kaspersky

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kako mislis da skines.. Da preuzmes sa interneta ili da uklonis tu neku instalaciju sto si zapoceo..

Imaj na umu da je Kaspersky komercijalan AV program, tako da se ne trudi da trazis okolnu legalizaciju..

Napisi tacno koji je problem pa cemo ti pomoci..
 
Prvo na systrayu pored sata nađi ikonicu kasperskog i na njega klikneš desnim tasterom i označiš "Disable" ili "shut down" i zatim odeš u kontrolni panel i deinstaliraš ga. Prvo ga moraš isključiti pre deinstalacije.
Inače nisam te razumeo : šta želiš da reinstaliraš ?
 
Lepo ti rece snejks , morash da ga iskljucis prvo pa tek onda da ga brises.....A ako i to ne uspe onda odesh u mu computer / program files / kaspersky i brises deo po deo...(tako ja radim kad nista ne pomaze...)
 
GZ nece nikako ja sam u nedelju poludeo nacisto sa kaspersky-m tako da sam uradio najnepopularniji postupak reinstalacijju. Nisam ni pod razno uspeo da ga eliminisem izgleda da su ovaj put totalno omanuli. Nisam siguran ali se debelo zavuce u sve delove sistema i zabetonira se. Pogotovo sto se odmah po ukljucivanju kompjutera pokaze pre podizanja XP-a. "kao" nesto radi a niko nema pojma sta tacno prosla su dobra vremena kad je kaspersky vredeo. Korstim ga od recimo '97 godine do ove nedelje ubudce cu dobro razmisliti o njemu
 
Znam da je tema kaspersky,ali nemojte se ljutiti:
imam isti problem kao nole17,samo je u pitanju AVAST 4.6 home!
Ni na jedan nacin se ne moze izbaciti iz kompa,ugasim zastitu pa Add or Remove i NISTA :evil:
Onda program files, pa brisanje i :evil: Mislim da ne bi toliko pop...deo da hoce da se update,ali NECE :evil: :evil: :evil:
PLEASE HELP ME!

Ostale teme o avast-problemu su iz nekog razloga zatvorene,a ovde sam video isti problem!
 
FLUID:
@stojkeee

Možda ti je firewall blokirao update Avasta! Proveri.

To je "ono kad je pitao nešto pa nisam razumeo te sam mu rekao NO!" a onda nije hteo da mi updateuje ni antivirus ni antispyware. Čak ni Outlook Express nije hteo da ide po poštu...

ČITAJTE UPOZORENJA OD FIREWALL-a (a ni opet niste sigurni sa istim zbog...)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top