svashtaroidna...

nisam rekla da ih ne izderesh ne lazhi narod... samo su mi uljudno vratili paket s rechima :ta drzhava ne postoji" :shock:
sad.. otqd ja znam da moram da napishem srbija...? tja.. gluposti..... :?
 
Iivija:
nisam rekla da ih ne izderesh ne lazhi narod... samo su mi uljudno vratili paket s rechima :ta drzhava ne postoji" :shock:
sad.. otqd ja znam da moram da napishem srbija...? tja.. gluposti..... :?
Zato što sam ti sve to lepo i razgovetno objasnio, u skraćenom kursu iz geografije !!! :-D
 
tz! samo si mi dao adresu.. a ja sam onako nasumice (gledala u neki pasosh shta li je?) napisala za drzhavu da je jugoslavija.....
jer ta joj nije pasosh lichna karta.. elem to je josh vazhecje....
 
Xmm... ja imam dva oziljka
jedan na clanku, odrala sam deo koze sa prednje strane stopala dok sam padala niz neko malo betonsko brdo... to je dugo bilo tamnije boje nego ostatak koze, a sada je svetla tacka, precnika 6mm
i drugi je na pregibu desne ruke, pored onog mesta gde vade krv, ne mogu sada da se setim kako se zove... tu mi je otpao deo koze kada sam ga isprzila na pegli... sto godina je trebalo da to malo zaraste.

Peglanje nije zdravo, izaziva opekotine. Peglanje ili zdravlje.
 
antun tun: "jel imate neke ozhiljke?"

do trece godine : na licu od ovcijih boginja, komada dva, na podlaktici 'lastu' od neke vakcine,
do petnaeste godine: na nozi stajao godinama jedan megaoziljak od pegle, pa prosao, i na potkolenici imam malo udubljenje od jednog krvavog pada...
 
e zachatovali ste mi ovako perspektivnu temu...narushili ste moje chedo...

nijedna carski a?...svaka chast...mislim taj carski to je fora...da je sad pre 100god sve te zhene ne bi prezhivele...eeeh...nema vishe selekcije?!?!?!...sad svaka mozhe da rodi i da prezhivi...jooooj koje sam djubre a ?...
e ja ne znam shta da kazhem...svaka zhena treba da se ponosi ozhiljkom od pegle !...to mozhe laaadno neko da postavi za uslov kad trazhi suprugu...kao ok zhenim se bitno je daaaa hhhhm ima ozhiljak od pegle...super fora to treba da udje u neke prospekte...
ja sam se jedno vreme pitao kako se zove stopalo ali odozgo...neko je chak i odgovorio al sam ubrzo zaboravio...
 
Jedini oziljci koje imam, su od burnog detinjstva.... :lol: i to su oni klasicni oziljci po kolenima (mislim da ih ima preko 10 kad bi krenula da ih brojim) i eventualno na laktovima .Nisam bash puno obracala paznju)...Sve u svemu, s obzirom na starost oziljaka, mogu se uociti vrlo teshko... :lol: :lol: :lol:
 
Butterflies And Hurricane:
Jedini oziljci koje imam, su od burnog detinjstva.... :lol: i to su oni klasicni oziljci po kolenima (mislim da ih ima preko 10 kad bi krenula da ih brojim) i eventualno na laktovima .Nisam bash puno obracala paznju)...Sve u svemu, s obzirom na starost oziljaka, mogu se uociti vrlo teshko... :lol: :lol: :lol:
Znači, kada se staviš u oglase, obavezno ide epitet " očuvana, minimalno havarisana ... " :-D
 
na chelu , malo od boginje , a malo od toga shto mi pao zidni sat na vugla :lol: (dete se igralo i bacalo jastuk u vis po kuci, i u jednom momentu mi umesto jastuka pao zidni sat sa ogromnom ekserchinom posred chela :lol:, posle toga me mama jurila s ogromnim nozhem :lol: tad nisam shvatila da zhena hoce da mi stavi hladan metal na bolno mesto )
slepo crevo - dva komada, mislili siu ne znam shta pa me krenuli seci na dva mesta
ozhiljak na obrazu, pojma nemam od chega
na dlanu desnom imam uraslu grafitnu fleku, u nekom 5-6 osnovne htela da bocnem drugaricu ispred mene olovkom u ledja, al nisam skontala da je shiljak meni u shaci, pa nabodoh sama sebi grafit u dlan:lol:
desni kapak neka operacija ne znam chega -mali ozhiljak
standardna kolena
kuk - mala skoro nevidljiva fleka, upao mi na moru tochak u reshetku slivnika i kako sam pala sa bicikla tako sam ogulila jedno 20cm kvadratnih kozhe sa kuka (bio je zaista odvratan prizor )
trenutno ruke izrendisane od kucne zveri...i tako...nish posebno : )
 
na levoj ruci, presekla arteriju flasom (?!?) skacuci u neki kanal. slucajno
pored desnog oka od boginja.. skoro se ne vidi.
na levoj (valjda) nozi mi ostao trag od graf. olovke koju mi je brat zabio u nogu
na risu imam bas lep neki oziljak od udarca u plinsku pec
tragovi od pubertetskih samozadovoljavanja na levoj podlaktici..
i naravno carski :)
 

Back
Top