Misljenje
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Misljenje

Elita Lucky girl (avatar)
    Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

Podrazumevano Misljenje

Zamolila bih vas da mi kazete sta bi sve moglo da bude...Naime pre par dana(nekih 7-8 ) sam kako sam zabacila glavu unazad na vratu napipala i s leve i s desne strane kao neke kuglice,s tim sto je s leve veca nego s desne....Ne mogu da ih napipam kad mi je glava u normalnom polozaju,ali mogu kad zabacim glavu....Te kuglice se nalaze maltene odmah ispod uveta....Pa me zanima sta bi to sve moglo da bude i koji su uzroci toga....Ne mora nista konkretno,samo mi kazite otprilike sta bi moglo da bude...Hvala vam
    I da,cini mi se kad spustim glavu da mi je s leve strane malo oteceno....onako blago.....
    My heart- if you wanted it, I’d wish for nothing in exchange - no gifts,no goods,no demonstrations of devotion. Nothing but knowing you loved me too.Just your heart, in exchange for mine.

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano Re: Misljenje

Mogle bi da budu limfne zlezde, javi se lekaru opste prakse u uradi laboratoriju (krvna slika, biohemija), mozda imas neku virozicu.....Tema o limfnim zlezdama, i zlezdama na vratu postoji. Pretrazivac molim.
    Život se ne meri brojem udaha, vec brojem trenutaka koji nam oduzmu dah....

Slične teme

1. misljenje....
    Autor sale_nadj u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 09.01.2006., 00:30
  2. Da li nas mišljenje...
    Autor Filibus u forumu Filozofija
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 06.05.2004., 16:57

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor