viza za FRancusku

Jeki

Obećava
Poruka
90
Ja samo da se prvo izvinim administratoru foruma ako sam pogresila mesto gde sam postavila temu,ali pola sata sam trazila nesto slicno bar i nisam nasla,zato j epostavlajm u svastari!

Naime:

Ja treba da idem preko stud.organizacije na neku Skupstinu 10-tak dana u Francusku!
Organizatori te skupstine treba da mi posalju garantno pismo!
Prvo pitanje je moze li da se to pismo posalje na fax ambasade ili MORA original da mi posalju pa sa tim da idem u ambasadu!

Kao i zamolila bih vas da mi kazete sta sve od dokumenata treba za mene kao studenta?
I procedura-npr.za koliko zakazuju tu predaju dokumenata kada pozovete onaj 0903 broj da se zakaze!

Hvala!
 
Ovako, ja sam isla u Francusku u decembru. Znaci imas da skupljas papire i papire, kopije i kopije... Treba ti origonal garantnog pisma. Neka ti posalju postom. I treba ti jos mnogo togaaaa... Ne mogu sad sve da ti pisem ali idi na google, ukucaj - ambasda francuske i pojavice ti se sajt na koji treba da ides. Tu ces naci sve sta ti treba i tacno pise sta treba za sve koji idu i posebno za studente. Eto. U slucaju da ne nadjes reci pa cu ti ja skinuti sa neta sta ti sve treba. Srecno!!! ;)
 
ljudi, koji ste skoro isli u francusku kako ste uspeli da zakazete termin za predaju dokumentat za vizu. ja hocu da idem kod rodjaka na svadbu oko 20 juna i danas sam zvala cuveni telekomov servis za zakazivanje termina, kad oni meni kazu da su svi termini za april, maj i jun zauzeti. na moje pitanje hoce li biti jos termina kazu bice otkazivanja i da zovem i da se interesujem. nije meni zbog novca koji nam telekom uzima za to, ali ne ocekuju li oni da ja zovem svaki dan kao ludak.
sta ste vi radili
hvala svima koji se potrude da odgovore
 

Back
Top