41 GITARIJADA

difrent from others...

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.956
Hail Zajecaru!Sta se suska kod vas u vezi gitarijade?ima li vec nesto konkretno ili ce biti po onom;ima se vremena?Ako imate neke konkretne informacije ili samo spekulacije ostavite informacije na ovom forumu! =Snage severa(Vojvodina)=
 
Nebi bilo loshe da vidimo i ove godine neko veliko ime svetske rock ili metal scene!!!Na 40-oj URIAH HEEP su rasturili ..... GITARIJADA JE ZAKON !!! Pozdrav za sve Zajecarce iz Lazarevca.... :)
 
difrent from others...:
Prvi put sam bio na gitarijadi prosle godine,ali mogu reci da mi je bilo mnogo bolje nego sto sam mislio!Rekli su mi da gitarijada polako umire i da je svake godine sve gore i gore.Sad sta je tu istina...
Pa pazi koliko sam ja cuo ova zadnja(tj. 40-a) je bila mnogo bolja i posecenija nego 39-a.Predpostavimo da je to iz razloga zato shto je na 39-oj sponzor bio PINK a gosti tipa HariMataHari,Indira Radic & Alen Islamovic ...itd.
A na zadnjoj(40-oj)su bili Uriah Heep i predpostavlja se da je zato 40-a bila posecenija nego 39-a....
 
i uprava je kao obnovljena ili tako nesto sam nacuo.Samo mi je jedino krivo sto nije bio Ritam Nereda.Sve ostalo je bilo ok(za nase uslove naravno)Na netu nemogu naci nista novije od jula meseca prosle godine o prosloj gitarijadi,a o 41. ni reci.
 
difrent from others...:
i uprava je kao obnovljena ili tako nesto sam nacuo.Samo mi je jedino krivo sto nije bio Ritam Nereda.Sve ostalo je bilo ok(za nase uslove naravno)Na netu nemogu naci nista novije od jula meseca prosle godine o prosloj gitarijadi,a o 41. ni reci.

Uprava nije promenjena i dalje je u organizaciji dom omladine u kooperaciji sa radiom 202
Ako nekog zanima neka pogleda www.gitarijada.org
 
Gazdarica ("foruma"istorije) :
"Imam u kuci jednu knjigu izdatu 1943. u Zagrebu... Dakle, u NDH..."
"@Lj, dacu vam kame..."
(ПРЕТЊА СМРЋУ)
(ја сам Србин мета тог "разговора")
(у под-форуму: "везе с Италијанима")
СРБИ, ЈЕВРЕЈИ, ЦИГАНИ: СЕТИМО СЕ ЗЛОГЛАСНЕ УСТАШКЕ SS "KAMA" DIVIZIJE !!!
 
ima na gotovo svakom sajtu svakakvih foto saveza i sl...ali pise samo o organizovanju ,rokovima itd same izlozbe i nicega vise,ukucaj u guglu...ali ako se nista ne promeni bice ovako kako sam ja napisao a tako nesto sam i nacuo kad sam zadnji put bio u Za...


Evo neko je izrckao na yu metalu slucajno na tour dates na sajtu doticnog :
Ken Hensley August 2nd 2007 Guitar Festival Zalecar Serbia ... :-D pocelo ja .
 
41. GITARIJADA Zaječarsko pivo
Zaječar 31.07. – 04.08.2007

poceo konkurs za demo bendove ...


Rece mi danas jedan lik da je bilo na jutarnjem programu rts-a ...da ce ulaz biti 600 din za svaki dan,opet kamp i klopa besplatni i neki ogroman broj demo bendova ....
 

Back
Top