Promocija Viste

Molto bene, tab503, imade li ti ikakvu manju sliku, a pored svega mogao si bar okaciti neki tekst sa sve ove gozbe da znamo nesto vise sto se tice VIste na ovim prostorima..

Bez uvrede, ova slika nam ne daje nesto posebno dobrih informacija..
 
To je izgleda promocija po belosveCkom receptu, bez bilo kakvog lokalnog prilagođavanja. @Agent Organge je sve lepo ispiračo kako to treba da bude i odmah bi sutradan bila slika na svim naslovnim stranama, ovako... kao da i nije bila.
 
U sustini i jeste tako.
Zato je i slika poslata bez komentara :lol:

Govornici su i sami rekli da ce govoranciju skratiti na maksimum da bi se sto pre pocelo sa slavljem jer promocija i nije bila zamisljena da gusi nego da bude proslava. Govorilo je par ljudi a od bitnijih stvari sta je receno jeste jedna lepa vest koju je rekao direktor microsofta za Srbiju a to je da je na razvoju ucestvovala i nasa pamet , tacnije neki delovi su dizajnirani i uradjeni u Beogradu.
Bilo je sa strane nesto racunara od kojih mi je bila muka kasnije (narocito od monitora) :lol: gde je mogla da se isproba i sve ostalo je bila zurka i igranka do zore uz brdo poklona.
E tu su jedino malo razocarali. Doduse nisam nista ni dobio ali su pompezn najavili glavnu nagradu (koja je usput identicna dodeljena sirom sveta na ovim promopcijama) direktno od gosn Bilija i ja sam u najmanju ruku ocekivao laptop a ono 3 viste sa autgramom Billa Gatesa :lol:
 
tab503:
...
E tu su jedino malo razocarali. Doduse nisam nista ni dobio ali su pompezn najavili glavnu nagradu (koja je usput identicna dodeljena sirom sveta na ovim promopcijama) direktno od gosn Bilija i ja sam u najmanju ruku ocekivao laptop a ono 3 viste sa autgramom Billa Gatesa :lol:
Vistu možeš da instaliraš pod uslovm da je autogram na odgovarajućoj strani DVD-a, ali da te vidim kako bi koristio laptop da se Billy potpisao na ekran pošto je to najzgodnije mesto za potpis? ;)
 
hehe

Davno se ovo desilo, al neko upamtio pa zapiso za ovake prilike:

Negde na plazi video covek Dalija/Pikasa (nisam siguran bas, ali neko od njih) i posalje sina sa vostanim bojicama i parcetom hartije da mu nesto nacrta ili se potpise. I Dali/Pikaso uzme one bojice i potpise se klincu na ledja, posalje ga nazad i kaze ortaku pored - bas me interesuje koliko dugo nece da kupaju jadno dete

:lol:
 

Back
Top