Najgore novine u Srbiji

Ma veliki brat novine...to kad sam video popizdeo sam, zatim mozda kurir. A press mi se svidja, citam ga svaki dan, extra je formata , obiman je onako lepo estetski. Nije kao politika ispod cijeg jednog lista mozes ratka mladica sa sve kasarnom da sakrijes.....mislim stvarno onaj format, al nemam nista protiv politike, to su stvarno jedne od najboljih novina u zemlji vec decenijama.
 
meni su ubedljivo najgore te tracarske novine(znamo svi koje su,da ih ne imenujem)u kojima po meni nema nista pametno da se procita!Koga jos normalnog interesuje koje su boje cije gacice i ko je povalio ciju svalerku?!Ali ocigledno da ih ima cim su im toliki tirazi........

Slazem se, ali evo da imenujem SKANDAL, nesto najgluplje sto sam ikada video, bas kao sto kazes, koga boli dupe sto je karleusa raskinula i sto ceca ima celulit.
 
Da li je ovde reč o novinama ili časopisima ? Nije da čitam Skandal, ali mi se čini da je on časopis,magazin ili kako god...ili to nema nikakve veze...Ma,djubre je djubre.
Alo me jako nervira zbog svoje veličine,kao da su hteli po nečemu da se istaknu, nisu mogli po kvalitetu, pa onda, ajde da naprave najveće novine...Mada nisu ni prineti Kuriru i Pravdi, njima dajem glas za najogavnije novine na ovim prostorima. Gori su od Politike u vreme Miloševića, za Politiku su bar pisali pismeni ljudi.
p.s. Ni Večernje novosti nisu nešto, primećujem da i medju njima ima političkih plaćenika...
 
alo nikad nisam uzela u ruke brate kolike su
Kažu da je to za praktičnu svrhu:)
alo6gg0.png
 
sto se tice novina,to je kurir.
kad imaju naslov tipa ''hvala *****''
jos kakvi su tekstovi!
citam ja stranu o sportu...nemate pojma sta oni pisu.rijetko o rezultatima,samo ''ashley cole prevario zenu tvrdi Sun'' ''bekamu je ogroman penis'' i sl.
 

Back
Top