TrKa OkO sVeTa

Kakvih 5?!U americi se prikazuje sezona 12
Serija mi je super,a nemam reci za ove pobednike brate.........
u prvoj sezoni sam navijao za crnca i crnkinju a pobedili su ona dva homoseksualca
dosadna :-( :-(
A sada ovi dosadni koji nemaju karakter lice mi na ono ,,TIPICAL AMERICAN GUYS,,
glupi su ko tocilo a i podli.
Ja sam navijao za Taru i Vila :lol: :lol:
 
Emisija je EXTRA. Plate ti da putujes po celom svetu, a jos mozes i da osvojih 1 000 000$. Ono samo mozes da pozelis, a kod nas nikad nece doci:-(. Prvo zbog viza a i zbog toga sto je snimanje skuuuuuuuuuuuupo...

U prvom serijalu nisu pobedili homoseksualci, oni su bili treci, a pobedila su dva druga.
U drugom serijalu sam navijao za brata i sestru ne znam kako se zovu.
Jedva cekam da pocne novi serijal!!!:-)
 
Emisija je VRH,stvarno je sve vrhunsko odradjeno.....
U drugoj sezoni sam navijala za Taru i Villa,a u prvoj za Frenka i Marg :).....
Negde sam procitala da je FOX otkupio samo tri sezone,el zna neko nesto o tome?:(
 
martinova mala:
jel gledao ko? bilo je na foxu, vecaras je bilo finale. pobedila ona dvojice... ne mogu da se setim kako se zovu... ja sam navijala za Black'n'Paige. bas su likovi. sra*e sto su ona dvojica pobedila. jbg...
Slazem se sa tobom serija je extra bas mi je zao sto nisu pobedili Black and Paige oni ostali su bili toliko zeljni para i samo samo su o tome mislili. Posto nisam gledao sve epizode ima li neko snimljen serijal na hardu|?
 
U americi je u toku 11 sezona All star.Tu su ona dva matora homoseksualca (ajd da budem fin) kao i zanimljive debeljuce Kevin i Dru iz prve sezone,kao i Cha cha cha iz druge.Trenutno su stigli do cetvrte epizode.Inace na wikipediji mozete da vidite ko je pobednik svih sezona ali onda cete se smoriti kao ja.
Inace ima i Amazing Race Central Europe,ucestvuju i Bugari i Rumuni :confused:
 

Back
Top