Bicuj me zdrebice moja!!!!

azerbejdzan

Zainteresovan član
Poruka
119
Valjda kontate da je SM u pitanju! Da li vam je gotiva kad vam neko nanosi bol?Meni to samo pa i u sexu stvara nervozu, koja kasnije prelazi u uopstu agresivnost, ako doticna osoba nastavi da me mrcvari! Mozemo da radimo i skroz lude stvari, ali djevusko nemoj da me bicujes po guzi, ili da mi ne daj Boze kacis tegove na medjunozje!
 
azerbejdzan:
Valjda kontate da je SM u pitanju! Da li vam je gotiva kad vam neko nanosi bol?Meni to samo pa i u sexu stvara nervozu, koja kasnije prelazi u uopstu agresivnost, ako doticna osoba nastavi da me mrcvari! Mozemo da radimo i skroz lude stvari, ali djevusko nemoj da me bicujes po guzi, ili da mi ne daj Boze kacis tegove na medjunozje!

Zbog ovakvih bi trebalo vratiti robovlasnicko drustvo.Vole ljudi da ih bicuju :p
 
Ja sam se biceovao sa nekom ribom1!! BILO JE GOTIVA!!! Nisam ni znao da mi sado mazo moja mazo prija!!!

Mada ono, jos jedno iskustvo vise!!!

Samo sto,nisu to bicevi kojima konje gonite, to su lepi, nezni sofisticirane tehnologije izrade ***** materine, ma loodilo!!!

nije lose, probajte, barem iskustva radi ako ni zbog cega drugog!!!
 
azerbejdzan:
Valjda kontate da je SM u pitanju! Da li vam je gotiva kad vam neko nanosi bol?Meni to samo pa i u sexu stvara nervozu, koja kasnije prelazi u uopstu agresivnost, ako doticna osoba nastavi da me mrcvari! Mozemo da radimo i skroz lude stvari, ali djevusko nemoj da me bicujes po guzi, ili da mi ne daj Boze kacis tegove na medjunozje!
Ne vidim nista lose u malo "grubljem",bezobraznom seksu,ali SM je za mene totalni aut,ne podnosim fizicku bol lako mi izlaze modrice,a i ne volim da je nanosim...
 
Lusy Lusy:
To mozda nije pravi izraz,ali nista mi drugo nije palo na pamet.To je nesto izmedju romanticnog seksa i blagog SM,znaci bez biceva i drugih pomagala koji izazivaju bol,bez modrica i nasilnickog izivljavanja,malo je i "nastrano"...sve sam ovo rekla i opet nisam suzila sta je to

Nije pravi izraz.Bezobrazan seks je isto kao da si rekla bezobrazan rucak ili bezobrazan dorucak.
 
a054mk7.gif
 
Hej, svrati malo u moje snove
otvori dveri kao lopov
krochi u hodnik sa puno vrata
a iza jednih je soba 'de Sada'

U sobi mrachnoj ceka princeza
neznim poljupcem da je trgnesh
i magija da se ostvari tada
od princeze da postane zaba.

Gornja je strofa sasvim bez veze
ako je chitalac bukvalno shvati
ali ako se drzi hipoteze
da od zabe postaju princeze
onda i obratno pravilo vazi
caskom se stigne do samog vraga
ako se setimo Markiza de Sada.

U mojoj mashti i u mom svetu
poredak stvari sasvim je jasan
u jednoj sobi Markiz je idol
a u ostalima neko manje strasan.
 
Pričaj i potkrepi slikama .... ja sam baš radoznala da čujem kako neko može uživati u tome da ga drugi muči ... ili da drugog muči?

Nisam sadista, ali sam imala susret sa jednim mazohistom, i uradila sam par stvari koje je trazio, onako preko volje, jer ipak u biti nisam sado, ali sam bila raspolozena da probam .. i chovek je zaista uzivao, a i meni je bilo chudno da se neko pali na bol.
 
J a sam probao jednom..pa i nije neki uzitak...vise mi se svidelo..kad mi je jedna teta trazila da da skinem staklo sa stocica pored kreveta i da ga stavim preko svog lica i da gledam dok teta kaki....bio sam primoran....nije se imalo kuda..trazio si davola..eto ti sad..ali dobro na kraju se isplatilo......nije to neki filing....
 

Back
Top