Pitanje u vezi NERO ili preporuka?

AtilaHunt

Zainteresovan član
Poruka
197
Treba mi pomoc oko rezanja DVD-a. Vise razlicitih DVD-video materijala treba da smestim na jedan DVD a da ih mogu pustati po zelji na kucnom DVD playeru.Npr fajlovi se zovu 1 2 3 4 pa odaberem koji hocu da pustim.Znam za druge programe koji to rade i koristim ih ali su extremno spori pa me zanima dali NERO ima tu opciju?
 
GZ:
Ne vidim tako veliku komplikaciju u ovom poslu..

Takve stvari je najjednostavnije uraditi sa opcijom Burn Data DVD... I to je cijela filozofija...

A i ovo je tvoj citat "Cemu ova tema pored ove... Nisi bas toliko naivan, kao ni mi ovde... Zasto dvije teme???

Imam osjecaj da nas zafrkavas...
Nemoj da se ovo vise ponovi...
Tema Look./"

Izvinjavam se svi normalnim osobama na forumu, poruka je za GZ- Postavio sam jasno pitanje, zato sto neznam kako a ne da bi tebi budio osecaj da Vas zafrkavam. Tabi GZ ako zena,decko,magarac ili nasta se vec palis sinoc nisu dali ati recenicom "Nemoj da se ovo vise ponovi" prazni svoje komplekse na nekom drugom tebi bliskom. Dve teme sam postavio iz razloga sto nisam znao kojoj rublici pripada.
Ali vidim po tvojim odgovorima da ti ama bas sve znas, e pa vidis ima i nas koji se nismo rodili nauceni,nesto sigurno znam bolje od tebe pa ako me neko pita ja cu mu pomoci bez da lecim komplekse i glumim mudraca...A sad ako smatras da nisam upravu zakljucaj temu ili me totalno izbrisi da ne postojim, ako ti je to fetis izvoli al sa dve ruke nemoj jednu da drzis u pantalonama, nisam toliko zgodan a i ozenjen sam!
 
Pazi, gospodine...

Niti sam iskompleksiran niti sam kako rece gore, nesto posebno pametnjakovic.. Samo radim posao povjeren mi ovde.. Vjerujem da ako ja nisam napisao, napisao bi neko drugi, da tema na dva mjesta nije dobro dosla..

Ne zelim ti mnogo replicirati, jer ne zavrijedjujes moju repliku.. Ne zelim ni da te vrijedjam niti da cinim nista, bar na nacin kako ti to radis.. Ne zelim te sankcionisati iz prostih razloga jer bi to bio moj egoizam, a to nisam nikada radio..

Ko ne poznaje GZ-a onda ne zna sta znaci imati zivce i raditi posao koji radim..

Dalje, ne zelim sa tobom raspravljati vise uopste, nema potrebe..

Na kraju svih krajeva, da si pogrijesio podforum, ovaj isti GZ po svojoj praksi i duznosti koju obavlja ovde bi temu premjestio na pravo mjesto..
O ponasanju i rjecniku ozenjena covjeka ne bih da diskutujem uopste, to si sam u komentaru rekao sta si imao..

Skrenuo sam ti paznju na gresku a ti burno reagujes..

Ovaj put cu da te iskuliram, ne radi sebe, nego radi ostalih posjetilaca foruma i radi onih ljudi koji zele da ti pomognu, medju kojima sam bio i sam..

Svim ostalim prijateljima foruma se duboko izvinjavam na offtopicu, i pitam da li bi nego reagovao na post iznad..

Zahvlajujem na strpljenju..

GZ.
 
Ti si upotrebio recenicu "Nemoj da se to vise ponovi" a i recenicu "nevidim u cemu je problem".
Zahvaljujem ti na pomoci al neka hvala probaj i sam da narezes DVD na nacin na koji si savetovao pa ga pusti na kucnom playeru i probaj da odaberes zeljeni fajl,videces da nemoze toliko sam stigao da naucim a ti da si pazljivo procitao pitanje bilo bi ti jasno da to sto nudis nije odgovor.
Sto se vaspitanja tice jos u 3 osnovne se deca uce da na pitanje daju odgovor bez nepotrebnih i imperativnih recenica, pa bi tvoj odgovor glasio.Probaj na taj i taj nacin a ne "Nevidim tako veliku komplikaciju u ovom poslu", sto u prevodu znaci( Kakvo glupo pitanje, sad cu ja naj pametniji da te naucim)...
 
Atila, GZ ima pravo da uredjuje ovaj podforum, da opominje i da regulise diskusiju. Samim tim ima pravo da ti kaze da ti se ne ponovi da dve iste teme stavljas na dva razlicita podforuma, sto je opomena i sasvim korektno. GZ ima ne samo pravo nego i duznost na to.

Samim uclanjenjem na Krstaricu prihvatio si neka pravila, krsis dva. Postavljas dve iste teme i ponasas se nedolicno, koristeci ulicarski recnik:
"Tebi i GZ ako zena,decko,magarac ili nasta se vec palis sinoc nisu dali ati recenicom "Nemoj da se ovo vise ponovi" prazni svoje komplekse na nekom drugom tebi bliskom."
Stvarno ti to nije trebalo. Takav recnik GZ nije zasluzio svojim pokusajem da te opomene. I meni se uvek cini da nas neko zeza kad razaspe istu temu po podforumu, pa gde "upeca" odgovor. ne ide to tako.

A deo tvog odgovora:
" Dve teme sam postavio iz razloga sto nisam znao kojoj rublici pripada."
Moraces da naucis i procenis. Inace ces stalno imati problem.
Na moderatoru je da eventualno temu pomeri negde gde spada ako je potrebno. Tako si mogao biti nesiguran pa staviti temu na SVE podforume racunari? E za to sluze moderatori.

Nisam ja GZ-ov drveni advokat, ali mi smeta kad ljudi ne shvataju sta je sta. A odmah potezu recnik koji je daleko od toga da bude primeran onome sto ti je moderator rekao.
 
Niko i nikada nema pravo da koristi recenicu "Nemoj da ti se to vise ponovi" postavio sam pitanje i od normalnih osoba dobio jednostavan odgovor.Moze on da bude moderator celog zivota ali nemoze da preti, ja to tako vidim. Njegov posao je da izbrise, zakljuca... A ne da se bavi psihologijom...Sta hocete vise?Jel zelite moje podatke pa da me tuzite ili pokusavate nekoga da impresionirate. Radite svoj poso, ako je za brisanje pa brisite vise i ne smarajte, neko je rekao "Nero Vision" i to je sve sto sam trazio,resio sam problem i necu vise remetiti vas predivni kompjuterski svet,kajem se sto me u zivotu interesuju i druge stvari pa neznam bas sve u vasem svetu.Al ipak ako bih ponovo birao, vise mi se svidja moj zivot...
 
AtilaHunt:
Treba mi pomoc oko rezanja DVD-a. Vise razlicitih DVD-video materijala treba da smestim na jedan DVD a da ih mogu pustati po zelji na kucnom DVD playeru.Npr fajlovi se zovu 1 2 3 4 pa odaberem koji hocu da pustim.Znam za druge programe koji to rade i koristim ih ali su extremno spori pa me zanima dali NERO ima tu opciju?

@AtilaHunt - Ja taj posao vise nego uspesno radim u "TMPGenc DVD Author"-u.
Pa ti ga mogu preporuciti jer je strasno jednostavan i sto bi se reklo "user friendly", a posao
mi odradi vrlo brzo. Mozes ga skinuti na sledecoj adresi:
www.softpedia.com/progDownload/TMPGEnc-DVD-Author-Download-8096.html
;) ;) ;) ;) ;)

Uzgred Moderatori i Admini imaju pravo recenzije i da njih nema forum bi licio na sve i svasta samo ne na forum, stoga prihvati njihovu sugestiju i manje nervoze!!!
Veliki pozdrav svima!!! :) :) :) :) :) :) :)
 

Back
Top