Omladina LDP - protest ispred RTS-a

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
verehovski:
Pa kada se ceo narod, bez izuzetka, nazove govnima onda je to i te kakav dokaz fasizma. Ili nekome treba da se nacrta sa sve nozem i krvlju?

Doduse, oni koji veruju u teoriju zavere ne bi shvatili ni da im se nacrta.

QQ-лелеееее........шта ти наприча... ти тако добро познајеш тај ФАШИЗАМ да немам речи. Сигурно и ти имаш "диплому" Правног факултета у Крагујевцу......хехехе.......
 
astroogisha:
(malo)Gradjani iz LSD-a prilikom svakog svog javnog nastupa demantuju svoja deklarativna nacela i samoproklanove politicke principe. Slazem se da RTS jos ne zadovoljava sve kriterijume evrposkog javnog servisa, ali takodje i primecujem da se i tu neki standardi postavljaju na visi nivo i mislim da je samo stvar vremena kada cemo moci da budemo zadovoljni sa sudbinom novca koji dajemo za tv pretplatu. Kao javni servis, RTS ima obavezu da cuva javni moral promovisuci zdrav sistem vrednosti, edukuje i informise stanovnistvo, ali i da prikazuje program koji narod zeli da gleda. U tom smislu mislim da je obravdano prikazivanje populistickih emisija, koje bi neki pomodni malogradjani nazvali kicom i sundom. Istupanje "Cedinih", kao i njihova politika u celosti, se apolutno mogu nazvati govorom mrznje.
Aha ti mora da ne propustsas 48 sati svadba pa u te dirnuli u srce direkt ,a verovatno ti je zao sto vise ne daju one dve lujke Anu&Marijanu koje su kurvaju po Srbiji promovisuci javni moral.
 
Pa ljudi Natasa Micic je pozivala Kostunicu da izvrsi samoubistvo, ajde sada neka neko kaze da nije!
Ona bi sada, mucenica, verovatno radije go-vno pojela da moze da se vrati nazad na tu proslavu "pobede" LDP-a! A vidi se da je malo usporena u razmisljanju, ko da joj je Dule Mihajlovic tatica!
 
eremita:
QQ-лелеееее........шта ти наприча... ти тако добро познајеш тај ФАШИЗАМ да немам речи. Сигурно и ти имаш "диплому" Правног факултета у Крагујевцу......хехехе.......

Mislio sam na rasizam, ali sitni sati cine cudo . No nevazno, rasizam se lako da dovesti u vezu sa fasizmom.

Jos jedan od argumenata koji potkrpeljuje teoriju da je SRS fasisticko-rasisticka stranka je i ta sto su svi fasisti od reda njeni glasaci. Skinhedsi, onda ona razna profasisticka drustva po Novom Sadu, likovi kao ti koji preko neta mrze Jevreje i na netu izgradjuju svoju licnost, do ljudi koji sebe dozivljavaju kao pripadnike arijevske rase.
 
verehovski:
Mislio sam na rasizam, ali sitni sati cine cudo . No nevazno, rasizam se lako da dovesti u vezu sa fasizmom.

Jos jedan od argumenata koji potkrpeljuje teoriju da je SRS fasisticko-rasisticka stranka je i ta sto su svi fasisti od reda njeni glasaci. Skinhedsi, onda ona razna profasisticka drustva po Novom Sadu, likovi kao ti koji preko neta mrze Jevreje i na netu izgradjuju svoju licnost, do ljudi koji sebe dozivljavaju kao pripadnike arijevske rase.
Ала ти лиферујеш "аргументе", и "доказе". Све "од натрашке".
А има, као, много тих... не знам како да их назовем, да не употребим то ваше омиљено "фашиста" , које лепите около као етикету свакоме чије се гледање на ствари не поклапа с вашим.

Али, рецимо, хај'мо рећи, тих - шовиниста, расиста, екстремиста... Да, стварно их има много у овој земљи. :roll:

А можда су свих оних преосталих милион људи који су гласали за радикале, фашисти. Или неурачунљиви. Трећег нема.
 
Bas tako. Svi koji su glasali za radikale su rasisti (fasisti), tj bagra najobicnija. To je psiholoski gledano isti sloj ljudi koji je '33 podrzavao Hitlera.

I ja nista ne liferujem. Nisam ja taj koji je celu jednu naciju nazvao govnima, vec radikali. Zbog te izjave oni su na sebe nalepili dozivotnu etiketu kako rasizma, tako i fasizma.
 
verehovski:
Bas tako. Svi koji su glasali za radikale su rasisti (fasisti), tj bagra najobicnija. To je psiholoski gledano isti sloj ljudi koji je '33 podrzavao Hitlera.

I ja nista ne liferujem. Nisam ja taj koji je celu jednu naciju nazvao govnima, vec radikali. Zbog te izjave oni su na sebe nalepili dozivotnu etiketu kako rasizma, tako i fasizma.
pa prijatelju ja sam na primer glasao za radikale a ti me nazivas zbog toga bagrom i nekim nizim slojem od tebe.ajde molim te,objasni mi zasto,kad me ni ne poznajes a takodje mi objasni demokratsku prirodu ovih tvojih reci..
 
sergeronimo:
pa prijatelju ja sam na primer glasao za radikale a ti me nazivas zbog toga bagrom i nekim nizim slojem od tebe.ajde molim te,objasni mi zasto,kad me ni ne poznajes a takodje mi objasni demokratsku prirodu ovih tvojih reci..
Па ЛДП није демократска партија,и у ономе што раде нема ни ''д'' од демократије.Поготово исламски фундаменталисти,као овај што му је у аватару немају везе са демократским тековинама.Још једна ствар:он све саговорнике назива ''радикалима'',што је одраз личне културе и незнања.:roll:
 
svetolik trpkovic:
Aha ti mora da ne propustsas 48 sati svadba pa u te dirnuli u srce direkt ,a verovatno ti je zao sto vise ne daju one dve lujke Anu&Marijanu koje su kurvaju po Srbiji promovisuci javni moral.

У бре Светоличе, ала си ти конзервативан. А богами и непристојан.
Такође, вероватно и лицемер. Јер Маријана коју ти називаш "курвом" је водила шоу Велики Брат, на "узданици демократије" у Србиоји (слово вишка је намерно, тако је писао посланички кандидат). И била Маријана најбоља риба тамо. Да ли ти је то толико сметало?

eremita:
Нека их, нека још мало прде......па ће само једног лепог дана тако добро добити
по пи*ци.....да има само да се чуде шта их је снашло...

Аха...
 
Duh Sekire:
У бре Светоличе, ала си ти конзервативан. А богами и непристојан.
Такође, вероватно и лицемер. Јер Маријана коју ти називаш "курвом" је водила шоу Велики Брат, на "узданици демократије" у Србиоји (слово вишка је намерно, тако је писао посланички кандидат). И била Маријана најбоља риба тамо. Да ли ти је то толико сметало?



Аха...
Ta emisija iliti reality show na "uzdanici demokratije" kako je ti nazivas mi je bila posebno odvratna cak i gora od ovog Tijanicevog djubreta(doduse drugarici Marijani svaka cast ,pogotovo za "donji stroj :mrgreen: ") ali osnovna i glavna razlika sto za to djubre od Velikog Brata na B92 kao i za one Grandove i Bravo showove na Pinku mi niko nije trazio da mu placam pa me prema tome ni ne zanima ,mislim ne slazem se sa tim i gadi mi se al ****** to su komercijalne televizije i mogu da emituju sta oce a mnogo je gore kada neko emituje ono djubre od svadbe dva dana i desetu reprizu serija starih 20 godina i za to trazi pare.
 
svetolik trpkovic:
Ta emisija iliti reality show na "uzdanici demokratije" kako je ti nazivas mi je bila posebno odvratna cak i gora od ovog Tijanicevog djubreta(doduse drugarici Marijani svaka cast ,pogotovo za "donji stroj :mrgreen: ") ali osnovna i glavna razlika sto za to djubre od Velikog Brata na B92 kao i za one Grandove i Bravo showove na Pinku mi niko nije trazio da mu placam pa me prema tome ni ne zanima ,mislim ne slazem se sa tim i gadi mi se al ****** to su komercijalne televizije i mogu da emituju sta oce a mnogo je gore kada neko emituje ono djubre od svadbe dva dana i desetu reprizu serija starih 20 godina i za to trazi pare.

Значи не занима те ко је добио "националну" фреквенцију која је јавно добро. Добро, да знамо колико си равнодушан према ресурсима које користе грађани ове земље.
А оно о ђубрету на Б92 ћу веома радо да цитирам. Биће прилике 8-) :twisted:
 
Људи моји протест ЛДП испред РТС је изманипулисан многобројним факторима од којих је највећи шприц шмркачки... Онај Виктор вођа младих ЛДПа заступајући свог фирера је испао толико глуп да га сви гледају не са осмехом него са сажаљењем... Ја морам признати да ми било жао човека као човека млад а већ живи у циклама љубичастим нијансама...
Е а сад о глупости званој помињање фашизма. ЈА ПОТПИСУЈЕМ ДА МОЖДА ЧАК НИКО НЕ ЗНА ШТА ЈЕ СТВАРНО ФАШИЗАМ. ОВДЕ СЕ КАЖЕ ДА ЈЕ НЕКО ФАШИСТА АКО НЕКО ГОВОРИ ГОВОРОМ МРЖЊЕ, АКО ЈЕ НЕКО НАЦИСТА, АКО ЈЕ НЕКО РАСИСТА, АКО ЈЕ НЕКО ШОВИНИСТА!
Суштину фашизма нико не зна. (што закључујем након прочитаних постова) Ако ћете стварно МЕТОДУ фашизма највише данас практикује либерално наркоманско шприцашка демонкратска партија. А сам фашизам не почива ни на расизму ни на нацизму ни на шовинизму! Сад ће ме велике либералне демонкрате напасти али то је ЧИЊЕНИЦА. На крај крајева узмите књиге из историје, погледајте сајтове и уверићете се у ово што кажем о фашизму.
Наравно далеко од тога да сам фашиста али и у њему има добрих ствари!
 
Дафмен3:
Е а сад о глупости званој помињање фашизма. ЈА ПОТПИСУЈЕМ ДА МОЖДА ЧАК НИКО НЕ ЗНА ШТА ЈЕ СТВАРНО ФАШИЗАМ. ОВДЕ СЕ КАЖЕ ДА ЈЕ НЕКО ФАШИСТА АКО НЕКО ГОВОРИ ГОВОРОМ МРЖЊЕ, АКО ЈЕ НЕКО НАЦИСТА, АКО ЈЕ НЕКО РАСИСТА, АКО ЈЕ НЕКО ШОВИНИСТА!
Суштину фашизма нико не зна. (што закључујем након прочитаних постова) Ако ћете стварно МЕТОДУ фашизма највише данас практикује либерално наркоманско шприцашка демонкратска партија. А сам фашизам не почива ни на расизму ни на нацизму ни на шовинизму! Сад ће ме велике либералне демонкрате напасти али то је ЧИЊЕНИЦА. На крај крајева узмите књиге из историје, погледајте сајтове и уверићете се у ово што кажем о фашизму.
Наравно далеко од тога да сам фашиста али и у њему има добрих ствари!
Eх, ја се убих овде говорећи то данима. Али, очигледно њима не вреди говорити. Нити се с њима расправљати. Јер они су, највећи део њих, по свему судећи - инструирани од своје партије ( и других неких организација?) да тако говоре.
Сви имају заправо скоро идентичан вокабулар, који непрестано "врте". И по форумима, и свим другим "јавним гласилима".
 
Norma Kampl:
Eх, ја се убих овде говорећи то данима. Али, очигледно њима не вреди говорити. Нити се с њима расправљати. Јер они су, највећи део њих, по свему судећи - инструирани од своје партије ( и других неких организација?) да тако говоре.
Сви имају заправо скоро идентичан вокабулар, који непрестано "врте". И по форумима, и свим другим "јавним гласилима".

Да то сам и видео. Иначе с обиром да сам био банован по трећи пут пре две недеље одлучио сам био да бојкотујем форум али сам се баш због ове дискусије вратио.
А приметио сам да се ја и Норма скоро у свему потпуно слажемо... :-D :-D :-D
 
ne ne ne, druze verehovski, moras im reci onako kako oni mogu da shvate, a to je najjaci argument: "Ma nemate vi pojma"! ne vredi njima to da objasnjavas, sazaljenje je najmanje sto mozes da osecas prema njima (kao kad gledas Undead Kostunicu kako se trudi da sklapa prosto prosirene recenice)...

znaci, samo ih kuliraj, loze se tu po forumu, glume srpske spasitelje i prosvetitelje, pola njih se poziva na pravoslavlje a u crkvu odu jednom na prestupnu godinu, pa prosipaju tu neke misli koje su negde copy-paste sa neta, a ni knjigu postenu nisu procitali (osim literature dr. Seselja i dr. Ulemeka)

poz za ldpovce, nedamo se!
 
verehovski:
Bas tako. Svi koji su glasali za radikale su rasisti (fasisti), tj bagra najobicnija. .
Опет, "говор љубави". А да не помињем нетачност исказа. (Као код сваког паушалног, и с генерализацијом).

У ствари - основна непристојност.

Како би звучало да се, рецимо, каже: "сви који су гласали за ЛДП су багра најобичнија"?

А ја, видиш, то нећу рећи. Јер:

Прво - као и за гласаче радикала, (и, уосталом, гласаче осталих партија, чак ни СПС-а, иако ме то, ипак, у највећем делу запрепашћује) - није тачно.

Друго - јер ја тако не мислим.

Треће - врло је увредљиво тако нешто рећи.

Толико, у вези с народом.

Политичари, и вођства партија су, наравно, нешто друго.
 
Pa to je cinjenica da su svi domaci fasisti i rasisti glasali za SRS ne znaci da su svi glasaci SRSa takvi ali svi ili veliki deo rasista su glasali za radikle uostalom na onim blasfemicnim sajtovima obraza.stormfrota,onih raznih dveri ,zveri i slicnih ,krv i cast njihovi diskutanti ni ne kriju da glasaju za SRS.
 
Esoteric:
RTS nema samo informativni program, a, vas iz LDP, ocigledno to najvise zulja. Zasto nisi dao primedbu na, npr, naucne i emisije obrazovnog karaktera, nego, odmah o zastupljenosti partija? Sta, zelis Chedu na svakih 15 min? Imali ste, jedva nesto vise od 5% glasova. Koliko para - toliko muzike!
Jos jedan ,ovaj pout ezotericni klon......ZZZZZZZ BORING 8-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top