da li srbija ima vise neprijatelja ili prijatelja

da li srbi imaju vise prijatelja ili neprijatelja


  • Ukupno glasova
    36
  • Anketa je zatvorena .
Ту опцију ниси ставио у анкету.За то што ти кажеш је потребно више од реторике(потребно је и да реторика буде објективна и непристрасна колико је то могуће),значи да се поравнају интереси.За то су потребни преговори-БЕЗ ПОСРЕДНИКА.После тога треба кренути од нуле!8-)
 
Izrazito neprijatejske su Hrvatska,Muslimansko-Hrvatski deo Bosne,Albanija i Crna Gora.
Blago nepriajteljske su Makedonija i Slovenija.
Madjarsku,Rumuniju i Bugarsku zabole za nas.....Madjari kao neshto muljaju oko severa Vojvodine ali mislim da to tek pokushavaju da se omaste o moderan trend chapanja od nashe teritorije pa kao ako upali moze a ako ne yebiga...
U ovoj podeli se neprijateljstva naroda i politichkih elita ne poklapaju u svakoj od drzava.
Ali ponavljam,to je njihov i samo njihov problem.
 
У политици и међудржавним односима нема пријатеља и непријатеља, већ владају искључиво интереси. Мада су Срби, обични људи, лепо примљени од многих народа, како из окружења, рецимо у Македонији, Бугарској, Грчкој, Румунији, РС, па и у ЦГ, тако и од удаљенијих народа, Руса, Белоруса, Италијана у Арапском свету, и Јужној Америци...
То се не би могло рећи за Хрвате, који су се у само две задње недеље вербално сукобили са већином својих суседа. Прво са Словенцима, затим са Италијанима, па пре неки дан и са Црногорцима...
 
Enfroz2891.:
Izrazito neprijatejske su Hrvatska,Muslimansko-Hrvatski deo Bosne,Albanija i Crna Gora.
Blago nepriajteljske su Makedonija i Slovenija.
Madjarsku,Rumuniju i Bugarsku zabole za nas.....Madjari kao neshto muljaju oko severa Vojvodine ali mislim da to tek pokushavaju da se omaste o moderan trend chapanja od nashe teritorije pa kao ako upali moze a ako ne yebiga...
U ovoj podeli se neprijateljstva naroda i politichkih elita ne poklapaju u svakoj od drzava.
Ali ponavljam,to je njihov i samo njihov problem.
reci za kosovo da je neprijateljsko, hmhhm, moze a ne mora, ali zasto albaniju u izrazito neprijateljske????
 
adem_ks:
reci za kosovo da je neprijateljsko, hmhhm, moze a ne mora, ali zasto albaniju u izrazito neprijateljske????
Kosovo josh uvek nije nezavisna drzava,a kad ga proglase bice neprijateljsko jer i dalje pretenduje na delove nashe teritorije(Bujanovac,Preshevo,Vranje).Albanija je neprijalteljska jer podrzava tu ideju stvaranja jedinstvenog Albansog etnichkog prostora-chitaj:Vellike Albanije.Mozda to ne govori javno ali se da naslutiti.
 
U politici i dobrim i prijateljskim odnosima medju narodima trebalo bi da postoje prijateljstva.E sad zasto svi to gledaju kroz interes i novac,morate da se obratite kapitalistima, jer se njihova filozofija politike i privrede u pravo zasniva na tome.

Ja se nadam da mi nase prijatelje (tradicionalne) nismo oterali od sebe, potezima neodgovornih politicara.
 

Back
Top