Flixya video clipovi za opustanje i uzivanje :)

young_girl:
pa otvorila sam poseban topic za flixya clipove,ne razbacujem ih okolo
Zar nije bilo dovoljno da navedes
http://www.flixya.com
pa onda neka ljudi upotrebljavaju navigacione elemente i setaju se po sajtu po volji?

Ovako mislis da analiticki prikazes svaku pojedinu stranu koju taj sajt sadrzi? Tako se to ne radi.
Zamisli da sajt ima 200 strana. Treba sad neko da postavi 200 linkova da bi pozvao da se vidi sajt, ako ga smatra zanimljivim?
 
young_girl:
preusmeravam ljude na svoje clipove posto su najbolji na tom sajtu i imam ih najvise- oko 600 za sada a svaki dan stavljam nove...sta da gube vreme na ostale glupaste clipove kad u mojima ima sve sto je za oko ugodno ,sorry,ne se ljutiti maleni :)
Malena, to si sve TI na videoclipovima? Sad pogledah malo.
Ako si to sve ti, onda se odlicno transformises. Cas si crne koze, cas bele,cas niza cas visa, cas deblja, cas mrsavija... Svaka cast
 
Aj' mi kazi molim te, sta izigravas?
Stancujes link ka ovom sajtu, kao da su ti platili. A mozda i jesu..
Stvarno te ne razumem.
U cemu se ovaj sajt razlikuje od ostalih?
Nema tu ni jedne tvoje slike. Iz nekog razloga si se navukla na taj sajt i sad smaras li smaras. 'ajde, videli smo sajt, sad se mozes opustiti i prestati da izigravas spamerku

Ako si vec tako opustena, postavi neke tvoje fotke pa da se divimo, ovako linkujes tudje slike, stvarno si opaljena.
I zamorna vise.
 
codemaker:
Aj' mi kazi molim te, sta izigravas?
Stancujes link ka ovom sajtu, kao da su ti platili. A mozda i jesu..
Stvarno te ne razumem.
U cemu se ovaj sajt razlikuje od ostalih?
Nema tu ni jedne tvoje slike. Iz nekog razloga si se navukla na taj sajt i sad smaras li smaras. 'ajde, videli smo sajt, sad se mozes opustiti i prestati da izigravas spamerku

Ako si vec tako opustena, postavi neke tvoje fotke pa da se divimo, ovako linkujes tudje slike, stvarno si opaljena.
I zamorna vise.


ako me stvarno toliko mrzis ne otvaraj ovaj moj topic i sve ok...a one koje zanimaju novi sexy video clipovi,da ne moraju tragati po youtube vec imaju sve na jednom mestu kod mene :)

http://www.flixya.com/video/new/user/lady_Lara
 

Back
Top