sta mislite o zenama jarcevima?

Moja mama je jarac.

-Stabilna
-Razumna
-Vesela
-Stalozena
-Smirena (osim ako neko ne dira njene)
-Jako dobar prijatelj
-Uvek svima pomaze,nazalost,vrlo cesto i na svoju stetu.
-Iskrena

Da ne nabrajam vise.

Onda moja drugarica,koja je isto jarac :)

-Stabilna
-Odlucna
-Uvek nasmejana i vedra
-Sarmantna
-Takodje veoma dobar prijatelj
Itd...:)

Pozdrav

Oliji :)

-
 
uh ja bas volim cvece da dobijam :mrgreen: i kao sto je neko gore rekao nikad mi nije dosta paznje i uveravanja kako sam ja bas ta prava :rumenko:
Sto se tice emocija ne pokazujem ih cesto , desava se da budem u vezi po nekoliko godina da volim tu osobu ali da budem skrta na recima ali isto tako sam iskusila da se ludacki zaljubim i da prosto ne mogu da kontrolisem sta pricam i radim- totalno ludilo:whistling:
Sta je jos vazno ,ne drzi me mesto volim da se stalno nesto desava i da eksperimentisem u svakom pogledu...eto ...
 
ja sam jarac, ne volim cvece osim ako nije kaktus(i u kolekciji ih imam 13 vrsta hahahah) ili neko cvece kao sto je protea koja mi je omiljeno :)
ne volim da dobijam cvece mada sa godinama mi takav vid paznje prija a generalno ne volim iznenadjenja i pokloncice .....bude mi neprijatno
 
100 ljudi 100 cudi 200 rogova :lol:
Obozavam cvece, rezano i u saksiji, sve izuzev kaktusa :lol: Ako moze neka egzotika, jos bolje :lol:
Ali generalno, ne volim iznenadjenja, i meni bude neprijatno :lol: Zapravo, divim mu se u sebi a problem je sto neko ko nesto poklanja ocekuje neku reakciju koja najcesce izostane ili bude stura...maska, maska, maska :lol:
 
Gledacu ovo sa neutralne strane,i ako me jedna devojka u znaku Jarca voli u najboljem smislu.Definitivno su osobe koje su otvorene ako im stavite do znanja da im verujete ali isto tako mislim da ih je nemoguce isfolirati jer to stvarno devojka u znaku Jarca oseti.Ja sam pokusao iz zezanja da je isfoliram i izvalila je na keca.Tako,mislm da je jedan od lepsih znakova za zene...To treba paziti,uvek moze vise od njih..Plus vasa pomoc?razmislite,vredi li???:dash:
 
Hm...neko moje iskustvo je da nisu neke lepotice, vec imaju jaku harizmu kojom plene...gradja - prosecna. Naravno, to je sve do podznaka i jos gomile drugih stvari ... ono sto je jos karakteristicno je da mnogo vole da trose, te da su veoma uvredljive... znaju da se nadure na najmanje sitnice. Isto tako, veoma su dobri prijatelji, prijatni u drustvu, uvek spremni da pomognu, ...
 
Ja sam jarica/vaga, venera:jarac, mars:vodolija, merkur:vodolija,...
Zavisi od svega.
Licno za sebe mogu pricati da se elegantno krecemo - ne tolko da smo lepe al imamo karizmu koja privlaci, svi nas zapaze i ako to ne zelimo, ne volimo tolko drustvo i haos mada se druzimo i popularne smo.
Ne volim licno nesto darove i cevece, ne volim neka iznenadjenja ako nisu koristna, ne volim javne stvari, da neko izlaze nasu ljubav u javnosti. Volim cokoladu :) i sladkise.
Ne podnosim lazi i svakog provalim odma....
Volim iskrene ljude koji se ne pretvaraju sa lubaznim stvaom...
Volimo sebe i cenimo znamo sta nemamo i to cutimo al ono sto imamo za pohvau ima da istaknemo i svi ce znati al ne u stilu hvalisanja-lava nego nekako cuteci nenadmetajuce.
Mnogi se nas boje, najbolje se slazemo sa somisljenikima devicom i bikom ja licno, ne podnosim blizance,...
Ja imam i dosta vage u sebi, dosta sam neodlucna sta me sputava kod ambicija inace su ambiciozne i odlucne - marljive - i to cene kod drugih.
Al uvek bas uvek jim sve uspe sta si zele.
Ceni ljude koje ostaju u njenom zivotu napram svim preprekama i teskocama, veoma preziru one sto begaju i ne trude se oko njih.
Tesko se je svadjati licno samnom, nisma tolko tajanstvena i cutljiva al nekako napadam sa ubedljivim argumentima i napadam samo ako sam sigurna da cu pobediti.
Device nas razumu bolje - malo je mirnija veza sa njima, dok sa bikovima je burna al nas vise privlace seksualno - ona njihova moc i neodoljivost ne tolko fizicka kao opet neka karizmaticna sto je oni ispoljavaju, i bikovi su mi najlepsi, bar meni.
 
u jeeee... procitao sam postove sa prve strane i koliko sam skontao zene jarcevi su veoma slicni skorpijama ili se meni cini??? :)

Ne prijatelju...skorpije su skorpije;)...jarice su hladne,zavisi kakva je venera,kakav je saturn,inace mogu biti ruzne...ali isto i jako lepe....inace najvise mi se svidjaju one u vodenim znacima....ipak ja sam zemlja,bik;).a opet sa toliko vatre u u natalu,da nekad ne prija bas za moju stabilnost:lol:
 
Ne prijatelju...skorpije su skorpije;)...jarice su hladne,zavisi kakva je venera,kakav je saturn,inace mogu biti ruzne...ali isto i jako lepe....inace najvise mi se svidjaju one u vodenim znacima....ipak ja sam zemlja,bik;).a opet sa toliko vatre u u natalu,da nekad ne prija bas za moju stabilnost:lol:

Najllepse nek bi bili blizanci...
Jarice tebi ne prijaju samo zbog stabilnosti nego zbog staloznosti jer ako imas vatrene znakove volis da se zaletis u stvar one te specavaju i okrenu ti paznju da promislis malo.:hahaha:
 
Najllepse nek bi bili blizanci...
Jarice tebi ne prijaju samo zbog stabilnosti nego zbog staloznosti jer ako imas vatrene znakove volis da se zaletis u stvar one te specavaju i okrenu ti paznju da promislis malo.:hahaha:

Pa sa svojim Mesecom u devici,i Suncem u biku....prilicno sam stalozen;)...i nije to poenta bila,a i nisam mislio da jarice ne prijaju,vec ono ..sa toliko vatre u u natalu ne prija meni samom;)
 
Материјалисти, али веома одговорне...са њима најлакше остварујем сарадњу. Додуше, само ако су на крају знака Јарца, иначе ми квадрирају стелијум у Ваги, који им прождере Сунце па се осете беспомоћно поред мене. :lol:
 
Nakon sto sve procitah odlucila sam i ja nesto napisati...sve ove jarice koje su napisale kakve su zene jarci slazem se s njima....volimo sigurnost,udobnost, odgovrene smo, emotivne, kad volimo volimo do kraja....ali ipak ostaje nam nasa vanjstina po kojoj smo hladne....znam iz svog iskustva puno ljudi nakon godina poznanstva su mi znali reci mislili smo da ti samo gazis naprijed i ne obracas paznju ni nakoga ali smo se prevarili...nasli su jos jednog odanog prijatelja.....dakle sa svim napisanim se slazem ( ono sto su jarice napisale :) )
 
Primetila sam da žene u znaku Jarca imaju fenomenalne noge, glamurozne su i zaista odlično izgledaju.

Pa sad zavisi sta ti podrazumevas pod glamuroznim nogama :lol:
Podznak mi je bik i imam jednu drugaricu koja se zanima sa horoskopima, rekla mi je na prvu da je po mojim nogama zakljucila da sam bik, citaj nabijene noge, jake listove, butkice...i znam dosta bikova kojima je upravo to opsesija, pobudale kad ugledaju takve noge ko da si im mahnuo crvenom maramom pred ocima :hahaha:
 

Back
Top