Muzika za sex

Razni muzicki pravci, ali moji favoriti su:
Sade - skoro sve pesme
Enigma - -------||-----------
Chris De Burgh - The lady in red
Creedence Clearwater Revival - A put a spell on you
Gary Moore - Still got the blues
je t'aime - nisam sigurna kako se zovu izvodjaci
Procol Harum - Whiter shade of pale
Rolling Stones - Angie
Scorpions - Still loving you
Stng - Fragile
....i najbolja pesma u tu svrhu Tito&Tarantula - After Dark
 
ma zna se : BARRY WHITE definitivno, bez premca...................evo sad ga slusam, pa ocu da poludim :lol: ..........uhhhhh
neka mi neko obajsni ovaj fenomen : uticaj njegove muzike na zenski pol :lol: :-D
 
placebo, oni meni imaju puno eroticnih pesama
pa neke od rundeka
portugalski fado...neka kubanska isto...
Sade naravno, neko je vec predlozio....
gomila post-rock bendova...
a ne bi mozda bilo lose ni uz aerosmith, rolling stonse, gnr i tako te bendove :mrgreen: zavisi kakav sex hocete
 
Ha, ha, ha. Ako može mali savjet, jer mislim da sam prilično stariji od većine ljudi ovdje. Muzika je važna prije nego što dođe do seksa, a onda je najljepša muzika prepustiti se glasovima koje seks oslobađa...
Mada, u ovim mojim godinama i sa mojim bračnim stažom, dobra tema bi bila i koju TV emisiju gledati dok to radite.
 
Uhhh ima puno toga...

Prvo sto mi je palo na pamet je...

Barry White - sta god
Jane Birkin & Serge Gainsbourg - Je t'aime... Moi Non Plus
Madonna - Erotic(sex mix)
Marvin Gaye - Sexual healing - ponekad
Righteous Brothers - Unchained Melody
George Michael - Careless Whisper - ponekad
Enigma - Principles of lust(sex mix)

i tako dalje ;)
 
Jedno pitanje za ove sto se sexaju uz Whitea... mada, ja ga inace ne slusam posto mi je poprilicno jednolican, pa tako slusajuci ga imam utisak da jedna stvar draje 2h.

Dakle, pitanje... Zasto bas Barry, jel se od njega bolje dize ili odnos traje duze? Vidim da se vecina ovde sexa uz njega, pa mi nije jasno zasto bas on. Jel ima sexy glas, pa patke bolje rade uz njega... nista mi nije jasno.

Inace... ja navise volim tisinu koju remeti puckanje, skripanje, uzdasi, kojekakvi neartikulisani glasovi... najbolja muzika za take rabote. ;)
 

Back
Top