electro i progressive, o drum & basse-u da i ne pricam
recimo da mi se jako svidja (od domacih) dejan milicevic kakvu je ludnicu napravio ovde, dok recimo marko nastic kog svi, kao gotive, meni nije bas interesantan...shoxy mi nije los sa domace dj scene
niske dj-eve ne znate, ali 'ajde, omiljeni Dimiz, Ukor, Urdow... uopste, zurke Conducter Nation-a su stvarno jake i traju do jutarnjih sati...
 
Ne slusam tu muziku u principu, ali ovo mi zvuci sasvim ok...Profi i kvalitetno....
cbio5.jpg

fatboy_slim.jpg
 
mala_nish:
obozavam electro i progressive, o drum & basse-u da i ne pricam
recimo da mi se jako svidja (od domacih) dejan milicevic kakvu je ludnicu napravio ovde, dok recimo marko nastic kog svi, kao gotive, meni nije bas interesantan...shoxy mi nije los sa domace dj scene
niske dj-eve ne znate, ali 'ajde, omiljeni Dimiz, Ukor, Urdow... uopste, zurke Conducter Nation-a su stvarno jake i traju do jutarnjih sati...
Ja sam skinuo set od Miličevića - Ada CIty, valjda u Bg-u :D . To je jedan od najboljih setova koje imam, a imam ih prilično :D . Dva i po sata muzike koja počinje sa minimalom a završava sa jakim technom. Zavidim svakom ko ga je gledao.
Marko je druga priča. On je zaista ime na svetskoj sceni.
Od meni omiljenih DJ-eva na prvom mestu je nesumnjivo Sven Vath. Čovek koji je dosta toga uveo u elektronsku muziku (između ostalog prvi je poče da vrti trance). Jedva čekam da ga vidim nekad.
Tu su još i Adam Beyer i Carl Cox od techno DJ-eva.
Ostale pravce ću napomenuti drugi put, da ne tupim predugim postom... :D
 

Back
Top