ZASTO KLINCI UZIMAJU VIAGRU ?

BanovanKorisnik:
e ovo sam i ja čuo... sa vijagrom je kao mnogo bolji sex pa je onda uzimaju i klinci kojima ništa ne fali
a posledice... sjbeš srce, mož' da rikneš a garantovano ostaješ impotentan ...


А моја баба рекла да се од дркања може оћоравити!
Јел жмуриш док то радиш?
Ето видиш...
 
...cccc...
...ok, razumem zashto su je ljudi smislili....
...mora da nije prijatno kad bi yebao, a ne mozzesh zato shto alatka nece da te slusha... mada, moguce je, a ovo na nekom vishem nivou, da je josh tezze kad ne mozzesh voljenoj osobi da pokazzes koliko je volish ili josh crnje da joj pruzzish ono shto joj de facto treba... (mislim da laki peting sa sinishom mozze da dosadi posle nekog vremena...)
...e sad, ne razumem.... koji **** je uzimati ako sve funkcionshe kako valja? chobani budale. e to su ti danashnja deca.
 
Enfroz2891.:
Pritisak savremenog doba!
Sve je niza granica stupanja u sexualne odnose,materijalna osqudacija,tripovi u vezi sponzorusha...itd.,itd.,...i kako pored svega toga finom i poshtenom bubuljichavom tinejdjeru da se digne prirodno?
...kontam, vrlo lako... seti se sebe... jel ti bio potreban viljushkar da ga digne kad si imao 17? ne? ne. a sad ti treba avion. a mi, zzene smo daleko od aviona - sve skrndelj do skrndelja.... :lol: :lol: (shala, shala...)
 
Ovako stvari stoje! Klinci uzimaju Viagru, jer im se desava da zbog prevelikog uzbudjenja alatka zakaze, jednostavno sagore od zelje, da ne bi im se to desilo opet oni uzimaju gore navedene tabletice! A ne znaju koliko to moze biti traumaticno, u svakom pogledu, pa bih ja prodavaca koji im je to prodao objesio za mu*a, ili nabio teglu od 5 kg (punu krastavaca) u medjunozje ako je zena u pitanju!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Enfroz2891.:
U mojoj generaciji(82.godishte) problem nikad nije bio fizichke nego psihichke prirode.Nus produkt "nepravednih i nichim izazvanih sankcija".Zato sad imash generacije retarda "zrelih"godina.Tu mislim na oba pola.:lol:
zezash da si 82go godishte?! nikad ne bih pomislila... :lol: :lol:
@tuzni patak
...to je upravo ono shto sam i ja zzelela da kazzem, ali mi je kao i svakoj drugoj zzeni oduzet talenat za sazzeto... eto.
 

Back
Top