Nocni zivot u PO!!!

Koliko vam se svidja nocni zivot Pozarevca?

  • Fuj!

  • Jedva

  • Moze da prodje

  • Dobar

  • Odlican


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
He he he...
A sta mislis kako je nama u Kostolcu...
Jos je gore...
Ali u Pozarevcu izlazim u:
Fontanu (kada neko gostuje kao sto su to uradili Bad Copy, Lil' Boy, Lil' Big G...),
Galileo, Casper ili se prosto smaram po gradu ako nema nigde nista zanimljivo...
 
Mogu da zamislim kako je u Kostolcu! U Fontani je bilo super dok su pravili ove koncerte, ali ne verujem da ce biti u skorije vreme jos neki, bas steta! Da li znas mozda da li ce u KB-u biti neki takav koncert? Pa i ja izlazim otprilike na ista mesta gde i ti, sta da radis kad nema nista bolje...
 
Neznam dal' si bila u Fontani kad je bio Bad Copy, jer tad je cak i kisa pocela da pada pa prestala, ali niko nije posebno obracao paznju na to, skakanje, urlanje, sve skrene paznju sa vremena, odnosno temperature...
Ne bi mi bilo zao da odem tamo ni po snegu...
jbg sto se tice KB-a, ali ako cujem da ima neko gostovanje kao npr. u Fontani, obavezno idem...
 
Pa bre ljudi, grad je totalno mrtav! Ja sam, maltene i prestao da izlazim jer je sve isto, pusto i do zla boga dosadno. Kada izadjem u grad - obicno idem do Liona, EasyRiders-a ili Old Gold-a (vise sam ja tip za klubove gde se svi poznaju). Da li neko zna da li ce se nesto interesantno desiti u gradu Pozarevcu skoro?
 
Otvorio se sad neki klub Vibe i nije toliko los! Do sad je nastupao Skabo i jos neki nasi lokalci! Sad u subotu je bila tehno zurka i bilo je ocket! Pocinje polako da se razvija i ovde nocni zivot, ali i dalje mi se ne svidja...A Lider je ocaj, bar meni, muziku ne zelim da komentarisem, a plus sto je guzva pa ti sve lepo presedne...
 
Bio sam na Shkaba u Vibe i bilo je extra, inace, pre neki dan (u petak) sam prespavo kod ortaka iz PO-a, nismo znali gde cemo, pa nas jedan drug pozvao u Lider iko sto mima kazemuzika mi ne lezi, a da ne pricam kako je tesko da se udje, a kamoli izadje... Posle 10-ak min smo zakljucili da smo tamo zalutali i otisli smo u sansu na toplu cokoladu, bar je tamo zika onako, ok
 
vidim da nemate gde da izlazite,ili vam nedostaje inspiracija.Evo vam životne priče Đure mornara,možda vam ona pomogne!!!

Dnevnik mornara
31.08.1883 Otplovili smo prema zapadu, nadamo se da ćemo naći novi kontinent. Posada je dobro raspoložena, hrana je odlična, 5 cura iz luke je sa nama i vrlo su sretne.
31.10.1883 Kompas je crko', orijentiramo se po suncu i zvijezdama (kada nije oblačno - prokleti oblaci) Posada je još uvijek dobro raspoložena, cure su dobro.
30.11.1883 Jak vjetar nam je rastrgao sva jedra osim jednog. To nas je jako usporilo. Posada je još uvijek dobro raspoložena, cure su dobro.
01.01.1884 Slavimo Novu godinu, **** nam se za vjetar koji nas baca tamo amo, ne znamo gdje smo jer 25 dana nije bilo čistog neba. Posada je još uvijek dobro raspoložena, cure su dobro.
28.02.1884 U olujnoj noći smo doživjeli brodolom. Spasilo se 30 mornara i kuharica Mary, ružna k'o smrt. Sve cure iz luke su se utopile. Što ćemo bez njih! Spasili smo se na pusti otok.
25.03.1884 Na sreću nas je odnijelo prema jugu, zato nam na pustom otoku nije hladno. ružna Mary kuha odlično, nekolicina mornara ju je počelo ševiti sa zatvorenim očima, ja to nikako ne bih mogao! Poželio sam joj sve najbolje za Dan žena.
01.05.1884 Mary ševi svih 30 mornara. Otkrio sam da ima divnu dušu punu razumijevanja. Mislim da sam se zaljubio.
02.05.1884 Jutros sam otišao k Mary. Ljubili smo se i bilo je divno. Nakon toga je Mary dala svim mornarima.
30.06.1884 Svaki se dan znojimo zbog jakog sunca. U hladovini se znojimo na Mary. Svaki je dan divan. Kakva sreća da je Mary preživjela.
30.06.1885 Mary je svaki dan (čini mi se) sve ljepša. Iako joj se vidi da teško živi.
30.06.1886 Mary nam više ne mora kuhati. Sada kuha Joe. Hrana je odvratna, no svaki nam dan uljepša Mary jer sada svi stignemo dva ili tri puta dnevno na red.
30.06.1889 Mary je iscrpljena, čini mi se da će biti bolesna.
30.07.1889 Mary je dobila visoku temperaturu. Svi molimo za njeno zdravlje. Zbog visoke temperature njena je ribica toplija za tri stupnja, što je lijepa promjena. Zbog bolesti ju ne ševimo više od jednom dnevno - svaki.
30.08.1889 Mary je u nesvijesti, temperatura 41,2, bojimo se najgorega.
31.08.1889 Mary je umrla. 30 mornara, sami morski vukovi, zajedno sa mnom, plačemo kao djeca, ne znamo što ćemo bez Mary.
01.09.1889 Pokopali smo Mary. Život je izgubio svaki smisao.
02.09.1889 Kuhar Joe se objesio na kokosovu palmu, Jack i Jim su se potukli, postaje neizdrživo.
03.09.1889 Otkopali smo Mary...
 
pa na tebe,kao na *****,čovek može svagde da nagazi,PROBUDI SE!!!!Hajde da ti pokušam pomoći,evo ti storije o jednom kao ti......................Priča o Đuri Tastaturi
Znatel' priču o Đuri Tastaturi
Meni su je poslali na mejlu
Kažu da je brzo pis'o
Nije mrd'o, nije dis'o
Diskutanta takvog više nema... (pripalim)
Otac mu je bio loš softveraš
Hranio je Đurekana jedinca
Mati mu je bila crna
Hitra kao šumska srna
Crna beše boja njenog lica... (uzdah)
Imao je nekol'ko pi-sija
Jedan leptop u veceu da se nađe
Internet je zajahao
Kad je treb'o nije stao
Bez tog čuda živet' nije znao... (psovka)
Surfao je bez prestanka
Nema noći, nema danka
A da nije isheklao koju
Surfao je, braćo draga
od nemila do nedraga
Isurfao Đuro pamet svoju
Miša im'o, mačku im'o nije... (šta ćeš)
Voleo je lepu al' kompjuterles
Uz'o bi je samo da je znao
Voleš jednom na tom svetu
Dal' na javi il' na netu
To ne bira hardver nego srce... (oh)
Sve se nad'o da će ljubav minut'
Zanavek je otiš'o iz grada
Venč'o facu s diskusije
Neku Miru iz Ćuprije
Uživo je nikad vid'o nije... (druga cigara)
Surfao je sa poletom
Jedrio je sajber svetom
Trošio je brzo bajt do bajta
Surfao je gore dole
Mislio da svi ga vole
Nema toga bogovetnog sajta
Gde se Đura nije pojavljiv'o... (mrva optimizma)
Navuk'o se nije prošlo mnogo
Dušu svoju majkrosoftu je prod'o
Napusti ga čak i Mira
Našla ruku da je dira
Našla dripca da je formatira... (e, ******)
Mlad je kažu bio i kad je rikn'o
Sred riplaja nekom diskutantu
Enter dugme zakazalo
Monitorče posustalo
Al' još pamte njegov zadnji topik:
"Džaba bilo braćo draga
Od nemila do nedraga
Džaba bilo chatova, dugmića...
Džaba dobre tastature
Džaba sajber avanture
Džaba bilo erotskih filmića...
Kada nisam s onom koju jojim
Kada nisam s onom koju jojim
KADA NISAM S ONOM KOJU JOJIM
KADA NISAM S ONOM KOJU JOJIM..." (eheej)
Znatel' priču o Đuri Tastaturi
Meni su je poslali na mejlu
Diskutanti slični njemu
Kada razmisle o svemu
Kažu da je bio...
U problemu.Priča o Đuri Tastaturi
.. (uzdah drugi)
 
COKINA TERETANA???!?!!!!
Zasto da ne ?! Svi vi ste se pomalo natovili ove zime a topljenje sala uz neke lepe osmehe bolje ide....
Kada ja budem u tom business-u nadam se da cete da dolazite kod mene radi iste namene ali uz profesionalnu pomoc u vezbanju, dijetingu, strucnim programima itd....
 
Ma da bre u pravu si, mozda ce tvoj post da zazivi, moj se nesto nije proslavio...
Evo ovako, ja volim da izlazim u Kb, Vibe, Hombre...mada sad kako krece toplo vreme vise volim da setam nego da se zabijem u neki kafic...
 

Back
Top