muvanje sa baba-serom

ВanovanKorisnik

Zainteresovan član
Poruka
286
glup naslov al' nisam mogao da smislim drugi...

Imam drugaricu koju izuzetno volim i poštujem. E sad, pre neki dan krene ona da se muva sa jednim likom...
Problem je u tome što taj tip ni jednu pozitivnu osobinu nema (muški ekvivalent baba-seri , odatle i naslov). Znači tupavi grebator, narkoman, ružan, ćelav i loš čovek... Želudac mi se prevrnuo to veče... na kraju ipak oni se ne smuvaju, ja kažem sebi ... ma OK svakom dođe žuta minuta...
Al', ne lezi vraže, eto njega juče... i opet se njh dvoje kao nešto muvaju...
E sad, budući da ja sa takvim ljudima ne želim da budem ni u istoj rečenici, a kamoli da sedim za istim stolom ili u istom kafiću, ja već vidim da naše prijateljstvo neće potrajati ukoliko se ona sa njim smuva...

Imali neko neku ideju?
 
trachara:
nju nesto ocigledno privlaci kod njega
mozda bas to sto je drugaciji od njenog okruzenja
verovatno ce i sama shvatiti da nije za nju, ali jednostavno mora da proba
ma vidim i ja da je nešto privlači... mada ja mislim da je to zato što dugo nije imala dečka, pa su joj se spustili kriterijumi... :|

a stvarno mi je gadno da ono gledam...
 
ВanovanKorisnik:
glup naslov al' nisam mogao da smislim drugi...

Imam drugaricu koju izuzetno volim i poštujem. E sad, pre neki dan krene ona da se muva sa jednim likom...
Problem je u tome što taj tip ni jednu pozitivnu osobinu nema (muški ekvivalent baba-seri , odatle i naslov). Znači tupavi grebator, narkoman, ružan, ćelav i loš čovek... Želudac mi se prevrnuo to veče... na kraju ipak oni se ne smuvaju, ja kažem sebi ... ma OK svakom dođe žuta minuta...
Al', ne lezi vraže, eto njega juče... i opet se njh dvoje kao nešto muvaju...
E sad, budući da ja sa takvim ljudima ne želim da budem ni u istoj rečenici, a kamoli da sedim za istim stolom ili u istom kafiću, ja već vidim da naše prijateljstvo neće potrajati ukoliko se ona sa njim smuva...

Imali neko neku ideju?


Tipicno je zenski da se loze na problematicne narkomane i propalitete.

Time tebi nabijaju komplekse da ti je sve dzaba ona ipak hoce onog drugog "jerbo je daleko".


Oteraj je u kr.ac to ti je moj savet!
 
Aleksej_BASO:
Tipicno je zenski da se loze na problematicne narkomane i propalitete.

Time tebi nabijaju komplekse da ti je sve dzaba ona ipak hoce onog drugog "jerbo je daleko".


Oteraj je u kr.ac to ti je moj savet!
...ne pada meni na pamet da se muvam sa njom, i stvarno bih voleo da ona nađe nekog tipa i da bude srećna, samo je ovaj toliki šljam da ja ne mogu da ga trpim...
to bi bilo kao da se ja smuvam sa baba-serom, pa da onda očekujem od nje da joj, zbog mene, baba-sera postane drugarica! Ne ide! :?
 
ВanovanKorisnik:
glup naslov al' nisam mogao da smislim drugi...

Imam drugaricu koju izuzetno volim i poštujem. E sad, pre neki dan krene ona da se muva sa jednim likom...
Problem je u tome što taj tip ni jednu pozitivnu osobinu nema (muški ekvivalent baba-seri , odatle i naslov). Znači tupavi grebator, narkoman, ružan, ćelav i loš čovek... Želudac mi se prevrnuo to veče... na kraju ipak oni se ne smuvaju, ja kažem sebi ... ma OK svakom dođe žuta minuta...
Al', ne lezi vraže, eto njega juče... i opet se njh dvoje kao nešto muvaju...
E sad, budući da ja sa takvim ljudima ne želim da budem ni u istoj rečenici, a kamoli da sedim za istim stolom ili u istom kafiću, ja već vidim da naše prijateljstvo neće potrajati ukoliko se ona sa njim smuva...
Imali neko neku ideju?


Koliko god da ti je dobrra drugarica, ne vidim kakve ti veze imaš sa njenim izborom onog sa kim će se muvati, vidjati, zabavljati. Zašto prijateljstvo mora da prestane ukoliko se tebi ne svidja njen dečko. Možete se vidjati odvojeno ....
 
Zex:
Ala je to zensko "jednostavno-mora-da-proba" prokletstvo... Eto, bas je jednostavno i nema razloga ni objasnjenja ni opravdanja, niceg nema, sve je prekrio snijeg...

da, da zex, to ti je jos jedna smiljena zenska urota protiv muskaraca ... :roll:
sve se plasim da ti ides od jednog do drugog poznanika, prijatelja svejedno, i opravdavas im svaki svoj postupak, aj ne kaki molim te
tebi se sve, apsolutno sve, zasniva na razlici - devojcice imaju pi pi, a decaci pi shu
aj odrasti vec jednom
 
Borg_Queen:
pa shto joj ne kazesh, aloooooo breeee shta to radish, mislim tvoj zivot, al gde njega! i ladno bi prekinuo prijateljstvo jer ti se ne svidja njen izbor
NatasaNatasa:
Koliko god da ti je dobrra drugarica, ne vidim kakve ti veze imaš sa njenim izborom onog sa kim će se muvati, vidjati, zabavljati. Zašto prijateljstvo mora da prestane ukoliko se tebi ne svidja njen dečko. Možete se vidjati odvojeno ....
U tome i jeste problem, nije u pitanju njen izbor, apsolutno ima prava da izabere koga god hoće (pa neću joj ja valjda određivati kako da živi). Njen dečko ne mora čak ni da mi bude simpatičan, uvek ću se truditi da sa njim budem ok... samo ovaj je toliki šljam da je to čudo...povraća mi se od same pomisli na njega...
 
ВanovanKorisnik:
...ne pada meni na pamet da se muvam sa njom, i stvarno bih voleo da ona nađe nekog tipa i da bude srećna, samo je ovaj toliki šljam da ja ne mogu da ga trpim...
to bi bilo kao da se ja smuvam sa baba-serom, pa da onda očekujem od nje da joj, zbog mene, baba-sera postane drugarica! Ne ide! :?


MA nisam ni mislio da bi ti da je muavs nego ona tako uteruje (bar ona tako misli) svim muskarcima a u stvari ne konta da same sebe zayebava...

Video sam dosta primera da prljavi nrkomani setaju skor OK ribe. I nije mi jesno sta bi one mogle da nadju na njima... :roll:
 
@W.A.S.P. Nakon one prve večeri mislio sam da je nešto ukapirala :? ... a i svi koji su bili tu su joj rekli dve-tri reči... Kad ono... :?

@Aleksej Nije problem da li je u pitanju prljavi narkoman (i takav može da ima neku dobru priču, da bude umetnik, muzičar i sl...da ima dobru dušu ili da izgleda zanimljivo)...
ovde je u pitanju sledeće:
- taj čovek ni jednu dobru osobinu nema
- nj će zajbati na sve mogće načine
- on je meni gadan (odvratan)
- što će se od mene očekivati da budem ok prema takvom liku...

P.S. počeo sam da razmišljam o tome da je ja kresnem, ako je već toliko zagorela... al' mislim da bi tek onda prijateljstvo otišlo u qurac...
 
ВanovanKorisnik:
@W.A.S.P. Nakon one prve večeri mislio sam da je nešto ukapirala :? ... a i svi koji su bili tu su joj rekli dve-tri reči... Kad ono... :?

@Aleksej Nije problem da li je u pitanju prljavi narkoman (i takav može da ima neku dobru priču, da bude umetnik, muzičar i sl...da ima dobru dušu ili da izgleda zanimljivo)...
ovde je u pitanju sledeće:
- taj čovek ni jednu dobru osobinu nema
- nj će zajbati na sve mogće načine
- on je meni gadan (odvratan)
- što će se od mene očekivati da budem ok prema takvom liku...

P.S. počeo sam da razmišljam o tome da je ja kresnem, ako je već toliko zagorela... al' mislim da bi tek onda prijateljstvo otišlo u qurac...


Iskreno. Mislim da iza ove price postoji josh neshto. Nisu ni tebi emocije skroz ciste, cak bih rekla pre da ne gledash bash tu tvoju prijateljicu na skroz prijateljski nacin. :wink:
E sad, da li ne zelish da priznash nama, ili sebi, to je vec druga stvar.
Ono shto si gore naveo, izgleda mi preeevisheeee subjektivno , da bi bilo bash 100% istinito. Mislim da ti se jako svidja tvoja prijateljica, i da bi u stvari ti hteo da budesh sa njom.
 
trachara:
da, da zex, to ti je jos jedna smiljena zenska urota protiv muskaraca ... :roll:
sve se plasim da ti ides od jednog do drugog poznanika, prijatelja svejedno, i opravdavas im svaki svoj postupak, aj ne kaki molim te
tebi se sve, apsolutno sve, zasniva na razlici - devojcice imaju pi pi, a decaci pi shu
aj odrasti vec jednom

A sta ti znas o tome, leba ti? Ne citas moje postove i onda grcevito branis neke stavove koji su totalno bez veze a napadas me bez mozga. Smiri se bwe, sta se drmas? Okrpim i muske i zenske gluposti, prati fabulu radnje!
 

Back
Top