Muzika za sex

silvereye

Zainteresovan član
Poruka
220
Pa? Koja pesmica vam najvise odgovara.....

Evo ja da pocnem....meni recimo odgovaraju neke sporije pesme ali..ne neki smor! Recimo the end (the doors), stairways to heaven (led zeppelin)......

ajde nemojte da se stidite.... :)
 
Aman ljudi,necu nikog da prozivam al' nesto vam kratak fitilj kad vam dovoljna jedna stvar koja traje sta? par minuta:)). Toplo preporucujem KEITH JARRETT-Koncert U Kelnu.Trajanje 67 minuta pa jos kad kliknes na repeat,VESELJE.
 
Pa the end traje... pa stavis da se ponavlja :)

Da ja nisam rekla za moja "divljanja" ,ijao sad ima da zvuchim ko... zvuk bubnjeva i ostalih udaraljki ali nekako da me podsecja na plemenske...tako neka ludila :)
 
silvereye:
Pa? Koja pesmica vam najvise odgovara.....

Evo ja da pocnem....meni recimo odgovaraju neke sporije pesme ali..ne neki smor! Recimo the end (the doors), stairways to heaven (led zeppelin)......

ajde nemojte da se stidite.... :)

Borknagar definitivno!!!!!!!!!!! Muzika puna energije :PPP
p0z
 
Stoorbak:
die_happy:
Moze li neko da mi objasni zasto bi se muzika za sex razlikovala od muzike koju slusas svaki dan i koja ti prija?

Bre bitan je ritam, ja najvishe volim neshto agresivno, kao Borknagar, ili In Flames :)))))
p0z

Ma kad bolje razmislim dobra je i Suidakra, upravo slusham Pendragons Fall!!!!!! Fantasticni Nemci, da ne postoji Blind Guardian rekao bih da su najbolji nemacki band :))))
p0z
 
dragomir51:
nemoj mi se smejati nemam pojma sta je to jel mislis na canibale? mozda savatage nije los za sex?oni bas imaju melodicne pesme iako su mozda malo plitki

Da naravno da mislim na cannibale!!!!!! Ovaj.... da..... primetio sam da gotivish deth, ali pokushaj da poslushash Borknagar to ti je Viking metal, dobar je za sex veruj mi, melodicni su maximalno, kao i In Flames [melodic death]

p0z
 
dragomir51:
o.k. sta mislis o bendu nile?egipatski momci koje privlace mumije i misterije....

Prvi put sam za Nile saznao kad sam gledao :Live Cannibalisam, ima majcu onaj gitarista, pa sam na nagovor ortaka preslushao neke pesme nisu loshi, mada se meni vishe svidjaju poljaci [Vader], a naravno omiljeni death band je definitivno Obituary!!!!!!!
p0z
 
ima toliko bendova koji sviraju death metal ali ove koje si nabrojao su strava.kad sam bila u dizeldorfu letos mislim da sam videla benediction kako se setaju. ali nisam sigurna.uglavnom tamo je u avgustu bila metal parada povodom chucka pevaca deatha&r.i.p.
bilo je tako strava.tamo sam cula bend omega doom,pa ako znas bilo sta o njima reci mi!
 
e shabani nemate pojma ... da vam ja nesto kazem
pogledajte film "thomas crown affair" e tu ima muzike za sekx ali ne znam ni koji su izvodjaci ali svaka pesma iz filma je za sekx dojaja inace ja te ljige ne slusam(slusam budjavi rap i house) ali kad sam to cuo svidelo mi se...
 

Back
Top