Muzika za sex

Ja sam se tako pitao zasto se ribe po gradu tako slabo *ebu i onda sam procitao sve vase poruke na ovom topic-u i shvatio da imate nenormalno los ukus za muziku ..... probajte malo AC/DC, AEROSMITH, THE CULT (Obavezno Sonic Temple),Zodiac Mindwarp & Love reaction, Lynyrd Skynyrd, ZZ TOP(samo Best OF), ROSE TATTOO,URIAH HEEP...
sve sto je od muzike nastalo posle 1991-godine je SRANJE (izuzev stiff upper lip[acdc] i neon god-a[WASP])
 
@ WASP:
od muzike koju izvodi znojavi Angus Jang u shorcu mi se tek ne mozhe dicji stidna dlaka (:
a da ne pominjem bradonje iz ZZ top-a.
ne budi blesav. kao uz rokachinu se bolje ****? pffffffff.
 
Sex Type Thing za zavodjenje, a za ostalo...hmmm... zavisi od ritma :)
Znam jedno-ne bih uz Stonese i Maidene, uf nikada namerno!!!!!
a ni uz Nightshift i Metallicu...
:confused:
Pa Aerosmith toooooooooooo, uffffffffffffff breeeeeeeeeeeee ili Cult poslednji album grrrrrrrrrrmjaaaaaaaaaauuuuuuuuu
 
neka bude energicno:

1. Scorpions - Rock You Like A Hurricane
2. Scorpions - Tease Me Please Me
3. Judas Priest - Turbo Lover
4. Judas Priest - Living After Midnight
5. Alice Cooper - Bed Of Nails
6. KISS - Love Gun
7. KISS - Lick It Up
8. KISS - I Just Wanna F..... You
9. KISS - Take It Off
10. Manowar - Pleasure Slave
11. Accept - Screaming For A Love Bite
12. Helloween - Nothing To Say
13. Saxon - Wheels Of Steel
14. Saxon - Solid Ball Of Rock
15. MSG - Save Yourself
16. MSG - Eve
17. MSG - Armed And Ready
18. Whitesnake - Slide It In
19. Trust - Repression
20. Pretty Maids - Attention
 
huhuhuhuhhhh.... hevi metal? a chekaj, to je za shutku il za seks? ako je za seks onda cje neko tu da pogine (:
ne bih nikad ni pomislio da pushtam muziku uz takvu vrstu radnje koja nudi rad svakog zhivca koji imash, no ako bih morao ne bi bilo nishta "tezhe" od necheg tipa Buena Vista Social Club.... to mi zvuchi kul, moracju makar da probam jednom. dovoljno je nenametljivo a itekako zhivahno (:
 
ma nije tako Keeper. Ovo sto sam ja naveo je bas melodicno i za podizanje atmosfere, daleko je to od agresije ili sutke ili bilo kakve lomljave.
Pa nije heavy bas pogodan za S/M kombinacije....tu preovladava black,death,speed.....

Mada je uz klasiku sjajno takodje.
 
Pa dobro,zamisli ti dodjes kod nje pun energije,pun ljubavi spreman da joj das sve od sebe,a ona je nesto u mlakom raspolozenju,nije joj ni do kakve energicne akcije dok se na CD-u iznova i iznova vrti Moonlight Sonata od Beethovena. Jos ti kada pokusas da promenis muziku,ona lepo kaze "ostavi to,prija mi,i dodji vamo"... i sta ces...
Ali istina,uz Beethovenove simfonije,pogotovo Eroica i deveta,ceo dozivljaj vodjenja ljubavi je fantastican.
A tek uz Gunovu simfoniju Faust.....predivno.
 

Back
Top