Omladinsko pozorite DADOV

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Не да сам чула, већ сам тамо упознала љубав свог живота и провела много лепих тренутака... Некада је то било место где се омладина скупљала, правила представе, дружила, а након премијере, у оној сали која је изнад позоришне сале (данас се то неком издаје), некада су служили хлеб и маст. Био је горе у тој сали, један велики шанк, а около се на практикаблима седело. Ту је био и један пијанино, који је увек био на услузи ономе ко је желео нешто да одсвира. Пиће је било невероватно јефтино, а време нашег боравка након премијере није било ограничено. Били смо тамо до год нам је било лепо. Владала је невероватно жива и весела атмосфера...
Тешко је то описати данашњој генерацији. Ех да је више таквих места као што је био ДАДОВ!

Д- драмски
А- атеље
Д-дома
О- омладине
В- Врачара
 
svi koji odmah dobiju uloge, dobijaju ih jer imaju nekoga da ih gura. drugacije ne bi mogle da ih dobiju. znam neke stvari koje se tamo desavaju, i znam kako su mnogi dobili uloge. a to sigurno nije na posten nacin.... a kako se ti zoves?
 
ja se zovem antonija. na sajtu dadova mi je slika ocajna. pokisla sam tog dana, pa mi je kosa bila ocajna. no nema veze.... mozemo da se upoznamo nekad... ako hoces. P.S. NA SAJTU DADOVA NE POSTOJE SLIKE MOJE GRUPE, KAO I JOS NEKIH GRUPA, IZ NE ZNAM KOG RAZLOGA. 8-)
 
marlen_kini:
ne igram jos uvek. ali nadam se da cu uskoro. vlada mi je rekao da mora jos malo vremena da prodje da bih mogla da igram, posto nisam mnogo dugo u dadovu. tek sam od februara pocela idem na casove kod vlade. a ti?

Добро, а јел се плаћају ти часови? И да ли сте имали неку аудицију?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top