Omladinsko pozorite DADOV

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da sam se neshto zeznula :P Ne zove se "Ritam ulice"...Predstava je maltene zavrshena,podeljenji su u tri grupe,nemaju text,imaju neke improvizacije,neshto pevaju,ne znam bash kako to izgleda,ali verujem da ce biti dobro,chim to Ivan radi ;) Premijera je za sada devetog maja...
Inache danas imam chas...Nisam nishta nauchila napamet,jer sam izgubila textove...Ubice me Kokan :(
 
Mi smo u gadnom shkripcu sa komadom "Kuci" Ljudmile Razumovske,pola postave su maturanti,jedva
smo poceli da je radimo a premijera je ocekivana sredinom juna....tako da ako neko sluchajno ne nauchi tekst mozhe slobodno da se oprosti od studia,ili da se mi oprostimo od predstave......iskreno
nadam se da do toga nece doci i da cemo i ovu predstavu jednom igrati u DADOVU :)
 
ma kod kokana je super, ja sam se kod njega na casovima super provodila. kod vlade je isto super, ali mnogo je ozbiljnije i vlada je zahtevan. ali ukoliko ne naucis tekst, ili nisi spremio ono sto je zadao, ne interesujes ga uopste. ponasace se kao da te nema, kao da ne postojis. to je dobro, jer nas tako uci da se borimo za svoje mesto.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top