Malo statistike.........

Nevencica

Primećen član
Poruka
890
Uspela sam jutros u zurbi da uhvatim neku emiju na tv u kojoj pricaju o musko/zenskim odnosima i da sebi zagorcam dan :D. Ispostavilo se da se danas 40% brakova razvede!!! Da li je to normalno? Mada s obzirom na to koliko se ljudi oko mene zeni i udaje a ne zna ni sam zasto i ne cudi me. Posto je jedna zena bila uzasno bolesna (rak dojke). Njen muz ju je ostavio cim je cuo da se razbolela. Isto tako posle je nasla novog decka ili kako hocete i on je kad je saznao da je bolesna zbrisao. I izneli su podatak da je od tih 40% razvoda, 70% onih koji se razvode upravo u takvim situacijama. NAZALOST stvarno moju veliku to su uglavnom muskarci. Napravljena je kampanja o borbi i prevenciji raka dojke i retko koji muz se pojavio u pratnji svojih zena. Zasto? Da li je moguce da je to kod nas trend! Kakav covek moras da budes da bi se tako jadno ponasao?
Bas nisam zabavna :(;)
Poz
 
Mozda se plase da ce posle morati da finansiraju ugradnju silikonskih implanta, pa ce im zena onda snimiti ***** film i otkaciti ih za nekog sa boljim kolima...

Ne znam, stvarno je otuzno, ne znam ni odakle tim ljudima te statistike... da li je moguce da su ti muskarci sami izjavili da je to razlog raspada braka ili se radi o nekim kompleksima kod zena koji su povezani sa njihovim zenskim obelezijima.

A ima i puno zlobe... secam se kada se moja mama vratila iz bolnice, operisali su joj rak, izvadili matericu... neka zena ju je zvala da joj kaze kako je nju moj tata varao dok je bila u bolnici... to je bila trula glupost, tata je bio sa nama kuci, pazio nas, oblacio, kuvao, cuvao... jedino sto je zaboravio da plati racun za telefon i struju :lol: svaki dan isao kod moje mame u bolnicu i donosio joj sve sto je pozelala... ali kada si u takvoj krizi, mislim otklone ti neki zenski deo tela... ne znam, moja mama nikad nece zaboraviti taj tel poziv... a to bas i nije neka fora.
 
Da ima zaista odvratnih ljudi. Ne mogu da zamislim da svesno zelim nekog da povredim i to na tako nizak nazin. Sta reci.......veruj mi da toga ima. Mislim na ovoga iz uvodnog posta. Naravno ne kaze se da svi muskarci tako reaguju, ali eto nazalost ih ima i to ne malo...............mozda je to i stvarno losa statistika (ali ovo za 40% razvoda je istina ne mora da znaci da su to razlozi).
 
Sad se setih jedne ljubavne price iz francuskog filma koji sam gledala juce. Muz resi da ostavi zenu, vec vise od godinu dana je vara sa sexy stujardesom. Zakaze joj sastanak da joj to saopsti i kad joj kaze, ona mu pokaze nalaz u kome stoji da ima poslednji stadijum leukemije. On se momentalno resi da bude dorastao situaciji, otkaci ljubavnicu i posveti se negovanju zene. Radio je sve sto mrzi. I tako glumeci zaljubljenog muza, on se ponovo zaljubi u svoju zenu. I onda je izgubi.
Eee, to je podvig.
 
Nevencica:
Da ima zaista odvratnih ljudi. Ne mogu da zamislim da svesno zelim nekog da povredim i to na tako nizak nazin. Sta reci.......veruj mi da toga ima. Mislim na ovoga iz uvodnog posta. Naravno ne kaze se da svi muskarci tako reaguju, ali eto nazalost ih ima i to ne malo...............mozda je to i stvarno losa statistika (ali ovo za 40% razvoda je istina ne mora da znaci da su to razlozi).

Nije to nizak nacin, ni ja ne bih zelela da provedem zivot pored bolesne zene, zivot je jedan, ako se ona sprema u grob, ne mora da povede sa sobom svatove.
 
@ topmodelsice ne znam koliko ti je godina ali postoji nesto sto se zove postovanje i briga za clanove porodice. A ako ona ima tesku bolest i on je ebo da izvines do tada.......sad mu nije dobra. To se zove brak ili ti ljubav a ti ne znam o cemu pricas bas al ajde mozda o nekom neobaveznom sexu ili cemu vec....
@ doors of perception slazem se nazalost.
 
Иначе, по статистици, жене су те које чешће покрећу бракоразводне парнице...
Е, сад, за случај да муж то учини само због женине неизлечиве болести...мислим да је то врло мали узорак да би био статистички значајан.
 
@hellen to je istina. Zene pokrenu parnicu ali to govori o pravnom aspektu, a ne o tome sta se stvarno desava. Ako je on ostavi, napusti kucu dom kako hoces.........a onda ona pokrene razvod........nije ona ta koja okoncava brak.......ona to radi samo formalno.
 
Ti sto beze su se verovatno ozenili svojim zenama zbog toga sto je ili njih uhvatila panika od godina, pa su hteli dete pod hitno, ili ih je zena uhvatila na dete, ili ih je pleme pritiskalo da se ozene, ili uopste nisu mislili i sl. ali jedno je sigurno - one te zene nisu nikad ni voleli pa im zato takva situacija predstavlja problem koji u stvari ne zele da rese.
 
Nevencica:
@ topmodelsice ne znam koliko ti je godina ali postoji nesto sto se zove postovanje i briga za clanove porodice. A ako ona ima tesku bolest i on je ebo da izvines do tada.......sad mu nije dobra. To se zove brak ili ti ljubav a ti ne znam o cemu pricas bas al ajde mozda o nekom neobaveznom sexu ili cemu vec....
@ doors of perception slazem se nazalost.

Postovanje i briga za clanove porodice nije vaznije od postovanja i brige za svoj zivot.
 
Treba ostaviti bolesnog partnera i poceti ispocetka. Nikad nije kasno da se pocne ispocetka. Nije nagrada bolestan partner, to vise lici na kaznu. Covek je onaj koji nista lose ne radi onome ko njemu radi dobro, a ne onaj koji pokusava uzaludno da izleci bolesnika.Ako joj nije on, a nije joj on, uzrokovao rak dojke, sto bi se on sa cistom savesti opterecivao sa rakom.
 
Tek sad videh da si iz Uzica, kako je svet (citaj net) mali. Ja sam pohadjala Uzicku gimnaziju.

Lako je biti dobar kada cvetaju ruze, ali kada dodju teski dani? Zar treba sve baciti u vodu? Po meni onda tu i nije bilo ljubavi.

I, ne ciniti lose onome koji tebi cini dobro ne znaci da cinis dobro.
 
Ajde sta ste je napale ,ish,ish,..

Devojci je jednostavno nepoznat osecaj ljubavi i privrzenosti.
Nije ona kriva sto je njen supergo nivoa jednog vodozemaca ; odrasta u materijalistickom okruzenju i verovatno ce s mirom prihvatiti da ce jednog dana kada joj koza bude visila,zubi poispadali a unutrasnji organi oboleli,biti samo objekt,lako zamenljiv mladjim modelom.
 
Sehnsucht:
Tek sad videh da si iz Uzica, kako je svet (citaj net) mali. Ja sam pohadjala Uzicku gimnaziju.

Lako je biti dobar kada cvetaju ruze, ali kada dodju teski dani? Zar treba sve baciti u vodu? Po meni onda tu i nije bilo ljubavi.

I, ne ciniti lose onome koji tebi cini dobro ne znaci da cinis dobro.

Kad dodju teski dani onda znas da imas sebe i da ce doci bolji dani. Nema onda prodavanja sebe i predavanja. Ljubavi mozda jeste bilo, na primer, ja javno kazem onom ko me voli "Idi dalje sam dole ne gledaj me" ako slucajno padnem, ako se razbolim, ako mi lose krene, to je ljubav, kad necu da ga sputavam. Mozda je i ona njemu rekla "Idi dalje sam dole ne gledaj me".......
 
Doors of Perception:
Ajde sta ste je napale ,ish,ish,..

Devojci je jednostavno nepoznat osecaj ljubavi i privrzenosti.
Nije ona kriva sto je njen supergo nivoa jednog vodozemaca ; odrasta u materijalistickom okruzenju i verovatno ce s mirom prihvatiti da ce jednog dana kada joj koza bude visila,zubi poispadali a unutrasnji organi oboleli,biti samo objekt,lako zamenljiv mladjim modelom.

Poznat mi je osecaj. Samo sto hiljadu puta svima ponavljam da za mene nije privrzenost kad si pored nekog nego kad si udaljen od nekog.
 
topmodelsica:
Kad dodju teski dani onda znas da imas sebe i da ce doci bolji dani. Nema onda prodavanja sebe i predavanja. Ljubavi mozda jeste bilo, na primer, ja javno kazem onom ko me voli "Idi dalje sam dole ne gledaj me" ako slucajno padnem, ako se razbolim, ako mi lose krene, to je ljubav, kad necu da ga sputavam. Mozda je i ona njemu rekla "Idi dalje sam dole ne gledaj me".......
Ljubav jeste kada neces da ga sputavas, ali da li te on voli ako te ostavi?

A zamisli da doticni par ima i decu. Majka se razboli, a otac je ostavi, nadje drugu? Ljubav...sigurno.
 

Back
Top