Integrisana graficka Intel GMA 950 - da ili ne ?

ΓΑΛΙΝΙ

Primećen član
Banovan
Poruka
526
Koja kombinacija je bolja da uzmem ?

1. Motherboard Intel D945 Cortez sa integrisanom grafickom Intel 950 VGA....cca 120 eur
2. Ili da uzmem neku jeftiniju maticnu Asus npr, i Saphire Ati Radeon 9600 pro, pa da opet dodjem na istu cenu.

I jedno i drugo ce raditi uz CPU Intel Pentium4 531 3.00 Ghz sa 800 MHz takta

Napominjem, ogranicenje mi je cena, pa MORAM da se uklopim u 120 Eur

Ja sam pre za prvu konfiguraciju, ali nikada do sada nisam imao integrisan VGA

NAPOMENA : Grafika mi nije mnogo vazna, radice kao office PC, umrezen
 
Dvostruki:
Najbolja kupovina je ASUS Vintage3 P5 945P (Berbone sistem - jako kvalitetno kućište sa pločom ASUS 945P i integrisanom VGA + PCI-x 16x) koji je idealan za office korisnika, termički ispitan, idealno hladan i pouzdan. Evo pogledaj ga - http://www.asus.com/products4.aspx?l1=1&l2=1&l3=380&model=1522&modelmenu=1
Mislim da košta oko 120€.

Nekako me vuce da te poslusam, ali ovi kod kojih hocu da uzmem ostale komponente nemaju ovu, imaju malo jeftiniju ASUS 945GV i tvrde da nije velika razlika u kvalitetu !?
A bas sam odlucio da kupim kod njih....

PONAVLJAM, ne treba mi za igrice, NIKADA ih nisam igrao.
Bio sam medju prvim svercerima SEGA igrica iz Singapura i sa Tajvana.
Verovali ili ne, NIKADA nisam igrao ni jednu SEGA igricu, samo sam ih u hotelu do besvesti probao da li rade, sve do onog trenutka, kada se cuje ona poznata muzika SEEEGAAA. Sve samo u cilju da proverim da li sljaka, da mogu ujutro da zamenim neispravne. Priznajem, par njih mi se svidelo, ali nisam imao volje ni vremena da nastavim. Secam se neke zvane Boogerman. Ili tako nekako.

Ali nisam ja iz tog filma, meni treba za kancelariju, ogranicem sam sa sredstvima, pa sam zato pitao odnos cena / kvalitet......
 

Back
Top