brza voznja...

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
gledam neke njuske i skroz umisljaju da su u nekom filmu dok voze... nekom trkackom filmu, naravno... pa polozaj tela... pa jedna ruka na volanu a druga na menjacu.... ono... agresivno menjanje brzina... prebrzo ulazenje u krivine... a imaju sasvim dovoljno vremena da stignu kuda su naumili... i uopste ne brinu da li se suvozaci osecaju ugodno ili ne...
zasto ljudi voze brzo?
 
rile_laki_oblak:
gledam neke njuske i skroz umisljaju da su u nekom filmu dok voze... nekom trkackom filmu, naravno... pa polozaj tela... pa jedna ruka na volanu a druga na menjacu.... ono... agresivno menjanje brzina... prebrzo ulazenje u krivine... a imaju sasvim dovoljno vremena da stignu kuda su naumili... i uopste ne brinu da li se suvozaci osecaju ugodno ili ne...
zasto ljudi voze brzo?
Pa to ti je neki trip kod nas generalno ali ne samo u voznji.Svi kao uvek negde zure,zauzeti,a u podne kad odesh do Knez Mihajlove ne mozesh da se probijesh od ljudi.Ili situacija:Tip skockan u odelu,zalizan,namirisan,sat ko kajla,ne ispushta mobilni iz ruke,ugovara poslove,zali se da nema vremena,zove ovog onog,stalno u nekoj frci,razbacuje se ciframa-a vozi se GSP-om.....veliki biznismeni.Sve moj do moga.
 
ja danas unistio novu tojotu korolu...svaka brzina do blokade..i tako dok se nije krenulo pushiti iz haube...unistio sam lamelu i probilo ulje...legendo....shampionu...a prije nekog vremena sam unistio fabiu 1.9d raspao se motor na 28000km...ali jebesh auto bitno da mi je savjest chista..kako cu samo lijepo veceras spavati...ko dijete u jasenovcu :) o boze kako sam sretan..zivot zna bash pozitivno da te iznenadi :) :) :)
 
ja volim da brzo vozim, jednostavno imam neku
želju da se brzo krećem.

to mi je tako dobar osećaj.

Naravno, nikad ne rizikujem tuđe zdravlje.
Ako mi se otvori prazan put, bez pešaka i puno saobraćaja...

Svestan sam da je to veliki rizik, i da mogu da gadno nayebem.

Zato to ne radim tako često, a i deo odgovora je na onoj drugoj
temi koju si pokrenuo, o skakanju.
 
rile_laki_oblak:
gledam neke njuske i skroz umisljaju da su u nekom filmu dok voze... nekom trkackom filmu, naravno... pa polozaj tela... pa jedna ruka na volanu a druga na menjacu.... ono... agresivno menjanje brzina... prebrzo ulazenje u krivine... a imaju sasvim dovoljno vremena da stignu kuda su naumili... i uopste ne brinu da li se suvozaci osecaju ugodno ili ne...
zasto ljudi voze brzo?


Ala ti trčiš brzo...
 
Hahaha, trči, bahaha...
Nego, šta fali ruci na menjaču? Da nemaš nešto i protiv otvorenog prozora u busu? :twisted:
Jao, sad će neko da se nadoveže nečim blago perverznim, a na šta ja nisam mislila, ali pravimo se da jesam.
 
NatasaNatasa:
Ljudi voze brzo da bi sebi dokazali da su na putu neprestižni... i da je njihov auto bolji od svih ostalih ...
Ej NN, je l ti beše ona što se razišla s dečkom a on q3.14o kola od 15.000e a i dalje deli sobu sa bratoma? Šta bi s njim do kraja? :D


sun.gif
 
rile_laki_oblak:
gledam neke njuske i skroz umisljaju da su u nekom filmu dok voze... nekom trkackom filmu, naravno... pa polozaj tela... pa jedna ruka na volanu a druga na menjacu.... ono... agresivno menjanje brzina... prebrzo ulazenje u krivine... a imaju sasvim dovoljno vremena da stignu kuda su naumili... i uopste ne brinu da li se suvozaci osecaju ugodno ili ne...
zasto ljudi voze brzo?
vozim brza kola da bi stigao na vreme...shatgan ispod sedista ako naletim na probleme. :twisted:
 

Back
Top