Protest ispred Američke ambasade

Да ли нам користи данашњи протест?

  • Да апсолутно!

  • Не никако!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Pa šta?

Primećen član
Poruka
541
Данашњи протест испред Америчке амбасаде показао је између осталог много ...
о бризи Српског народа за КиМ,о организованости политичких партија, о појединцима и институцијама, о организаторима скупа о ...свему осталом а везаном за ову јако битну тему.Наравно на овај протест дошли су углавном само они којих се и тиче овај проблем,наравно нису пропустили неки да унапред себи припишу евентуалну заслугу ако протест успе,а јасно је и евидентно ко се противио скупу и из којих разлога,ја би указао само на причу једног малог човека који је стајао на углу Немањине и кнеза Милошаа а не делује ми као избеглица,да не дужим много симпатични господин је рекао следеће :" еб...ти државу која овако брине за свој народ,па када су тзв.демонкрати лупали у добоше и звиждали у пиштаљке да им плате 50 марака и да дс и спо узму места градоначелника и градску владу, што сада никог од бораца за људска права нема на улици да указе на насиље на КиМ нико не протествује када убијају Србе на КиМ нико не протествује када отимају 15% територије Србије само ни беда и мученици...
А онај Коштуница пожурио да подржи скуп како би испало да је он заслужан и ево народ види нема никог од његових као када је за нову годину се сликао са Србском породицом на КиМ,са народом је само онај ко живи као и сам народ а то су преставници СРС и обичан свет махом беда и мученици"!
било како било јасна је порука Српског народа НЕДАМО КиМ !!!!
ако га и отму прогласићемо тај део Србије за привремено окупирану територију
и ко зна када макар и за 500 кодина када се роди неки Ђорђе Милош или Немања
Срби ће опет бити тамо где им је колевка духовности ,где су нам гробови ,кости предака и где су им светиње...КиМ је срце србије!!!
 
Oce ,oce isto kao sto je pomoglo Kosobvskim Srbima kada su pre skoro 20 godina pravili tzv. mitnge istine u organizaciji UDBe i SM po bisoj SFRJ a braca Srbi iz Krajne ih svesrdno podrzali u tome takodje po vozdovoj direktivi i na kraju i jedni i drugi zavrsise na traktorima u izbeglickim kampovima a onaj ko ih je podbadao se nije nimalo potresao ,isto tako i sada ih je podrzao novi Milosevic VK tako da mogu samo da se zakite i da krenu da se vec pakuju ako nastave da ga slusaju dalje.
 
То знам и ја али како другачије се борити,
ето ако албанци са КиМ праве протесте правимо и ми ако они презентирају своје циљеве шта спречава нас,ако они бацају бомбе, онда ...? не то није наша традиција у томе се ми разликујемо од њих и нећемо се спуштати на ниво тероризма да би остварили своје циљеве како неко рече на митингу америка је светски терориста но.1
има много опција да се покаже слога и преданост НАШОЈ СТВАРИ ако је имамо!
 
filatelista:
Protest je potpuno promašena stvar. To je tako nebitno i neučinkovito. Da ti slikovito predstavim kako u očima drugih izgleda taj protest, isto kao i u našim današnji protest u Sarajevu povodom presude Suda.
Potpuno nebitno, niko se nije ni zamislio.

Значи ви сматрате да је борба узалудна и унапред изгубљена да КиМ треба предати?
 
Iron Lord:
Колико атеисти значи духовна колевка?
Срце Србије је - Шумадија!

Срце је орган који пумпа крв у остале делове тела а абдомен је Шумадија,капиш?
А што се атеисте тиче,косово је 15% територије Србије може тако?
 
Iron Lord:
Интересантно, а то што неки желе да МОЗАК СРБИЈЕ одвоје од остатка тела (Београд и децентрализација), то ником ништа?

Знам али само делове који су болесни и престављају сиву масу.
Мозак Србије је онај Београд који каже тиха вода брег рони(атеисти)
или ако они теби шамар ти њима окрени други образ(правоверни)
све једно сила бога не моли а бог силу не воли!!
А будућност Србије су њена децА,ВАТЕРПОЛИСТИ,ТЕНИСЕРИ,МАЛИДИ НАУЧНИЦИ...МА ИМА НАДЕ ЗА НАС!!!сРБИЈА ЈЕ ВЕЧНА ДОК СУ ЈОЈ ДЕЦА ВЕРНА!!!!
 
svetolik trpkovic:
Oce ,oce isto kao sto je pomoglo Kosobvskim Srbima kada su pre skoro 20 godina pravili tzv. mitnge istine u organizaciji UDBe i SM po bisoj SFRJ a braca Srbi iz Krajne ih svesrdno podrzali u tome takodje po vozdovoj direktivi i na kraju i jedni i drugi zavrsise na traktorima u izbeglickim kampovima a onaj ko ih je podbadao se nije nimalo potresao ,isto tako i sada ih je podrzao novi Milosevic VK tako da mogu samo da se zakite i da krenu da se vec pakuju ako nastave da ga slusaju dalje.


a da li si ti papagaj kada stalno pišeš isto :confused: ili si možda vidovita Zorka,
a kakve bre veze ima koštunica sa današnjim protestom, njihovi članovi makar organizovano nisu bili na protestu???
jedino od političkih partija danas sam videla radikale.
drugo protest je bio u organizaciji Srba sa Kosmeta, ne u organizaciji političkih partija,
drži se činjenica,
da ne govorim koliko ispadaš zlonameran sa pominjanjem izbegličkih kolona i pakovanjem......
 
filatelista:
Protest je potpuno promašena stvar. To je tako nebitno i neučinkovito. Da ti slikovito predstavim kako u očima drugih izgleda taj protest, isto kao i u našim današnji protest u Sarajevu povodom presude Suda.
Potpuno nebitno, niko se nije ni zamislio.
Одлично,филателисто...Предложи нешто што је ефикасно.Шта би то било?Рецимо оснивање и обука терористичких група.Не верујем да је то добра идеја.Нешто друго?:confused:
 
Pa šta?:
Значи ви сматрате да је борба узалудна и унапред изгубљена да КиМ треба предати?
To što je neko urlao ispred ambasade neće ni za jotu zadržati Kosmet u Srbiji
Ja govorim da je protest kao vid borbe glup i neučinkovit, a nisam rekao da treba odustati.
Ali, ako su ljudi dokoni, pa mogu svaki dana da zasednu ispred ambasade.
 
misoni:
Одлично,филателисто...Предложи нешто што је ефикасно.Шта би то било?Рецимо оснивање и обука терористичких група.Не верујем да је то добра идеја.Нешто друго?:confused:
Vidim, ti ceo dana na forumu sugerišeš kako i šta treba da mi predložimo, nisam video da si ti nešto konkretno rekao, samo žvalaviš šta bi mi ostali "morali" :roll:
Koliko ima značaja protest ispred ambasade SAD, tako i onaj u Sarajevu zbog presude iz Haga
Boli ih **** šta neko protestuje.
Ako nema drugog načina za zadržavanje Kosmeta, protest ga sigurno neće zadržati.
 
filatelista:
To što je neko urlao ispred ambasade neće ni za jotu zadržati Kosmet u Srbiji
Ja govorim da je protest kao vid borbe glup i neučinkovit, a nisam rekao da treba odustati.
Ali, ako su ljudi dokoni, pa mogu svaki dana da zasednu ispred ambasade.

да се легијалиста стварно брине прогласио би нерадан дан и повео народ не али он брине за фотељу,и круну због које би дао и државу и народ и КиМ!!

НИКО НИЈЕ УРАЛАО СВЕ ЈЕ БИЛО ТАКО ОДМЕРЕНО ТИХО И ЈАКО ТУЖНО,
није то био скуп лдп-овца па да чедољубави урла.
Нико није докон то је обичај свугде у свету да се скуповима изрази не слагање са нечим,само ми не бацамо бомбе на зграде и возила међународних снага...
 
Pa šta?:
Знам али само делове који су болесни и престављају сиву масу.
Мозак Србије је онај Београд који каже тиха вода брег рони(атеисти)
или ако они теби шамар ти њима окрени други образ(правоверни)
све једно сила бога не моли а бог силу не воли!!
А будућност Србије су њена децА,ВАТЕРПОЛИСТИ,ТЕНИСЕРИ,МАЛИДИ НАУЧНИЦИ...МА ИМА НАДЕ ЗА НАС!!!сРБИЈА ЈЕ ВЕЧНА ДОК СУ ЈОЈ ДЕЦА ВЕРНА!!!!

А шта ће колевка народу најстаријем?
 
filatelista:
Vidim, ti ceo dana na forumu sugerišeš kako i šta treba da mi predložimo, nisam video da si ti nešto konkretno rekao, samo žvalaviš šta bi mi ostali "morali" :roll:
Koliko ima značaja protest ispred ambasade SAD, tako i onaj u Sarajevu zbog presude iz Haga
Boli ih **** šta neko protestuje.
Ako nema drugog načina za zadržavanje Kosmeta, protest ga sigurno neće zadržati.
Наравно.Целог живота слушам људе који причају како не ваља ово,не ваља оно,а сами не раде ништа да би било боље,него само гледају како неког да за****!Е,због тога што је овде 70% таквих који би неког да за****,и не може да нам буде боље!8)
 
Iron Lord:
А шта ће колевка народу најстаријем?

нисам ја поменио колевку али ако те то занима мислим да је то зарад генерација који се рађају зарад корена и порекла или када су неки у питању други ствар је педигреа
колевка је метафора права реч је СРЦЕ .
Немамо се чега стидети бранимо своје а не тражимо туђе,свака сила за време
рече једном ЊЕГОВА СВЕТОСТ ПАТРИЈАРХ СРПСКИ ГОСПОДИН ПАВЛЕ.
 
Protest je više za unutrašnju stvar.
Da bih dokazao koliko je jak i uticajan protest, setite se izborne krađe na lokalnim izborima, 3 meseca, svako veče je narod šetao i Slobu je boleo ****, tek kad je došao Španac iz OEBS-a, pritisnuo ga, počelo je nešto da se radi.
Tako i sa ovim protestom ispred ambasade, Polta boli, ali imalo bi vajde da ga ima kao Slobu neko pritisnuti. Pošto nema, uzaludno je sve.
Ako Rusi ulože VETO, ima nade za Kosmet, ako ne uloži, sve je gotovo.
A mi možemo da ne pristanemo, ali bojim se da nas tu neko malo pita, na žalost.
 
Prvo boli ih uvo za nase proteste. Posebno za 15000 ljudi u gradu od preko milion i po. Drugo kolevka Grcke duhovnosti je Konstantinopolj pa niko nije umro sto je on turski. A nase je samo ono gde zive nasi ljudi. Meni je mnogo bitniji opstanak Republike Srpske nego Kosova.
 

Back
Top