da li je sloba kriv
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: da li je sloba kriv

Primećen član bogibatina (avatar)
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano da li je sloba kriv

..obzirom na jucerasnju presudu otvara se i pitanje ishoda nezavrsenog procesa slobodanu milosevicu jer je optuznica protiv njega u 90% odto materijala ista kao i tuzba bih vs srbija...zanima me vase misljenje o tome jer su i mnogi drugi drzavljani srbije u hagu pod optuzbama za navodne ratne zlocine u bih...mislim da se karla malo presla kad je rekla da je zadovoljna jer ce odbrane optuzenih sad mahati ovom presudom njoj ispred nosa...zanimljivo je kako ce proteci sudjenje seselju koji je okrivljen za verbalni delikt kad...samo da se sele dohvati ovog teksta izrecene presude...

Iskusan tokyo (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Podrazumevano Re: da li je sloba kriv

Citat Original postavio bogibatina
    ..obzirom na jucerasnju presudu otvara se i pitanje ishoda nezavrsenog procesa slobodanu milosevicu jer je optuznica protiv njega u 90% odto materijala ista kao i tuzba bih vs srbija...zanima me vase misljenje o tome jer su i mnogi drugi drzavljani srbije u hagu pod optuzbama za navodne ratne zlocine u bih...mislim da se karla malo presla kad je rekla da je zadovoljna jer ce odbrane optuzenih sad mahati ovom presudom njoj ispred nosa...zanimljivo je kako ce proteci sudjenje seselju koji je okrivljen za verbalni delikt kad...samo da se sele dohvati ovog teksta izrecene presude...

Šešelj se možda i izvuće al
    će Mladić zato nadrapati pošteno
    jer će se njemu suditi po zapovjednoj odgovornosti
    isto kao i Gotovini

ti će najviše dobiti zatvora

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Pa Sloba je sigurno najkrivlji ali nije jedini kriva je ona maloumna stoka sto je u njmu videla mesiju 89. pa su krivi i lider ostalih Yu republika ,poneko sa strane al da je kriv ,kriv je .AS Seselj nije optuzen za verbalni delikt jer takvo delo ne postoji u statutu i pravilima haskog suda i to je tumacenje nekih nesrecnika koji se u pravo razumeju kao Marica u ... i ne bi trebalo shvati ozbljno jer je budala najgora kad oce da ispadne pametna.

Primećen član bogibatina (avatar)
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

...prvobitna optuznica seselju se svodi na postrekivanje...dokazi koje tuzilastvo navidi su njegovi govori...ne znam kud bi jednostavnije...coveku sude sto je nesto rekao...jos ce da sude i za snove...o velikoj srbiji npr...

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bogibatina
    Један од бивших председника Србије, покојни Слободан Милошевић, није доживео пресуду.
    Имамо тему на којој је лепо објашњено зашто су појединци из српског табора добили пресуде које су добили.
    Не гомилајте без потребе!

http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=137733
    Poslednji put ažurirao/la Iron Lord : 27.02.2007. u 17:34

Slične teme

1. Da je Sloba na vlasti
    Autor Još jedan banaćanin u forumu Politika
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 18.11.2008., 01:06
  2. Kad kriv nije kriv
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 23.08.2008., 02:03