Pomoc oko narezivanja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Skinuo sam sa interneta anatomiju glavu i vrat od primala, 1 cd. U obliku image fajla mdf i mds. Kada napravim Virtual CD radi odlicno. Medjutim kada narezem CD , dakle program otvori image fajlove, nareze cd. Uradim instalaciju sa tog CD-a kada pokusam da startujem program javi da ubacim pravi CD i nece dalje i ako je CD u drajvu. Zna li neko kako ovo da resim. Hvala.

P.S Molim da razumete da sam ja student , da mi je ovaj program jako potreban kao i nekim mojim kolegama i da sebi ne mogu da priustim original posto mi je preskup. Hvala.
 
tab503:
MA da ti nisi onaj sto prodaje anatomiju i sad ne znas da narezes a imas kupca :P

Ne ja sam student stomatologije i skinuo sam daleko bolju anatomiju od te sto taj lik prodaje glave i vrata. I imam neke kolege na faksu a boga mi i neke doktore koji zele to da imaju. Pa da im narezem. Sve prijateljski bez naknade.
 
Aman Aco ne pravi se glup. Pa on i jeste u obliku image fajla jer mu je tako preskocena zastita. Ako ga narezes kao normalan CD trazice original CD-jer tvoj onda nije original. Narezi taj image na CD i daj kome hoces da dajes-drugacije ne moze! Inaco ovo sve je DEBELA PIRATERIJA!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top