Devojke vole da traje dugo?!

Penelope*

Početnik
Poruka
36
S obzirom da vecina muskaraca tripuje da odnos treba da traje dugo i da ako se to ne desava, kao nisu dobri j..... Moje iskustvo je po tom pitanju raznoliko. Nekad je superiska kres na brzaka, dok je nekad uzivancija kad traje dugo. Sve zavisi od okolnosti. Sta vi mislite o tome?
 
K'o pjevcic 3 min, sto je malo malo je, ali ne bi trebalo preterivati. Ako je zadovoljna onda je dovoljno, a ako nije onda je malo i 2 sata.
Mada bolje skratiti pa posle pogledati utakmicu.
Jos ako natempiras da stignes na pocetak drugog poluvremena pa onda si pravi majstor :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
nenapej:
S obzirom da vecina muskaraca tripuje da odnos treba da traje dugo i da ako se to ne desava, kao nisu dobri j..... Moje iskustvo je po tom pitanju raznoliko. Nekad je superiska kres na brzaka, dok je nekad uzivancija kad traje dugo. Sve zavisi od okolnosti. Sta vi mislite o tome?

Ma čekajte, pa sta je sa onim delom o muskom tripu o tome. Velika vecina njih se ipak tripuje na duzinu trajanja zar ne muskići?
 
Penelope*:
S obzirom da vecina muskaraca tripuje da odnos treba da traje dugo i da ako se to ne desava, kao nisu dobri j..... Moje iskustvo je po tom pitanju raznoliko. Nekad je superiska kres na brzaka, dok je nekad uzivancija kad traje dugo. Sve zavisi od okolnosti. Sta vi mislite o tome?

mislim da nije fer...dok ja jednom a ona 10 puta...na kvarno.na brzaka je dobro leti inace bi krepo. :D
 

Back
Top