41 GITARIJADA

Do sada su trebale da budu izlepljene plakate i sve...Ja ne znam sta je ovo, sramota bre, bruka, niti se zna ko dolazi, niti se zna koji bendovi su prosli konkurs, niti se negde prica o toma, NISTA SE NE ZNA BRE...PA STA JE BRE OVO ! J :-x :x :x ER IMA UOPSTE GITARIJADE???????? :-x :-x :-x
 
Treba stvarno da se skupi 20tak nas i da im ode gore cisto da im da neke smernice kako se organizuje jedan festival...alo bre dve recenice da kazu...jedenu vest da aplouduju u picku materinu...nalovio sam sledece:Ken hensli,Wishbone ash,Riblja corba,Time,Irish stew,neverne bebe... i tako dalje i da pokusavaju da dovedu neko stvarno veliko ime...a bre u tri lepe ako je tesko da napisu na sajt gitarijada je tad i tad sigurno...ili odlazemo gitarijadu jer nam blokiran racun...il nismo na vreme potpisali ugovore...ma jok bre zabole ih ko da je njihova manifestacija licna......aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Pa to, barem neko nesto da kaze...Sta sto se tice Gitarijade samo je jedna press konferencija odrzana i toliko...Ja ne znam sta se desava, ali ovo je katastrofa, i pre svega bruka....Niko se ne oglasava, svi cute kao mutavi...Sajt Gitarijade nije update-ovan od avgusta prosle godine sto je NAJVECA sramota...I tako mi sada ovde seremo i seremo do besvesti i opet NISTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ! ! ! ! ! BRUKA ! SRAMOTA ! UZAS !

P.S. Bitno da se zna za po 2 - 3 nedelje unapred da dolaze kod nas Grandovci i ostali seljoberi sa Pinka ! A za Gitarijadu? HM...Ma ima vremena, sta ljudi? Pa ona je samo za 2 nedelje ! Ima vremena.....Jaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :x :x
 
...ima dosta po zvanicnim sajtovima samo gitarijada jos nema od matrketinga ni m ...od tih bendova koje si nabrojao ja iskreno ocekujem i ritam i blok aut posto su ljudi sami nekim mojim drugarima na svirkama tokom ove godine pricali da planiraju gitarijadu vec tad ...jebeni titovi pioniri i organizatori od kojih 80 % ne slusa vrstu muzike ciji festival organizuje...alo bre kakveveze ima jazas s bilo cim osim sidom ...i da stvarno se prica da pokusavaju da upecaju Motorhed i da imaju dobre sanse...ali ***** bre kad ja koji sam iz Zajecara ne znam dal cu moci da isplaniram jebeno leto kad ne znam kad je i sta je na 10 dana od manifestacije sve ce im doci hiljade odusevljenih iz cele Srbije kad cuju za koncert dan pred pocetak a udaljeni su stotine jebenih kilometara...Ja sam bre emotivno vezan za gitarijadu,zivci su mi u ***** otisli od jebenih kvazi organizatora koji "pocinju da organizuju sledecu cim se tekuca zavrsi" nek pricaju bre viceve nekom drugom...


izvinite zbog ovoga stvarno mi dodje da odem da nasamaram nekog gore ,morao sam da se ispraznim ...
 
Ma nisu normalni bre. Ja cuo na 202. da je kao trebao Eric Clapton da im dodje ali kao ne moze ove godine. Da, da, mozda ce sledece! Ja u subotu idem u Zajecar da izvidim situaciju pa vam javljam. Jebacu im mamu ako ne budu ni tad znali nista. :-?
 
More ja sam cuo da treba Shaban Shaulitj da peva....Hehehe...Shabane, Shapke, SHABANEEEEE, SHAPKE BREEEE...`Man te se od tih prica....Sad pa sajt gitarijade ne otvara, otvara nesto levo...Barem meni...`BEM TI ORGANIZATORI U SUPLJI MOZAK ! ! ! !
 
provalite ovo
gitarijada.org
Friday, 20 July 2007
Sajt ovogodišnje GITARIJADE je u izgradnji i za nekoliko dana će poprimiti svoj konačan oblik. Nove informacije će pristizati iz sata u sat, zato pažljivo pratite vesti. Pored toga, moćićete da nađete i razne zanimljivosti, fotografije, audio i video materijale...

haha, sad sam se lepo nasmejao! "iz sata u sat..." yeah right!
 
I tako je Gitarijada opet pala na dnooooooooooooooooooooooooooooooooooo :(
Samo da mi je znati ko je taj sto je predlozio Popovu Plazu za odrzavanje Gitarijade ! ! ! Pa gde je Gitarijada za Popovu plazu...AMAN BRE...Katastrofa ! Mada, barem je fraj ! ! !
A da evo programa celog Gitarijade:

http://gitarijada.org/index.php?option=com_content&task=view&id=12&Itemid=27

Ne znam, ali sam prilicno razocran ovogodisnjom Gitarijadom ! Tolika neorganizacija, konfuzija, da je to sramota i bruka ! Bitno da se ulaze u onaj EXIT, sto je leglo narkomana, a jednu manifestaciju, koja traje 41 PUNIH godina tako unistiti i baciti na dno je SRAMOTA !
 
Dobar dan.
Razocharan sam, nemam rechi. Godinu dana oni organizuju! Gospodo, da vas pitam "Shta ste vi kog djavola radili godinu dana? Znam, nishta. Pustite omladinu da predlazu bendove, a josh ukoliko bude na Plazi, onda nek ide sve dodjavola... Ovo sve neko radi preko *urca (bip). Nema interesa, to je problem. Samo, koliko da bude. Ochigledno je da u Plazi lezi profit. Plaza je lepa, ne kazem da nije. Neshto tako je i bilo potrebno ovom gradu. Ovo shto se dogadja svake vecheri, svako veche po jedan Grand-ovac, shtrashno! Bolje bi im bilo da dovedu jednom ili dvaput mesechno neki pismen bend, a ne ovo... Neko ce zaglaviti robiju zbog ovoga. Zivi bili pa videli.
Pozz svima.
 
Katastrofa ! ! ! Mislim, gde je BRE mesto Popova Plaza za Gitarijadu? Ciji je to mozak smislio ? Sta sad treba ceo Zajecar da preselimo dole, i da nam jedino mesto bude Popova Plaza ! Damn with BOSKOVA BARA ! ! ! Sto se mene tice, treba da im se odbije od glavu to sto prave Gitarijadu dole, a kako !? Da URNISU Popovu Plazu skroz ! UZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAS ! :-x :-x :-x
 
Gorane,mnogo gresis.Vojvodjani su za veoma kratko vreme napravili jedan predivan festival i treba da budemo tome svi zahvalni jer na EXIT-u dolazi gomila dobrih svetskih bendova koji mogu da se vide kod nas na EXIT-u za male pare.
Sta mislis koliko bi me kostalo da odem da gledam negde u inostranstvu Slayer,Soulfly,The Wailers,Groove Armada,Pendulum i mnogo drugih bendova a za male pare sam ih gledao na EXIT-u.
To sto mi imamo nizak standard i vecina nema novac da si priusti EXIT to je druga stvar.
EXIT je jedan vrlo jeftin i dobar festival.
Sto se tice nerkomana to si u pravu.Tamo ima droge koliko hoces i koliko neces ali reci mi na kom festivalu slicnom EXIT-u nema droge?
Ne organizuje drzava EXIT kao sto ne organizuje drzava ni Gitarijadu vec EXIT organizuju novosadjani koji su sposobni da organizuju tako veliki festifval a gitarijadu organizuje Pera Ducic i ostatak lopovske bande iz doma omladine.
Tako da niko nama nije kriv sto mi nemamo nikakvu organizaciju.
EXIT je organizovala ekipa mladih ljudi 2000 god kao protest slobinom rezimu.EXIT je tada trajao 100 dana i posle toga je prerastao u festival.
Tako treba da se i u Zajecaru sakupimo,napisemo peticiju za smenu Pere Ducica i ostalih organizatora gitarijade i da se mi mladi ukljucimo u organizaciju.Ali koliko je takvih koji bi se upustili u organizaciju?Ja verujem da ih je malo
 
U pravu si Chedo....Sve to stoji...

Nego GLUPOST STOLECAAAAAAAAAAAA......Gitarijada na Popovoj Plazi se placa ! EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Samo me zanima kako ce debili MORONSKI TO DA IZVEDU ! Jaoooooo daj boze da je urnisu, da jebena Popova Plaza NE POSTOJI VISE ! Majku li vam ! ! ! ! Za Grandovce sve fraj majke vam ga suntave, a za nas ajde da kazemo rockere se placa....PA MAMU LI VAM VASU UMOBOLNU I LUDU ! UA BRE ! UA !
 
Odakle ti to da se placa?Ja bre nigde na sajtu ne vidim da bilo sta pise vezano za ulaznice.
A ako to urade onda svaka im cast.Za sta bre da im dam pare?Za one foslile?
Riblja Corba dojadila i Bogu i narodu.Ma necu bre da se nerviram zbog idijota.Ja sam ove godine bio na R.H.C.P proveo sam se lepo ali njihovim nastupom nisam ni malo zadovoljan kao i vecina koji su bili i bio sam na EXIT-u gde sam video gomilu dobrih bendova i proveo sam se najbolje od sveih prethodnih EXIT-a na koje sam bio i bas me zabole za Gitarijadu ali ima gomila ljudi koji nisu bili na EXIT-u i kojima je gitarijada jedina zabava ove godine.SRAMOTA!!!
 
ja sam stekao kintu od februara za gitarijadu,exit i beer fest
nisam isao na exit jer nije dosao niko meni drag.oni koji su bili na fusion stejdzu na njihovim certovima sam bio ove godine.
a sad necu vala ni na gitarijadu.prosle godine mi je bilo naj ali sad ovo..SRANJE!
 

Back
Top