Problem sa instalacijom Xp sp 2

Možda je oštećen cd sa koga želiš da instaliraš windows , jako je teško odavde reći šta ti ne valja , kako si radio podešavanja kompjutera , Jednostavno treba da imaš neko predznanje o instalacijama da bi mogao pravilno da podesiš kompjuter i odradiš određene predradnje pre instalacije.
 
1. Mnogo puta sam instalorao windows sp1 kao i sp2 ali na laptopu samo sp2...
2. Kada se zavrsi deo u DOS(valjda je to dos ili kako vec) i onda kao udje u win. i pocne da se puni ona linijakao i kada dodje do 4/5 stane nece da se pomeri ni mis nista...U pitanju je TinyXp pokusavao sam sa vise verzija mada sam dobijao i slicno kada pokusam oficijalni sp2 tako da nemam pojma mrao sam da se vratim na sp1...help pls
 
@stiwmeister
Decak da ti ne radis slucajno u nekom novom Microsoftu te tako tvrdis.. Pored toga, SP2 je izasao prije dvije i po godine i do sada je iza njega izaslo dosta zakrpa, cime potkrepljujes svoje tvrdnje i dajes tako velikodusne savjete..

Pored svega o kakvom SP3 govoris.. Zvanicno SP3 jos nije javno objelodanjen od strane Microsofta i kao takvog ga ne mozes da prezentujes ovde na forumu..

Sve sto si napisao nije apsolutno tacno i molim te savjete ovakve vrste nisu korisni ni za koga...
 
stiwmeister:
Cim instaliras sp2,verovatno ne znas nista o windowsu...2/3 verzija sp2 imaju bagove i zato se retko koriste!zato nemoj da se zanosis time i uzmi ili sp1 ili sp3,a kad vec imas dobru mashinu,zasto ne ubacis vistu?? :)
Dobar primer kako u što manje teksta smestiti što više netačnih izjava. Jedino ne znam kako ti je promakao SP1?! Ma da i za njega ima objašnjenje pošto se koristi SP1a.

@off topic
Izgleda da je ovde postalo pravilo pisati zbog pisanja, a šta piše uopšte nije važno.
 
jopica123456789:
Imam laptop (INTEl 3.00ghz,512mb,9000ati radeon)i kada krene instalacija sve bude dobro dok ne dodje do dela gde se instalacija zavrsava posle resetovanja i onde na 4/5 instalacije ukoci i nece dalje,ima li neko neku ideju>????
Meni se isto dešavalo ali na mnogo slabijoj mašini i rešio sam to sa pac1. Ali ovde je malo čudno, probaj ipak pac1.
 

Back
Top