Hotelijerstvo...
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Hotelijerstvo...

Sh
    Guest

Podrazumevano Hotelijerstvo...

Cao! Da li neko zna nesto o Les Roches skoli koja se nalazi u Spaniji, Svajcarskoj, Americi i Australiji? Bilo kakva informacija bi mi znacila (osim njihove web stranice, jer je znam napamet... ). Hvala unapred!!!!! :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Zavrsila sam Hotelski menadzment u Svajcarskoj, u gradu na Zenevskom jezeru Monterux-u, i znam za tu skolu.Nazalost, to i nije tako dobra skola, pa ti zato ne savetujem da ides tamo. Ja sam zavrsila HIM, i mogu ti reci da je super, svuda u svetu priznata i prepoznatljiva. Ako te interesuje nesto vise, kontaktiraj me.
    Srecno

Sh
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Koko
    Zavrsila sam Hotelski menadzment u Svajcarskoj, u gradu na Zenevskom jezeru Monterux-u, i znam za tu skolu.Nazalost, to i nije tako dobra skola, pa ti zato ne savetujem da ides tamo. Ja sam zavrsila HIM, i mogu ti reci da je super, svuda u svetu priznata i prepoznatljiva. Ako te interesuje nesto vise, kontaktiraj me.
    Srecno
    Cao! Zanima me sve!!! 8) Kako se zove ta skola? Da li znas za neku drugu skolu u Svajcarskoj? Da li bi mi preporucila neku? Ako te ne mrzi, mozes da mi pises na mail funclubusa@hotmail.com hvala unapred!

KEzman
    Guest

Podrazumevano

Cao,

ja sam trenutno na 3godinu u HIMu i mogu ti reci da se u skoli mnogo sta ispromenjivalo u zadnje pola godine od kada je skola bila kupljena drugim vlasnikom. JEste da sada izgleda mnogo bolje, ali sve je to samo vid, ustvari postradalo obrazovanje. Iskreno kvalitet svajcarskih skola je dosta pao u zadnjih godina! 80% u skoli su Azijati koji im donose najvise para, u skolu ih prijavljuju bez ikakvog znanja engleskog, sto skoli samo godi da dobije sto vise love( jer studenti padaju mnogo vise sada) drugo skola neverujem da ce ti naci praksu negde jer imaju toliku konkurenciju da studenti sami moraju da traze posao, imao sam sam dosta takvih iskustava. Ceo uciteljski sastav se promenio, svi dobri profesori su otisli(Rondel, Galaher, Vorton), oni koji su bili najbolji su dobili otkaze cim je skola bila otkupljena od SHMS. MAda je direktor obecao da ce ove dve skole ostati razlicite, od toga razlicito je ostalo samo ime. Sada su oba dve skole iste, pocinju u isto vreme, imaju skoro iste sisteme... Ako imas jos neka pitanja slobodno se javi kezmaniak@yahoo.com, mada evo ti i sajt www.him.ch....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Bas mi je zao sto to cujem, znam da su oni otisli, sjajni profesori. Bilo je dosta Azijata i ja kada sam bila tamo, ali ne bas preterano mnogo, njih ima svuda. Reci mi,sta planiras dalje i otkud ti u toj skoli?
    Pozdrav

French Spirit
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio KEzman
    Cao,

ja sam trenutno na 3godinu u HIMu i mogu ti reci da se u skoli mnogo sta ispromenjivalo u zadnje pola godine od kada je skola bila kupljena drugim vlasnikom. JEste da sada izgleda mnogo bolje, ali sve je to samo vid, ustvari postradalo obrazovanje. Iskreno kvalitet svajcarskih skola je dosta pao u zadnjih godina! 80% u skoli su Azijati koji im donose najvise para, u skolu ih prijavljuju bez ikakvog znanja engleskog, sto skoli samo godi da dobije sto vise love( jer studenti padaju mnogo vise sada) drugo skola neverujem da ce ti naci praksu negde jer imaju toliku konkurenciju da studenti sami moraju da traze posao, imao sam sam dosta takvih iskustava. Ceo uciteljski sastav se promenio, svi dobri profesori su otisli(Rondel, Galaher, Vorton), oni koji su bili najbolji su dobili otkaze cim je skola bila otkupljena od SHMS. MAda je direktor obecao da ce ove dve skole ostati razlicite, od toga razlicito je ostalo samo ime. Sada su oba dve skole iste, pocinju u isto vreme, imaju skoro iste sisteme... Ako imas jos neka pitanja slobodno se javi kezmaniak@yahoo.com, mada evo ti i sajt www.him.ch....
    Dobio sam brosure, ali da li mi mozes reci nesto vise o upisu. Koji si prosek ovde imao na kraju srednje skole, koju diplomu(i br. poena) si im prilozio za engleski, i da li si uopste zadovoljan nacinom rada i staziranja posto vidim da ih kritikujes. Hvala (ako jos neko ima ovakvih informacija, please let me know)

Početnik
    Učlanjen
    12.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Hey , Ja studiram hotelijersto u Lozani.... (EHL) Skola je stvarno super.... Ako imas neki pitanja slobodno me kontaktiraj na dusica.krivokapic@ehl.ch

Pozdrav

Zainteresovan član Mirko BGD (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

bio sam na obadva sajta, samo ako bi neko mogao da napise cene???

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Mirko BGD

U EHL je semestar oko 20'000 CHF sa stanom i hranom.........

Pozdrav

D.

Obećava
    Učlanjen
    06.04.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Citat Original postavio Mirko BGD

U EHL je semestar oko 20'000 CHF sa stanom i hranom.........

Pozdrav

D.
    U Les Roches su iste takve cene.

Nov član
    Učlanjen
    26.09.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Hotelijerstvo...

E cao,ja razmisljam da upisem EHL,trenutno sam na IB programu.Da li mozes da mi kazes kakve su studije tamo,ljudi,prakse i nacin zivota? Da li postoji mogucnost stipendije i da li mozes da nadjes posao lako posle?

Slične teme

1. Fakultet za turizam i hotelijerstvo,Kotor
    Autor Tina M u forumu Arhiva
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 21.08.2008., 13:34
  2. TURIZAM I HOTELIJERSTVO
    Autor Lucky girl u forumu Arhiva
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.02.2006., 02:35

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor