da li gledati tudj mobilni telefon

ne bih to podrzhala... mozhda ako mislish da ti je dete u sekti il na heroinu il tako neshto......
al vako generalno.. pa shta i ako te slazhe za neshto? ja bih se pre koncentrisala na svoje ponashanje... chisto da vidim zashto bi neko imao potrebu da neshto krije od mene ili da mi precjutkuje....
to shpijuniraanje mi je skroz nezrelo.....
ako je u pitanju odrasla osoba onda nema opravdanja za tebe... ako je dete.. onda kapiram... ja nisam roditelj.... mora da je velika briga.... al svima nama treba neki prostor.... ogradjujem se od te situacije.... ne verujem da ja bih... al nikad se ne zna.....
generalno to mi je bash bzvz.....
 
Nerazumem zasto bi to bilo nemoralno?... :confused: Ako ti decko, muz dozvoljava, da zaviris u mob...sta ima tu lose... drugo bi bilo, da ti to stalno radis iz nekog straha...

Ako posalje poruku sa tvog telefona, pozove nekog jer nema kredita, pogleda teme, slike...ne vidim u tome nista lose...ja pretrazujem njegov fon, kad sedimo pricamo, kad je malo dosadno cisto da vidim kakve teme ima ( imamo isti fon )...i sve to moram, da prebacim na svoj... :mrgreen: i obrnuto....

Nebih volela, da mi drugi pretrazuju telefon, jer imam neke slicice i porukice koje niko ne sme, da vidi osim decka.... :oops: :D ...ali to se i ne desava...

I ne smatram, da me on spijunira, niti, da to ugrozava moju licnost, vezu...bilo sta...
 
A da....nsam izgleda pazljivo procitala.. :roll: ..ako vec pretrazis fon bez njegovog znanja i nadjes nesto sumnjivo...ja ni u kom slucaju nebi prznala, niti ga pitala...na taj nacin znace, da si ceprkala...moze se desiti, da ti vise nece verovati i ako inace ne dozvoljava, da mu se ceprka, izbice svadja..
JA bih pratila njegovo ponasanje....sad zavisi kakva si osoba...ako si histerikus, neznam dali je to najbolja opcija, jer ces poceti jos vise, da sumnjas, da se grizes, zapocinjes svadje a mozda nije opravdano...

Pusti malkice, da vreme odradi svoje...a ti otvori usi, oci...i pazljivo posmatraj njegovo ponasanje..Jer ako ga pitas, tesk da ce ti priznati da te je prevario ( ako jeste )..a on ce to ipsitivanje shvatiti kao smaranje, dosadjivanje...imace razlog, da te izbegava..na kraju ako dodje do raskida ispace, da si ga ti davila i nije mogao, da podnese...

Lupam u prazno, sta moze bit a i ne mora...ti najbolje poznajes svog partnera....samo ne radi nesto naglo
 
donamileva:
Super samo kako :?:


Pa lepo nabacis ti njemu sumnju male buvice u glavu.....zove te neko kog on ne znam.....otkud znam.....a jel pricamo o muzu ili detetu ili decku? Ako je muz imas pravo sve da znas kao i on o tebi.....ako je dete moras sve da znas pogotovu ako mislis da ima neki problem (mada najbolje je da ti ono sve kaze) i pricamo naravno o ekstremima ne o patolozima koji svaki dan proveravju poruke u tudjem telefonu. Ako je jos uvek decko opusti se......
poz
 
BanovanKorisnik:
moja bivša je volela da kopa po mom telefonu...
ja sam joj to dozvoljavao... ali ipak mi je to bilo malo bzvz... kao neko njeno pokazivanje nesigurnosti...
Tacno.
To sto to radi pred tobom je samo perfidniji nacin....jer tako jedino zeli da te drzi uvek " budnog"...da slucajno ni ne pomislis da u tel. mozes imati ovo ili ono...jer mozda ona uzme da pogleda kakve " slicice" imas u tel. pa " slucajno" to vidi...

Potpuno bezveze...
Nema se sta traziti sa tudjim telefonom....i to je kraj price.
 
pa ja nisam nikad dirala tel od muza,bas me i ne zanima sta pise,dok mi nije stigla poruka,duso,bilo nam je super u subotu( a ja u subotu bila kod mojih sa decom).na vraatima su ga docekale torbe sa sve stvarima,pa i iz prljavog vesa.Spakovala sam ga komplet i zakljucala vrata.imam srecu sto je stan moj.posle raznih peripetija i moljakanja i posle par neprospavanih noci,primila sam lesija kuci.Sad nam je brak super,vise pazimo da se posvecujemo jedno drugom.ta avantura nam je pomogla da se trgnemo.ali crv sumnje se uselio.sad po nekad sebi dozvolim da zavirim,ali hvala bogu nista,ili se dasa naucio da bolje pazi.
 

Back
Top