Sudjenje ex SRJ u Hagu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ni ja.
a065.gif
.....Mozda doruckuju
a050.gif
ili piju kaficu..
a045.gif
..
 
Čujem da će se Srbiji suditi, ako se sud proglasi nadležnim, za pokušaj brisanja islamske verske zajednice iz cele BiH!
To je naravno pushiona za balije jer Srbi nisu imali takav cilj, naime, nije nas Srbe zanimalo šta će biti sa balijama u hrvatskom delu BiH, tj. u Herceg Bosni:)
 
goxy:
opet ''balije''.......Moooooooolim vas......

Opet: 'balija' je pojam za one pripadnike te verske zajednice koji mogu Srbina zamisliti samo na neomašćenom kolcu i ne gnjavi!
Osim toga, balija je i onaj koji misli da ima status konst. naroda na Balkanu, a rezultat su turskih osvajanja!
Svaka čast demokratski odgojenim pripadnicima te zajednice...
 
JA VEC UNAPRED VIDIM KAKO CE TO DA SE ZAVRSI...Srbija ce kao po starom dobrom obicaju da bude kriva za sve,ima da placamo dozivotno odstetu svim narodima zbog genocida...itd.(ostale gluposti).
DA NIJE SMESNO BILO BI ZALOSNO!
 
fosilvaso:
Eto, čak si i ovu narodnu uprskao, kao i sve bitno u životu što si radio:)
Nisam uprskao sa narodnom izrekom:"Da nije smesno bilo bi zalosno!"
Bas iz tog razloga sto ja tu odstetu ne nameravam da platim,a ne bi trebao ni jedan Srbin.I ovo sve jeste smesno...pravi cirkus.Ko ce to da plati ja stvarno ne znam...ja sigu rno ne, cak ni kroz porez... 8) Ovo nije moja drzava kao ni himna kao ni grb na njoj.!!! :evil:
 
B.A.L.:
Nisam uprskao sa narodnom izrekom:"Da nije smesno bilo bi zalosno!"
Bas iz tog razloga sto ja tu odstetu ne nameravam da platim,a ne bi trebao ni jedan Srbin.I ovo sve jeste smesno...pravi cirkus.Ko ce to da plati ja stvarno ne znam...ja sigu rno ne, cak ni kroz porez... 8) Ovo nije moja drzava kao ni himna kao ni grb na njoj.!!! :evil:

Ako Srbija treba nešto platiti, jel' ti to pozivaš na građanski neposluh, tj. odbijanje plaćanja poreza, računa itd!?:)
 
iako ja nisam kriz i krst, mislim da biste trebali dobiti sansu da se dogovorite van sudnice [manje da vas kosta], jer u kakvom je stanju zemlja, ako vas proglase krivim 'ebali ste jeza, a cujem da to i nije bas prijatno... em to ce biti znak raznim "prijateljima" u okruzenju da krenu na gozbu [bez "pozivnice", posto je presuda tu] bas da sacekamo tu presudu. ps. posto verujem u njihovu pamet, a isto tako verujem da im je krajnji cilj smirenje situacije na ovim prostorima, naci ce oni neko solomonsko resenje u stilu "me spominje se nezavisnost" ali ni "suverenitet srbije" i vuk siti i ovce na broju...
 
--------------------------------------------------------------------------------

Bilo bi potpuno bespravno da se jedna nacija osudi za bilo sta. Upravo zbog ovakvih stvari i postoji hijerarhijski sistem i sistem odgovornosti i u vojsci i u organizaciji drzavne vlasti. Nikako ne moze jedan ceo narod da snosi krivicu. To povlaci mnoga pitanja. Kad bi nas prograsili krivima, morao bi ceo narod da snosi krivicu. A to nije moguce. I to je van svake pameti. Bili bi smo u milosti i nemilosti citavog sveta. Bili bismo svaciji robovi. A sto je jos gore, povlaci se i pitanje rasne diskriminacije. Uostalom, sta se moze ocekivati od suda koji je kontrolisan od strane Amerike!?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top