Omladinsko pozorite DADOV

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gledao sam "Ilijadu" i moram reci da mi se svidela.Kokan je dosta paznje poklonio detaljima tako da predstava izgleda dosta ozbiljno.(koliko je to moguce,s' obzirom na god. glumaca)
U toku cele predstave na sceni je video bim (na kojem se pushta film "Troya") koji ima svoju ulogu,mada mislim da nije bio potreban(ali ko sam ja da mislim).Shto se same glume tiche,mislim (o5 ja mislim) da bi trebala da bude malo jacha,pre svega zbog teme i motiva predstave.
Sve u svemu,vredi pogledati.
Ako ste vi gledali ostale predstave u DADOV-u,pishite kakve su i da li vredi ici.
 
pre par dana sam gledala KAKO SMO UBILI SEKSPIRA. I meni je dopala predstava. jako je smesna, i blesava. ako nista srugo, vredi pogledati, i dobro se ismejati. jer je smeh najvrednija stvar na svetu... a ko igra u predstavi MOZAK AFROFIZIJAK, I ko je rezirao? pozdrav
 
altrix:
Eh trebala bi h da igram Molijerove Ucene zene u DADOVU (Dramski studio i z Sombora)
Jedva cekam da ga vidim,kad ga toliko hvalite :)

Није то никакво позориште да паднеш у несвест, већ има неку атмосферу... Иначе, мало је има само стотинак седишта.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top