sta mislite o zenama jarcevima?

ja sam jarac(koza:))-sto se tice muskih rakova misilm da su samo oni dovoljno posesivni da izdrze taj tempo koji diktiram:)hocu paznju a rak to moze da da:)nazalost-obicno ugusimo jedno drugo. ali je zato krevet mesto gde ni jedan problem ne postoji a jarcevi vole da stvari rese u krevetu:)
 
ja u principu imam pozitivna iskustva...od kolega do familije...
imam oko sebe nekoliko zhena jarcheva,i sa svima se odlichno slazhem!
chak sam se i zabavljao sa jednom zhenskom jarcem,i bila je to najludja veza u kojoj sam bio...
naravno,rastali smo se kao ljudi i dan danas se srecemo,i najnormalnije razgovaramo...
sve u svemu,ja imam pozitivno mishljenje!
 
Секс решава проблеме? Само тамо где их у ствари нема или где неко гута срање да би добио секс. Замајавање за тзв. ниже типове.

Јарчице и ја? Сунце на VII обећава. Зависи како је аспектовано и где је Сатурн. А и остатак карте...
 
mene uopste ne zanima karijera i uvek sam radio sta volim..pocinjo neke nove poslove i davao se 300% iako mi se u pocetku nisu svideli kasnije zavolim..ali nikad mi nije bilo primarno i ispred svega i svakog da potenciram kako sam mag i lider..bas suprotno pustim nesigurne da se osile i time pokazu nesigurnost i shatro vaznost..mnogo naivno a jarcevi su tu opet prvaci..oces da ti izgooglam da ne bude kako imam neko lose iskustvo to jes vise njih:lol:
 
3dd698af5f267a3306f0c2e59f16ac28.gif
:zurka::lol:
 
Zena Jarac je sposobna da ceo svet osvoji ako hoce.Ne mozete je tako lako slomiti,Pozrtvovana verna hrabra ambiciozna tvrdoglava sposobna pozitivna borbena;Nismo mi tako hladne za ljude koje volimo .Na tom terenu smo prava vatra a sad ko se usudi da nam pridje i oseti to.Proracunate mozda nekad ali ne samo za sebe.Ljude citamo lako i to nam je velika mane jer takvim ljudima ne damo da nam pridju a onda nas prozivaju i daju nam te epitete hladnoce uobrazenosti i svega ostalog sto nam kace da bi nas ocrnili pred drugima.Nisu ni svesni koju kolicinu pozitivne energije nosimo i koliko smo spremni da damo ljudima koje volimo.Kome dozvolimo da udje u nas svet nikad ne pozeli da iz tog sveta izadje.
 
Zena Jarac je sposobna da ceo svet osvoji ako hoce.Ne mozete je tako lako slomiti,Pozrtvovana verna hrabra ambiciozna tvrdoglava sposobna pozitivna borbena;Nismo mi tako hladne za ljude koje volimo .Na tom terenu smo prava vatra a sad ko se usudi da nam pridje i oseti to.Proracunate mozda nekad ali ne samo za sebe.Ljude citamo lako i to nam je velika mane jer takvim ljudima ne damo da nam pridju a onda nas prozivaju i daju nam te epitete hladnoce uobrazenosti i svega ostalog sto nam kace da bi nas ocrnili pred drugima.Nisu ni svesni koju kolicinu pozitivne energije nosimo i koliko smo spremni da damo ljudima koje volimo.Kome dozvolimo da udje u nas svet nikad ne pozeli da iz tog sveta izadje.

Takodje vole da se hvale, misle da su fine i dobre a ustvari su uzas i zlo ovoga sveta. Nepravedne da ne pricam, prosto ti idi na zivac da bi voleo da im sve kostis polomis da mozes. A tek hladne i ravnodusne. Da lezis naa samrti i molis ih za pomoc samo bi te hladno pogledale i presle svojim prljavim kopitom preko tebe. Naravno to rade jer mrze, a mrze jer im je povredjen ego da su superiorne, fine i dobre. Nemam bas nekih lepih reci za njih. Ima nesto sto cenim al necu ovaj put da kazem.

- - - - - - - - - -

omg ja vrlo rado izlazim iz njihovog sveta da ne kazem stada:lol:

Niti ima bas nesto zanimljivo u njemu :lol:
 
Poslednja izmena:
Takodje vole da se hvale, misle da su fine i dobre a ustvari su uzas i zlo ovoga sveta. Nepravedne da ne pricam, prosto ti idi na zivac da bi voleo da im sve kostis polomis da mozes. A tek hladne i ravnodusne. Da lezis naa samrti i molis ih za pomoc samo bi te hladno pogledale i presle svojim prljavim kopitom preko tebe. Naravno to rade jer mrze, a mrze jer im je povredjen ego da su superiorne, fine i dobre. Nemam bas nekih lepih reci za njih. Ima nesto sto cenim al necu ovaj put da kazem.

- - - - - - - - - -
E Aristokrata da li si svestan sta smo mi sve u stanju da uradimo za osobu koju volimo. Nisi ti osetio pravu jarcicu. Kosti nam mozes slomiti ali ponos nikad.Mi ne mrzimo bez razloga hladne jesmo ali ne za sve ljude ovog sveta samo za one koji nisu zasluzili nasu ljubav i strast koju mozemo da damo.
 
- - - - - - - - - -
E Aristokrata da li si svestan sta smo mi sve u stanju da uradimo za osobu koju volimo. Nisi ti osetio pravu jarcicu. Kosti nam mozes slomiti ali ponos nikad.Mi ne mrzimo bez razloga hladne jesmo ali ne za sve ljude ovog sveta samo za one koji nisu zasluzili nasu ljubav i strast koju mozemo da damo.

Svestan sam zato sto sam i ja jarac :)
Osetio sam pravu jarcicu, cak sta vise ova koza je bila najbolja od svih koza. A i ono sto si rekla pokazuje kakve ste: Ponosne, ravnodusne i nepravedne. Ponos je najgora osobina koju covek moze da ima.
 
Hm, izasao sam skoro da se upoznam sa jednom "kozom", nakon mesec dana dopisivanja. Dopisivanje je delovalo ok, mada, doduse, uvek na moju inicijativu, tj. uvek sam ja morao prvi da se javim. Nasli smo se, delovala je stidljivo, iako je rekla da nije, mada generalno znam da jarcevi jesu stidljiviji. I tokom susreta je bila malo cutljivija, ja sam dosta pricao (inace sam strelac), a ona se dosta smeskala, i cesto je dirala kosu, sto uglavnom devojke rade kada su nervozne, najcesce kada im se neko svidja. Mozda ce neke od vas spomenuti da generalno to nije dobar spoj, ali cesto se tu radi o ravnotezi izmedju ta dva znaka, tj. daju jedno drugom ono sto im je potrebno. Nakon susreta je proslo dva dana, kada sam joj se prvi javio, cisto da se uverim da li sam dobro procitao tzv. govor tela. Prvo je proslo 2-3 sata, i mislio sam da verovatno nije zainteresovana, i hteo sam da obrisem broj. Medjutim, odgovorila je da je bila na rodjendanu. Sutradan sam joj se opet prvi javio, i odgovorila, sa sve smajlicima, i nakon toga smo flertovali preko sms-a. Dakle, uvek bi odgovarala sa vise :P ili :) i sl, a kontam da ne bi tako da joj se nisam svideo.

Zatim sam je pozvao da se opet vidimo, a ona je rekla da ne moze ove nedelje, vec sledece, objasnila je zasto, i kao, ne laze ona, jaaako retko, pa me je upitala kao, zasto opet zelim da je vidim, opet sa :P Pa kad sam joj odgovorio da jednom nije dovoljno, u smisli da je bolje upoznam, i sl. a ona sve kao, za sta nije dovoljno? :D I ok, kontam da se ne zeza samo, jer su jarcevi ozbiljniji po tom pitanju, e sad, ono sto me buni je to sto nije spominjala da ima decka, samo neke bivse sa kojima je bila u duzim vezama, jer znam da jarcevi uglavnom imaju uvek duge veze, i da ne zavlace sto se toga tice. Makar sve one koje ja poznajem, a i baba mi je bila jarac u horoskopu, tako da su sve iste. Deluju hladno, uglavnom su posvecene samo poslu, i sl, ali su zato verne, i sl.

E zato me cudi to sto na jednoj aplikaciji na smartfonu sam video da ima profilnu sliku sa nekim deckom, kako je sa ledja drzi oko struka, a ne verujem da je drug u pitanju. I da je bivsi, verovatno ne bi i dalje drzala takvu sliku...a ako nije bivsi, a drzi sliku, onda joj sigurno nesto znaci, i zato je cudno sto mi ga ne spominje, a muva se sa mnom, tj. flertuje, i prihvata susret. Zna li neka "koza" o cemu se tu radi? :)
 
Jako je cesta kombinacija izmedju JArceva i Strijelceva,bez obzira dali se radi o tome da je musko Strijelac i zena Jarac ili obratno.Jer se radi o susjednim znakovima,kojima se cesto licne planete izmjesaju,pa je dovoljno da jednom Strijelcu Venera i Merkur pobjegnu u Jarca,ili obratno (a Venera i Merkur ne mogu daleko od Sunca,Venera najdalje 45stepeni,) onda su to dvije osobe slicnih ukusa,na istoj mentalnoj (Ako je i Merkur u istom znaku)razinii.
Zene JArcevi ne vjeruju supljoj prici,obecanjima,ako im se neko udvara na taj nacin vrlo brzo prestanu da ga cijene,jer znaju da je jako jeftino ljubav iskazivati rijecima (to moze svako svakom),da je nju potrebno dokazati djelima.
Vrlo su jake i dominantne licnosti,jedina osoba koja je Hitleru otvoreno rekla "Ne" je bila Jarcica Marlena Ditrih,pa znamo sta je sve radila Jovanka Orleanka.Mnogo vise cijene one muskarce koji posjeduju principjelnost,stav,koji postuju sebe,nego laskavce,beskicmenjake itd.
NAravno,sve zavisi od citave karte.
 
Jako je cesta kombinacija izmedju JArceva i Strijelceva,bez obzira dali se radi o tome da je musko Strijelac i zena Jarac ili obratno.Jer se radi o susjednim znakovima,kojima se cesto licne planete izmjesaju,pa je dovoljno da jednom Strijelcu Venera i Merkur pobjegnu u Jarca,ili obratno (a Venera i Merkur ne mogu daleko od Sunca,Venera najdalje 45stepeni,) onda su to dvije osobe slicnih ukusa,na istoj mentalnoj (Ako je i Merkur u istom znaku)razinii.
Zene JArcevi ne vjeruju supljoj prici,obecanjima,ako im se neko udvara na taj nacin vrlo brzo prestanu da ga cijene,jer znaju da je jako jeftino ljubav iskazivati rijecima (to moze svako svakom),da je nju potrebno dokazati djelima.
Vrlo su jake i dominantne licnosti,jedina osoba koja je Hitleru otvoreno rekla "Ne" je bila Jarcica Marlena Ditrih,pa znamo sta je sve radila Jovanka Orleanka.Mnogo vise cijene one muskarce koji posjeduju principjelnost,stav,koji postuju sebe,nego laskavce,beskicmenjake itd.
NAravno,sve zavisi od citave karte.

Lepo ''zapažanje''...

- - - - - - - -

Ja sam Jarac/Lav.
Dijagnoza? :)
 

Back
Top