SJAJ I BEDA HIPERMARKETA

moje srce

Iskusan
Poruka
6.073
kupujete li u HM i koliko cesto?
da li vam nedostaju stare male prodavnice (uzasa ;)), poznate prodavacice i ceo taj milje?
ili vam je kupovina u HM sasvim odgovarajuca? ako jeste, zasto jeste?


i za kraj - koji HM je vas izbor i zasto?
 
Idem u hipermarket, ali maksimalno jednom nedeljno i samo zato sto ima car wash, pa onda dok ja shoppingujem oni mi lepo operu kola... Isla bih redje samo da imam veci frizider (jedan od onih gigantskih sa isto tako ogromnim zamrzivacem).
Mene umori poseta hipermarketima... gledam da uvek idem u isti i da znam tacno gde sta stoji da bih sebi skratila vreme koje provedem unutra. U svakom slucaju, najvise volim deo sa friziderima u kojima su sirevi, jogurti...
 
ra-ta-tat:
Idem u hipermarket, ali maksimalno jednom nedeljno i samo zato sto ima car wash, pa onda dok ja shoppingujem oni mi lepo operu kola... Isla bih redje samo da imam veci frizider (jedan od onih gigantskih sa isto tako ogromnim zamrzivacem).
Mene umori poseta hipermarketima... gledam da uvek idem u isti i da znam tacno gde sta stoji da bih sebi skratila vreme koje provedem unutra. U svakom slucaju, najvise volim deo sa friziderima u kojima su sirevi, jogurti...
identični razlozi.
car wash i pedantno seckanje na suhomesnatim proizvodima.... su presudni.
zato nikad...ma nikad ne idem u maxi.
u vero...neki put ako mi se jedu punjene masline....
 
Tempo ili Metro ... volim Hipermarkete zato što su prostrani, imaju veliki izbor svega i prodavačice ti ne sede na kičmi kada stojiš ispred dva artikla i dvoumiš se......

Male prodavnice su mi nužno zlo ... skučene su i ne možeš da se zadržiš više od 5 minuta da te prodavačica ne bi gledala kao budalu.
 
vidš ja mrzim te tempo-metro magacinske radnje.
nekako mi jadno i loša je bre ponuda.
možda onima koji preprodaju ima više smisla.
sa sam pravi potrošač.
umotaj, namackaj i nek bude čisto-evo me:lol:
 
pajamaca:
vidš ja mrzim te tempo-metro magacinske radnje.
nekako mi jadno i loša je bre ponuda.
možda onima koji preprodaju ima više smisla.
sa sam pravi potrošač.
umotaj, namackaj i nek bude čisto-evo me:lol:


Pa ne može ni da bude čisto kad su ljudi svinje. Skoro sam kupovala za svog psa hranu, znaš li koliko je onih kesa bilo prorezano nožem i koliko je salama takodje bilo prorezano da bi gospoda videla i omirisala šta ima u njima. Otvaraju šta stignu, cepaju gde stignu, prevrću, obrću .... Trebalo bi 1000 radnika da obuzda razjarenu masu ...

Sa druge strane, tamo imaš sve što ti treba na jednom mestu - zato i volim ... odem i završim sve odjednom.
 
pajamaca:
oaj,...............šta ti je to mixmag?
šapni mi

mixmag1ph6.jpg
 
ni ja ne volim hiper hiper mega super markete
rodic mi je specijalno bljak...tamo sam jednom bila i slosilo mi se...
a to je zato sto sam ja neorganizovana i ne znam ni da l sam posla, da l sam dosla
ni sta mi treba ni sta mi ne treba
i onda se pogubim
i kupim sve ono sto mi ne treba
a vratim se kuci bez praska za ves
i kako onda belo da bude ponovo belo?:wink:
 
trachara:
ni ja ne volim hiper hiper mega super markete
rodic mi je specijalno bljak...tamo sam jednom bila i slosilo mi se...
a to je zato sto sam ja neorganizovana i ne znam ni da l sam posla, da l sam dosla
ni sta mi treba ni sta mi ne treba
i onda se pogubim
i kupim sve ono sto mi ne treba
a vratim se kuci bez praska za ves
i kako onda belo da bude ponovo belo?:wink:


OndaK uzmeš Feniš (što bi rekla jedna moja poznanica) koji imaš da kupiš i u malim radnjama :mrgreen:
 
ra-ta-tat:
Idem u hipermarket, ali maksimalno jednom nedeljno i samo zato sto ima car wash, pa onda dok ja shoppingujem oni mi lepo operu kola... Isla bih redje samo da imam veci frizider (jedan od onih gigantskih sa isto tako ogromnim zamrzivacem).
Mene umori poseta hipermarketima... gledam da uvek idem u isti i da znam tacno gde sta stoji da bih sebi skratila vreme koje provedem unutra. U svakom slucaju, najvise volim deo sa friziderima u kojima su sirevi, jogurti...

Isti slučaj.
Najčešće idem u Mercator, zato što mi je u komšiluku...Kolica na pranje, ja u kupovinu.
Mrzim maratonske kupovine, pa mi odgovara to što sve mogu da kupim na jednom mestu. I UVEK sa spiskom, pošto mrzim da bazam po onim gondolama i gubim vreme pokušavajući da se setim šta mi još treba :mad: ...Papirić u šape i sve po spisku i to redom... 8-)
 
ja, kad moram, idem u mercator, ali mogu vam reći da me izuzetno nervira...
kao sve je na jednom mestu... pa se brže završi...
gde god dođeš a ono redovi... te za meso, te za suhomesnato, za hleb, pa za sir i maslinke...izgubi čovek tamo celo pre podne...
a iako izgleda da je dobro snabdeven, često se desi da baš ono što mi treba nemaju...

pritom ugušiše ove manje prodavnice, dosta se njih pozatvaralo,pa su ostalima redovi i sad lepo kad mi treba neka sitnica, moram da čekam 20-tak minuta na red...
 
ja volim hiper markete jer mozes na jednom mestu sve da kupis i da se ne cimas svaki dan do prodavnice da kupujes ko zna sta.
i generalno usteda moze da bude znacajna,sad jedino sto se cene mogu razlikovati od jednog hipermarketa do drugog,pa moras da znas gde je sta povoljnije ako bas pazis na svaki dinar.
inace volim da kupujem u idei velikoj,ovoj novoj otvorenoj,jer imaju super ponudu i svasta moze da se nadje za razliku od npr tempa novog koji mi je krajnje socijalan i ruzan :?
inace u minimarketima kod mene,cena nekih stvari zna da bude i vise nego duplo skuplja i onda iz principa necu da kupujem.
 
jednom nedeljno, hipermarket. uvek ima svega, povrce i voce je sveze sto mi je bitno. ja svasta nakupujem - tj sastavljam jelovnik kad udjem. izadjem sa gomilom stvari za koju se pitam ko ce sve to da pojede do sledece subote. meni su najsmesniji ljudi koji kuci spreme katalog za tu nedelju, zaokruze ono sto ih interesuje pa onda traze levo-desno bas "tu" pastetu koja kosta 2 ct manje nego neka druga. a tek svadje u reonima da li su bolja jaja kokosaka koje su provele 28 dana na cistom vazduhu ili ona kokosaka koje su kljucale samo zitarice...zabavno.
 
Banshee:
ja volim hiper markete jer mozes na jednom mestu sve da kupis i da se ne cimas svaki dan do prodavnice da kupujes ko zna sta.
i generalno usteda moze da bude znacajna,sad jedino sto se cene mogu razlikovati od jednog hipermarketa do drugog,pa moras da znas gde je sta povoljnije ako bas pazis na svaki dinar.
inace volim da kupujem u idei velikoj,ovoj novoj otvorenoj,jer imaju super ponudu i svasta moze da se nadje za razliku od npr tempa novog koji mi je krajnje socijalan i ruzan :?
inace u minimarketima kod mene,cena nekih stvari zna da bude i vise nego duplo skuplja i onda iz principa necu da kupujem.


Gde je nova ideja?
 
pa jedan ti je imocentar,tamo blizu 45 bloka ili tako nesto,to verovatno znas.
a ovaj drugi je mnogo veci i mislim da je to ulica omladninskih brigada,kada iz treceg bulevara skrenes negde desno,mislim da se tu blizu nalazi neka tehnicka skola,i gomila nekih firmi.mislim ne moze da se promasi,isto se nalazi u blokovima....
 
e, nisam odgovorila sebi (hm, ovo zvuci sizofreno :))... dakle, ne volim hm, ali koristim merkator 1x mesecno... nema bas vazduha, i malo mi muka od cele te atmosfere, ali pobijem nekoliko muva jednim udarcem (hipermarket, mexx, wsecret itd) pa kao ima smisla sto idem.

bila sam i jedno 3-4 puta u tempu... oni redovi su me dokusurili.
i jednom u zivotu sam bila u merkuru, ali to je vise robna kuca.

u rodicu, veru, ideji itd nikada u zivotu nisam bila.

p.s. jbt doktore ako tako sapuces, sta se desi kad viknes - krstarica ne radi tri dana?!? aj umanji tu sliku leba ti, pojede mi ekran...
 

Back
Top