da li gledati tudj mobilni telefon

Ne volim da neko meni prelistava poruke, pa samim tim ne zelim da ja nekom drugom (pa ni decku) proveravam sta mu je ko pisao. Mislim da to nije nacin da se proveri da li me vara ili ne, to mi je cak uvredljivo da bilo ko bilo kome zabada nos u nesto sto moze ili pogresno da shvati ili da se bezveze isparanoise. Ako on hoce da mi pokaze neku sliku ili poruku to je ok, ali da ja sad nesto krisom petljam,...nikako.
 
carolina 212:
Gledam ja njegov, a on moj telefon ali u zajednickom prisustvu. Slusamo melodije, gledamo slicice pa razmenimo sta nam se svidi. Nisam jos pala u iskusenje da krisom proveravam njegov telefon zato sto znam koliko bi mene iznerviralo da on babra po mom bez mog znanja

Isti slučaj.
Nezamislivo mi je da preturam po telefonu kad on nije tu...Evo, i posle 7 godina, kad mu zazvoni telefon, ja mu dodam a da ne gledam ko zove...glupo mi je, šta znam. Nikad mi nije palo na pamet da se javljam na njegov telefon ako on nije tu.
Kad meni zazvoni telefon u tašni, on mi doda celu tašnu... mada mislim da je to više fobija od haosa u istoj :mrgreen:
 
donamileva:
pa bas tako ako imate neke sumnje i poruke na mobilnom potvrde sta onda :roll:

pa ako imas neke sumnje a on ti nece da prizna, i ja bih mu prerovala telefon da vidim jesam li upravu sa tim, da ga nenapadam dzabe ako nije istina.ako si nasla u mob. neke dokaze, ne bi mu direktno rekla: ej prerovala sam ti mob. i nasla to, vec bi jednom dok sjedis sa njim pitala: moguli pogledati sta imas u mob. ako ti nedozvoli znaci da nesto skriva tako mu i reci.jer nevidim razlog da ti nepokaze ako nesto nema u njemu sto ne bi smjela vidjeti, izuzev ako te poruke nije vec izbrisao.
 
Мобилни је лична ствар, попут дневника, новчаника, дамске ташне, личних писама... и ако неко не жели да то дели са партнером, то не значи да нешто крије. Једноставно - личне ствари су личне ствари!
Мој ћале никада у животу није отворио мамину ташну, чак и ако га она замоли да јој дода нешто из ње, он јој донесе целу ташну... Исто тако и она са његовим новчаником.... И то се код нас у кући увек поштовало (није било мобилних телефона)... Не видим разлог зашто бих тражила од партнера да ми дозволи приступ његовом мобилном...То би, по мом схватању, био израз непоштовања према њему.
 
ne nije moralno,sem ako nemas dozvolu da to radis.
u suprotnom je neprihvatljivo.
Nevencica:
Treba ako su sumnje osnovane (naravno da meni to neko uradi zazali/la bi ;) ) Muzu obavezno..... decku nepotrebno ....... i detetu redovno.....;)
Poz
zasto detetu? pa valjda i ono ima pravo na privatnost.
e stvarno da zatekenm mamu da mi kopa po telefonu izbacila bih je iz sobe :?
jednom sam otkrila da mi je citala mejlove pa sam joj stavila sifru,da ne moze da udje ( ne sto nesto krijem nego iz principa,ne sme da mi kopa po licnim stvarima ) a posle sam joj zabranila da koristi moj komp jer je neopravdano kopala po njemu :?
 
lepo,kazem joj da ne sme vise da ga koristi jer ga zloupotrebljava,a ako opet zateknem da mi kopa stavim sifre.i lepo sam joj rekla za sifre da zna da nece moci da se zabavlja mojim mejlovima,pa onda shvati da nema svrhe ni pokusavati.

uostalom ima svoj lap top,ja ga nikad ne diram,ne citam,ne proveravam,ne razumem potrebu da pored svog sasvim dobrok lap topa sa dobrom konekcijom koristi moj kompjuter.sto znaci samo da je to iz dosade i radoznalosti,a meni to smeta.
 
meni to nije normalno da neko krije od svog "PARTNERA" ... kao neki paralelni zivoti ....nije mi normalno da te ne zanima sta neko tvoj najblizi ima u svom mobilnom..ili to mozda treba da funkcionise tako na distanci..mozda se seks pokvari ako saznas previse..svakakvih odnosa ima...s deckom se ebesh a krstarici poveravas i svi srecni, ne smaras ga previse a posecenost sajta velika
 
donamileva:
Drage moje sta mislite, da li je moralno citati poruke iz muzevljevog,... da li im to treba reci i kako :confused: [/FONT]


Preturanje tudje intime i moral ili ne mogu biti u istoj recenici ili samo ako je negacija upotrebljena. Sodoma i Gomora! Sta ce mi veza ako nema poverenja?!
S druge strane ja ceprkam po glavi, pa mi je telefon deplasiran...a kad tamo (u glavi dakle) primetim "mrlje"... pristupim lepo, dostojanstveno, prepuno diplomatskih manira, dakle da sumiram sa hladnim oruzjem ;-)
 
webhanuma:
Preturanje tudje intime i moral ili ne mogu biti u istoj recenici ili samo ako je negacija upotrebljena. Sodoma i Gomora! Sta ce mi veza ako nema poverenja?!
S druge strane ja ceprkam po glavi, pa mi je telefon deplasiran...a kad tamo (u glavi dakle) primetim "mrlje"... pristupim lepo, dostojanstveno, prepuno diplomatskih manira, dakle da sumiram sa hladnim oruzjem ;-)

Ha ha ha ha ha ha tako prica Dejan. :D Uzela ja jednom izbombardovala ga sa svakakvim porukama i pustim mu pesmu na kraju preko telefona a on mi odgovori "Mobilni se ne koristi za to vec za nesto drugo" :D
 
......A kad sam uradila slicnu stvar Igoru, pustila sam mu pesmu "Ti me uzbudjujes ti me izludjujes" zato sto mi je preneo njegov drug da je on rekao da mene ceni i da ga uzbudjujem, on zovne posle sat vremena i pita "Kako ti zivis?" :D Kako su ti momci logicni i direktni pa to je nevidjeno. :D
A Misu sam pustila "Lepotan" od Cece zato sto mi je jednom rekao "Nemoj da se zaljubis u mene ja nemam ni srca ni duse" a on je reagovao tako sto je ostao uveren da sam mu to pustila da bih mu se zaklela na vecnu ljubav, otprilike.Uh koliko se mnogo prevario.Ipak su Dejan i Igor mnogo pametnije odreagovali. :D
 
pajamaca:
nemate vi pojma.
to najbolje ujutru dok još spava, sve mu pretrkreljaš.
i kompjuter i mobilni i dzepove...
skokneš do kola, pretrkeljaš tamo...
možda nađeš neki štek kinte...
yebeš švalerke....lova bato...
?:
...s deckom se ebesh a krstarici poveravas i svi srecni, ne smaras ga previse a posecenost sajta velika
Hahaha, vi niste normalne :lol:
 

Back
Top