Lingvisti, da li mozete da mi objasnite ?
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Lingvisti, da li mozete da mi objasnite ?

Primećen član ΓΑΛΙΝΙ (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2006.
    U prijateljskim zemljama, a zna se koje su...
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Lingvisti, da li mozete da mi objasnite ?

Licno sam nezadovoljan mojim znanjem Grckog, posle cca 3 godine boravka u toj zemlji. Sa prekidima, ali ipak. DOBRO govorim engleski, sluzim se francuskim toliko da mogu da citam novine, znaci ne bas malo...Razumem madjarski, ne znam mnogo da govorim...
    Ruske filmove gledam bez prevoda...Sve u svemu, nisam netalentovan.

I onda dodje potpuno neobrazovan Bugarin, ili sto me vise tisti Albanac i ispravlja me kad nesto kazem.

OCAJAN sam !!!

SVE ja razumem kad mi govore, ali slabo pricam, barem ne koliko bih hteo.

Razvio sam teoriju da je NJIMA bilo lakse da nauce Grcki, jer kad su dosli, nisu znali ni na jednom stranom jeziku ni da broje do deset, pa nisu imali izbora.

A ja sam koristio engleski, sporazumevao se sasvim dovoljno i nisam imao motiv da napredujem. Govorim ja grcki solidno, ali nije to ono sto bih zeleo.

Da li ima neke osnove mojoj teoriji, ili sam zabio glavu u pesak kao noj, i necu da priznam da sam se ulenjio, pa mi ne ide vise ucenje....?

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano Re: Lingvisti, da li mozete da mi objasnite ?

kojoj tvojoj teoriji? :? Ja ne vidim teoriju, vidim da ti smeta što Albanac govori grčki bolje od tebe? Njima je lakše jer nisu imali izbora...aaa....

Ključ. Zabranjeno širenje rasne, verske i lingvisitičke mržnje. A bogami i predrasuda

KNJIGE U ŠAKE.
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Slične teme

1. Objasnite mi...
    Autor Lexa u forumu Filozofija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 06.11.2004., 23:25

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •