NAJROMANTICNIJI ZNAK ???

RAK:
ma daj
vodolije misle da daju sve - a nemaju pojma sta "sve" znaci...

8)
Apsolutno tačno za vodolije... :cry: :cry: :cry: Oni misle da daju puno ali njima ljubav "ne može biti važnija od posla, porodice i prijatelja"(citiram mog bivšeg dečka koji je vodolija)
Ps: šta mislite zašto smo raskinuli???? A voljela sam ga voljela više od života... :cry:
 
Ljudi, kakva generalizacija!!!!!

Strasno, svaka jedinka za sebe je romanticna...
Imala sam vise momaka koji su isti znak, pa je jedan hteo zvezde sa neba da mi skine, a drugi nije znao ni jednu lepu rec da kaze kako treba... Nema to veze sa znakom, vec zavisi od same osobe...

Znam devicu koja je katastrofalno romanticna, a sa druge strane imam par ljudi koji su isto device i operisani su od romantike!!!

Isto tako je i sa drugim znakovima... Rakovi su definitivno najosecajniji, ali ne moze se reci da su najromanticniji, jer zet mi je rak, a nema blage veze sta je romantika (izvini zete :oops: :wink: )!!!

Dakle, nema pravila!!!

Pozz :wink:
 
:? Romantika? Pa, ako pricamo o znakovima, to tesko da moze da se poredi sa ljudima. Svaki znak ima svoje karakteristike, ali svaki covek je prica za sebe.
Svako moze da probudi romanticara u sebi, ukoliko to zeli.
Npr: ti si RAK, i posto je opste poznato da ste vi osecajni i privrzeni za porodicu, moze se reci da imas notu romanticnosti, ali ko zna...
[/b]
 

Back
Top