Napali Vesnu Pešić u njenom stanu

Vapor Glow

Obećava
Banovan
Poruka
59
BEOGRAD - Nepoznata osoba večeras je ciglom razbila prozor stana poslanika koalicije okupljene oko Liberalno demokatske partije Vesne Pešić.
Kako je Pešićeva izjavila Tanjugu, na prozor njenog stana na Paliluli bačena je večeras oko 17.30 časova cigla i prozor je razbijen.
U momentu napada Pešićeva je bila u stanu a kako je rekla policija je došla i uzela njenu izjavu.
Iz Biroa za saradnju sa medijima MUP-a Tanjugu je potvrđeno da je policija otišla na lice mesta da izvrši uviđaj.

* * * *
Nanošenje teških telesnih povreda portparolu LDP-a Marku Karadžiću, besprizorni napadi na privatnu imovinu predsednice GSS-a i narodne poslanice Nataše Mićić, kao i vandalski napad na stan narodne poslanice i članice Glavnog odbora GSS-a Vesne Pešić dokaz je nemoći politike koja neminovno odlazi u istoriju.

Poručujemo onima koji su Srbiju uveli u neproglašeno vanredno stanje da će kad tad snositi posledice kako zbog onoga što se danas u Srbiji dešava tako i zbog onoga što antihaški lobi tek namerava da uradi.

Onima koji su Srbiju ostavili bez osnovnih institucija civilizovane države poručujemo da naša koalicija neće promeniti svoju politiku o nužnosti osude genocida u Srebrenici, kao ni stavove o Kosovu, o neophodnosti lustracije, niti o ostalim uslovima bez kojih nema moderne, evropske Srbije, uključujući i poziv građanima da ne plaćaju TV pretplatu, sve dok RTS ne postane javni servis.

Politika kontinuiteta sa Miloševićem, koja se jasno vidi i u ovakvim aktima nasilja, ni Koštunici ni njegovim pomagačima neće doneti očekivanu amnestiju od odgovornosti. Naprotiv, nasilnička politika, u nedostatku argumenata, dovešće ih na optuženičku klupu, baš kao što je takva politika dovela celu Srbiju pod optužbu za genocid.

Ali njima neće pomoći nedostatak dokaza da budu oslobođeni za ono što su uradili. Jer protiv njih dokaza ima previše. I svakim danom ih je sve više.
 
Tipujem na klerofašističke, nacističke, nedemokratske komunističke radikale ...
Što reče, kolega gore, stilisti ...
a213.gif
 
У тексту се не помињу никакви клерофашисти...Можда су католички фратри напали Весну Пешић?Или се замерила комшијској деци?У страху су велике очи.Да не буде прича као са минираним чединим џипом?
 
rider on the storm:
Stigao Bogi Karić! Sa' će budu lanci i katanci!


zipa kada sam jutros umesto forum.krstarica.com kuckao forum.krstarići.com
Nisam stigao ni na sajt Karića ni na sajt Cipelića...

Da vam se ne čini da nam je društvo malo priglupo i ne preza više ni od krivičnih dela?
(napad na privatno lice u zatvorenom prostoru se žešće kažnjava)

Ja bih se ipak zapitao pre nego vas neko drugi zapita pa počne kuknjava o tobože uskraćenim pravima na "slobodnu misao" i "još slobodnije delovanje"?
Mmmmmm hehehehe
 
Iron Lord:
zipa kada sam jutros umesto forum.krstarica.com kuckao forum.krstarići.com
Nisam stigao ni na sajt Karića ni na sajt Cipelića...

Da vam se ne čini da nam je društvo malo priglupo i ne preza više ni od krivičnih dela?
(napad na privatno lice u zatvorenom prostoru se žešće kažnjava)

Ja bih se ipak zapitao pre nego vas neko drugi zapita pa počne kuknjava o tobože uskraćenim pravima na "slobodnu misao" i "još slobodnije delovanje"?
Mmmmmm hehehehe

Ja opet mislim da ne mora da znači da je gospođu Pešić napao neki fašista, komunista, stilista ili meksikanac. Možda je napao isti onaj koji takođe napada privatna lica u zatvorenim prostorima širom Kosmeta a niko ih žešće ne kažnjava. Takođe i njima je više uskraćeno pravo na slobodno razmišljanje i delovanje......

Poklapa se to zar se ne primećuje..........
 
rider on the storm:
Ja opet mislim da ne mora da znači da je gospođu Pešić napao neki fašista, komunista, stilista ili meksikanac. Možda je napao isti onaj koji takođe napada privatna lica u zatvorenim prostorima širom Kosmeta a niko ih žešće ne kažnjava. Takođe i njima je više uskraćeno pravo na slobodno razmišljanje i delovanje......

Poklapa se to zar se ne primećuje..........


Tačno!
Lepo piše nepoznato lice - naslov teme promenjen
 
Чак и да је то урадео неко са политичким мотивима(у шта лично не верујем), како то показује да је ЛДП ''добра'' странка, или да су они због тога поштени или је њихов програм или идеја или функционери достојни мог(или било чијег) гласа...Шта треба да их сажаљевам и због тога да их подржавам...:confused:
Таква ''политика'' није достојна моје подршке...
 

Back
Top