photoshop
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: photoshop

gvozdenka
    Guest

Podrazumevano photoshop

zanima me gde mogu da nadjem photoshop i kako NA KOJI NACIN mogu da znate vec sta mislim one fore crtanja ali ne klasicnog :wink:

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Zvanicni Adobe distributer kod nas je CET: http://www.cet.co.yu/softver/softver_a.htm

Kod njih ti je definitivno najjeftiniji, a koliko znam, daju kakvu-takvu tehnicku podrsku.

A kako nauciti da ga koristis... pa mozes da uzmes neku od knjiga, mada mislim da je za photoshop mnogo bolje uciti 'na prakticnom primeru', tj. trail & fail metodom... A u tome ce ti pomoci brojni tutorial-i na net-u... Idi na www.google.com i trazi Photoshop tutorials ...

Srecno...

Obećava
    Učlanjen
    13.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano opis

gde mogu naći opis rada u photoshopu. Niasm u potpunosti sve našao jer je sve to površno. Normalno da znam da radim sa njim one osnovne funkcije i nešto malo komplikovanije ali želim da upoznam sve njegove mogućnosti. samo da nagovestim da knjigu neću da kupim.

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano

skoro nigde ja sam davno prestao da kupujem knijige tipa taj i taj program za 14 dana , bez muke itd itd. Jer oopisuju ono najosnovnije i naravno pogresno (bas i knjizi Photo Shop koju sam slucajno uzeo da prelistam kod moje bivse profesorice naleteo sam na deo kad objasnbjavaju kako se radi "frajstend slike" totalno glupo i neprakticno naravno uzeo sam nasu knjigu a sa strani izdavacima ne znam kako stvari stoje a ni sede

Aktivan član Corey (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Najbolji izdavac je MikroKnjiga.Ja sam od njih kupio Photoshop 7 Biblija.Uzimajuci u obzir da pre toga nisam imao iskustva sa obradim slika odlicno mi ide!!!

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano

Nemoj preterano da se nadas prvo skooci pa reci hop.
    Salu na stranu nemoj da dodjes u zabludu da uradis nesto "profesionalno" nece ti to tako pomoci ta knjniga jer su je pisali ljudi koji "sve znaju" a nista ne urade kako treba. Za 7 godina rada sam sreo samo jednu osobu koja je od pocetka do kaja uradila pripremu sa stmnpu a izmedju ostalog tome i sluzi
    Photo Shop a anje za igranje

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio NICS
    Salu na stranu nemoj da dodjes u zabludu da uradis nesto "profesionalno" nece ti to tako pomoci ta knjniga jer su je pisali ljudi koji "sve znaju" a nista ne urade kako treba. Za 7 godina rada sam sreo samo jednu osobu koja je od pocetka do kaja uradila pripremu sa stmnpu a izmedju ostalog tome i sluzi
    Koji je tvoj problem? Photo Shop je odlican alat. Photoshop 7 Biblija je odlicna knjiga, sve funkcije mogu lepo da se nauci iz nje.

E sad, napraviti nesto da to izgleda dobro i da se dobro proda, to je druga stvar. To se mora vezbati, ali se mora imati i malo talenta.

Učlanjen
    02.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Sta ti znas.Mogu da se kladim da knjgu nisi ni video!

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano

Za Corey-a i nissam video knjigu jer radim od verzije 3.0 a radim jer sam graficar sa zavrsenom grafickom skolom a ne neki padobranac koji ima love kupi racunar malo cacka i naprasno poosle 7 dana zivi u ubedjenju da sve zna sve moze a NISTA NE UME i nisam isao na glupe kurseve po gradu koji na kraju ne objasne nista a uzmu lovu i dobijes neki sertifikat koji ne znam cemu sluzi jer niko ne garantuje da ce biti priznat svugde gde se pojavis sa papirom

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Za Corey-a i nissam video knjigu jer radim od verzije 3.0 a radim jer sam graficar sa zavrsenom grafickom skolom a ne neki padobranac koji ima love kupi racunar malo cacka i naprasno poosle 7 dana zivi u ubedjenju da sve zna sve moze a NISTA NE UME i nisam isao na glupe kurseve po gradu koji na kraju ne objasne nista a uzmu lovu i dobijes neki sertifikat koji ne znam cemu sluzi jer niko ne garantuje da ce biti priznat svugde gde se pojavis sa papirom
    Tebi je bas tesko. Gledam te... mnogo si negativan... Jesi probao da se drogiras? :?

Učlanjen
    02.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Jao boze.Znas li ti koje sam ja godiste retarde?

Slične teme

1. Photoshop VS Photoshop elements
    Autor snoshaj efendija u forumu Kompjuterska grafika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 21.02.2009., 13:01
  2. photoshop
    Autor mrs X u forumu Softver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 02.11.2004., 22:25

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor